1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Çetinkaya: "Çok heyecanlıyım"

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  1. bdr123321

    bdr123321 Member

    Peugeot Sport Türkiye takımında yardımcı pilotu Çiçek Güney ile birlikte bu sezon Kıtalararası Ralli Şampiyonası'nda (IRC) mücadele edecek olan Burcu Çetinkaya, yeni takımıyla ilk yarışına Dünya Ralli Şampiyonası 6. Türkiye Rallisi'nde çıkmaya hazırlanırken, yaşadıkları heyecanı da saklamadı. Burcu Çetinkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, WRC 6. Türkiye Rallisi'nin kendileri için önemine dikkati çekerek, ''Hayallerimize en yaklaştığımız noktadayız. Bu bizim için bir başlangıç. Basamakları yavaş yavaş çıkmaya çalışacağız'' dedi.

    Rallinin antrenmanlarında ilk defa ayağının debriyajda titrediğini aktaran Burcu Çetinkaya, ''Çok özel bir şey. Otomobilimize alıştık. Yeterince test yaptık. Kendi evimizde yarışıyor olmak çok özel bir duygu, bambaşka bir heyecan. Tarif edilmesi çok mümkün olmayan bir duygu'' ifadelerini kullandı. Yarışta kendileri gibi Süper 2000 kategorisinde çok ekip bulunduğunu ve bunun kendi performanslarını değerlendirebilme açısından faydalı bir durum olacağını aktaran Burcu Çetinkaya, yarış planları için ise ''İlk gün kendimizi deneyeceğiz ve değerlendireceğiz. İkinci gün ise ilk günkü duruma göre elimizden geldiğince hızlı gideceğiz'' şeklinde konuştu.