TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Bu adamı görmek istemiyorum !

Konusu 'Beşiktaş' forumundadır ve Alodie tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

  1. Alodie

    Alodie First Class l M3 Project

    Kara Kartal'da derbi yenilgisinin faturası Matteo Ferrari'ye kesildi. Diego Lugano'ya attığı dirsekle kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakan ve penaltı yaptıran Beşiktaş'ın İtalyan yıldızına Başkan Yıldırım Demirören ateş püskürdü. Maçın son düdüğüyle birlikte telefonuna sarılan Demirören'in, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'ya, "Bu adamın yüzünü görmek istemiyorum. Beşiktaş forması bu kadar ucuz değil. Takımla yollarını ayıralım" dediği öğrenildi. Bugün gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısında, Ferrari'yle ilgili son kararın verileceği kaydedildi.

    Takım bulamayınca...

    Senelik 2 milyon 500 bin Euro kazanan Matteo Ferrari, devre arasında takım bulamadığı için Beşiktaş'ta kalmıştı. Futbolundan çok özel yaşamıyla gündemde kalan İtalyan futbolcunun sözleşmesi tek taraflı feshedilirse, Siyah-Beyazlı yönetim yaklaşık 5 milyon Euro'luk bir ücreti ödemek zorunda kalacak.