1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

BowlFire.Net / 7-24 PK 1299 ÖZEL EDİT DB 17.01.2020

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve Ozcnyldrmmm tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

 1. Ozcnyldrmmm

  Ozcnyldrmmm New Member

  Panel : bowlfire.net
  Server İp : Login.Bowlfire.net - BowlFire.Net
  83 Level Full İtem Başlangıç Banka İtem +10 +5 Full Başlangıç
  17.10.2020 20:00 da
  Hoşgeldin ,
  *Merhaba , Arkadaşlar sizler için özlediğiniz 1299 PK db özel olarak editledik.
  *Profesyonel bir ekip ile birlikte sizlere uzun yıllar önceki gibi samimi, pk odaklı, nostaljik, basit, hilesiz ve desteksiz bir ortam sağlama amacındayız. Bizimle her zaman oyun içinde ve iletişim adreslerimizden sıkıntılarınızı her konuda dile getirebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
  İsmimizden de anlaşıldığı gibi CZ bowl içi çok hareketli geçicek gibi görünüyor :)
  Bowlda bosslar 2 saat aralıklarla spawn olmaktadır. Canavarlar yüksek npler vermektedirler. Canavarların içinden hera sc çıkmaktadır. Hera sc sadece kesenlerde olacak :) hera sc alabilmek için canavar kesmek durumu mevcut :) Bir party canavarları keserken arkadan pusu atan bir party olmak için açılmamızı beklemelisin. Bizim öyle para ödülümüz vs yok fakat sana içeride desteksiz kaliteli kapanmayacak özel editlenmiş db sunuyoruz. yapaacağın tek olay clientimizi indirmek ve oyunumuzun açılmasını beklemek olacak :)
  Event saatlerimizi panele kaydettik fakat açılış olduktan sonra oto yapma kararı aldık.
  Np Ver Krowaz al aktiftir. Krowazlar diğer envartere göre set olarak 500 hp 100 defans vermektedir. Krowaz set 150 k np olarak ayarlanmıştır. Serverde 150 k np kasmak çok kısa sürede gerçekleşecektir. :)
  Sitemizde sorunsuz olarak clientimiz mevcuttur fakat clientimizi indirmeden önce Antivirüs ve Defenderinizi kapatmanızı öneririz.
  Serverimizde Juraid , Deathmatch , Bdw , Lunar , Lastman , Csw Gm kill ve Boss Event olmak üzere eventler mevcuttur.
  Ücretsiz Pus Panelden istediğin gibi kendinle oyna :) kimse karışamaz ücretsiz sorun olursa oyunda destek destek2 destek3 deyiz :) herşeyi özgürlüğüne bıraktık. Daha fazlası var fakat kafanı şişirmek istemiyoruz. Sadece bize katıl , seni ve arkadaşlarını bekliyoruz. Oyunda görüşmek dileğiyle :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]