TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

v2xxx AxionGame.Net | PUS HEDIYELİ OFFICIAL AÇILDI | SESLİ KONUSMA | YENI HARITALAR | NPC PUS | HOMEKO |

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve AxionGamers.Net tarafından 23 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. AxionGamers.Net

  AxionGamers.Net New Member

  Herkese Merhabalar

  AxionGame Ekibi olarak 2015 yılında siz değerli oyunculara en iyi şekilde hizmet vermiştik tekrardan siz değerli oyunculara hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
  Serverimizde herşeyimiz tek tek denenerek özel anti-cheat sistemi yazdırılarak profesyonel şekilde yapılmıştır. Aradığınız ve istediğiniz bütün herşeyi inceledik bir 2180 version server olarak olduğunun en iyisini yapmış olmaktayız ve sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

   • AxionGame ile Tekrar Merhaba diyeceğimiz, Irkların Savaşı, Baraka Savaşları, Zombi Haritaları, Good Night Haritası, Drakin Savaşları, Yenilenen JR,BDW, Dark Delos haritası ile karşılayacağız.
   • Sizleri bekleyen günlük görevler ile dahada mutlu edeceğiz ! Günlük Görevlerde Saatlik Power Up Store Itemleri ile gücünüze güç katabilirsiniz.
   • Oyun ici solo oyuncular icin hazırladığımız yeni sistem ve etkinlikler sayesinde her solo oyuncumuz sıkılmadan devam edebilecek!
   • AxionGame Yenilikci Rehber Komutanımız ile Aylar geçse bile Yeni Başlayan oyuncularimiz Sunucumuza hiç bir zaman geç kalmayacak bu sebeple oyun sunucumuzun ömrüne ömür katacağız.
   • Sabit olarak düzenleyeceğimiz Ay Ortası ve Ay Sonu TL Ödüllü Clan Vs turnuvaları, 1vs1 , 2vs2 Turnuvaları ile kendine güvenen oyuncularımızı bir araya getireceğiz.
   • Oyuna yeni getirdiğimiz Sheriff sistemi ile oyun ici oylama sonucu Sheriff Her 2 Irkın Saygın Clan ( Oyuncu ) üyelerimize yetkiler verilecektir.
   • Sizlere sunduğumuz ücretsiz item kilitleme sistemi ile eşyalarınız ve karakleriniz artık dahada güvende !
   • Oyunda ulaşabileceğiniz 24 Saat Aktif Gm Desteği ile sizlere her vakit Aktif Hizmet AxionGame Ekibi Tarafından sağlanacaktır.
   • Düzenli Ekip İşbirliği ile Sunucu Açıldıktan Sonra Tüm Eventler Otomatik Olacak ve Ekstradan Yapılacak Olan Etkinlikler AxionGame Profesyonel Ekibi Dahilinde Oylama Karşılığı Belirlenecektir.
  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  Etkinlikler ve Bilgilendirmeler

  -------

  Juraid Mountain

  Kazanan Oyunculara 2x Silvery Gem + 750 NP, Kaybeden Oyunculara ise 1x Silvery Gem + 350 NP vermektedir.


  Border Defance War

  Kazanan Oyunculara Blue Treasure Chest(mavi kutu) + 25 Cash ve 500 NP, Kaybeden Oyunculara ise Green Treasure Chest(yeşil kutu) + 10 Cash ve 250 NP vermektedir.

  Death Match Event

  Kazanan Oyuncuya Silvery Gem ve Blue Treasure Chest vermektedir.

  Lastman Event

  Her iki ırk'ta BDW haritasına girer ve 10 dakika sonunda en çok kill alan ırk kazanır. Tek 1 Odaya Her iki ırkta girer. Kazanan Oyunculara Blue Treasure Chest(mavi kutu) + 25 Cash ve 500 NP, Kaybeden Oyunculara ise Green Treasure Chest(yeşil kutu) + 10 Cash ve 250 NP vermektedir.

  Ardream WAR Event

  Event açıldığında Ardream Bowl'da Chaos Stone taşı çıkar. Kesildiğinde çeşitli boss'lar atar. Ayriyetten Bowl'da farklı boss'lar vardır, Bu boss'lar Gem ve Fragment atmaktadır.

  Special Map Event

  Event açıldığında Her 2 Irkta Yeni Harita Uzerinde Buluşur. PK Heyacanı Başlar! Ayrıca Ortada farklı boss'lar vardır, Bu boss'lar Pus İtemleri atmaktadır.

  Dark Delos , Death Match (Uskodaki ile aynıdır) ,Clan Match , Draki's Tower , Under The Castle , Oreads War , Lunar War , OFFLINE PAZAR , ve daha bir çok etkinlik !

  S.S.S
  Dragon Box Kaldırıldı.
  Utc Itemler Kaldırıldı.
  Krowaz Kaldırıldı.
  Ücretsiz Trade & Merchant.


  Sorunsuz Bi-Frost Etkinliği ve Monster Stone'da Sizleri Bekliyor!
  [​IMG]


  Menissiah's Official List Coupon Aktiftir!

  [​IMG]

  Bu Item Sayesinde Bütün Pazarlardaki Itemleri Görebilir,Istediğinizi Aratabilir,Fiyata Göre Sıralayabilir ve Pazar Nerdeyse Direk Oraya Işınlanabilirsiniz! (Forgetten Temple'den Elde Edebilirsiniz.)

  -----------------------------------------------
  Karakter Kilit Sistemi


  [​IMG]

  Character Seal Scroll ile karakterinizi kilitleyerek Cypher Ring Haline Getirebilirsiniz.
  [​IMG]
  Upgrade Oranları Hakkinda Bilgi


  [​IMG]

  [​IMG]

  OLD Takı Sistemi

  Rastgele monsterlardan elde edeceğiniz Monster Stone itemini skill bar'a ekleyip Monster Stone'a ışınlanabilirsiniz. Buradan Old takı kazanabilirsiniz. Old takı dönüşümü serverimizde mevcuttur. Old Takı basma oranı %100'dir ve 2 GB coin istemektedir.[/URL]​
  Son düzenleme: 20 Nisan 2018
 2. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 3. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 4. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 5. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 6. GMRasco

  GMRasco Member

 7. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 8. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 9. GMRasco

  GMRasco Member

 10. GMRasco

  GMRasco Member

 11. GMRasco

  GMRasco Member

 12. GMRasco

  GMRasco Member

 13. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 14. GMRasco

  GMRasco Member

 15. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 16. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 17. GMRasco

  GMRasco Member

 18. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

 19. GMRasco

  GMRasco Member

 20. REVENGERGM1

  REVENGERGM1 Member

Sayfayı Paylaş