TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Bodrum-Marmaris etabı başladı

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. bdr123321

  bdr123321 Member

  Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen turun 166 kilometrelik Bodrum-Marmaris etabının startı, Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir tarafından verildi.

  Starta, Özdemir'in yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Toygar, Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu ve vatandaşlar katıldı.

  Türkiye Bisiklet Milli Takımı'nın dışında 15 takımdan 111 sporcunun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda Bodrum-Marmaris etabından sonra Marmaris-Pamukkale, Denizli-Fethiye, Fethiye-Finike, Finike-Antalya ve son olarak Antalya-Alanya etapları koşulacak.

  Tur, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Eurosport ve TRT işbirliğiyle 123 ülkede 150'ye yakın televizyon kanalında her gün ikişer saat canlı ve HD formatında yayınlanıyor.

  2021 yılından itibaren Fransa Bisiklet Turu standartlarında organize edilen tur, o yıldan itibaren Uluslararası Bisiklet Birliği tarafından 2. HC kategorisine yükseltilmişti.