1. Tüm Knight oyuncularına özel ödüllü yarışmamız başlamıştır. Link

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

[Coolempires]▓ Gerçek USKO zevki ▓ JAPKO-KOKO Itemleri ▓ Yeni Bosslar ▓ Zor Server ▓

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve aydela tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. aydela

  aydela Member

  COOLEMPIRES 2014 PROJECT


  IP:37.247.106.98


  Client Download

  ftp://37.247.106.98/Coolempires.7z  https://mega.co.nz/#!oVNk0a7T!0hFxFAunWl6BCq2SWE0bEE4_S3x9Mk1aHuuoQMj Rgmg

  DİKKAT

  Sorunsuz bir oyun için client indirirmelisiniz.
  Clienti indiren arkadaşlar server.ini içerisinden IP'yi 37.247.106.98 olarak değiştiriniz.

  [​IMG]


  Yeni Başlıyanlara 2 Gün EXP Premium Hediye
  70 Level sınır [75-80-83 olarak kademeli açılacak]
  İtem ZOR - Upgarede ZOR


  [video=youtube;R9LybMem7MU]http://www.youtube.com/watch?v=R9LybMem7MU[/video]​  facebook
  Sürekli birbirine benzeyen, yaptıkları 1-2 küçük ayrıntıyla fark yaratmaya çalışan, yaptıkları bu küçük değişiklikleri sanki Knightonline'ı baştan yaratmış edasıyla sunan ve bununla övünen,oyuncularına yeni bir seçenek sunamayıp sıkıştıkça yeni server açmaktan başka
  birşey bilmeyen serverlardan bıktıysanız sizi COOLEMPIRES'ın özenle hazırlanmış dünyasına davet ediyoruz.Çok uzun zamandan beri üzerinde çalıştığımız projemizi sonunda tamamladık.Bu serverla size birçok yenilik getirdik şimdiye kadar yapılmıyanları yaptık, bunların içinde şimdiye kadar hiç yapılmamış ve 1299 serverlar içinde devrim niteliği taşıyan yeniliklerimizde var, bunlar nelerdir başlıklar halinde inceleyelim.​
  BOSSLAR

  Bunların bazılarını gördünüz, bazılarını duydunuz, bazılarının varolduğundan haberiniz bile yoktu.Oyuna toplamda 25 adet yeni BOSS ilave ettik, oyun içerisinde özellikle yeni zone'lara paylaştırdığımız bu elit yaratıklar kestiğinizde sizleri çok özel yeni silah ve takılarla ödüllendireceklerdir.Bu bosları ve resimlerini tanıtımın ilerleyen kısımlarında görceksiniz.
  BÖLGELER
  RONARKLAND[CZ]


  [​IMG]  Her serverda olduğu gibi oyunun ana omurgasını oluşturan yer CZ ,CZ'yi diğer serverların aksine daha kullanılar bir yer olması gerektiğini düşündük ve 6 değişik zone oluşturduk.Yani yeni nesil diye adlandırdığımız birçok oyunda bulunan Zindan sistemini Cz'de sizlere sunuyoruz. (Artık bir gruba ihtiyacınız olacak.) 6 farklı zindan tarzında hazırlanmış bölgelerimizle size farklı bir görsellik ve heyecan sunmaya çalıştık, her zone'nun kendine özel bossları ve özel mobları var.​
  1-)KERASUNDA​

  Ormanlık bir alan olan KERASUNDA'da buranın boos'u olan TAIWAN yaşamaktadır, kestiğinizde sizi yenisilahlarla ödüllendirecektir.
  2-)HAPONOVA

  STORM'un yaşadığı bu bölgede az sayıda ama çok güçlü moblar bulunmaktadır.Storm'u kestiğinizde sizi yeni silahlarla ödüllendirecektir.
  3-)KLAUDIO POLIY
  Yaşıyan ölüler.Evet bu bölgede oyunun en güçlü boss'u PULTERON yaşamaktadır.Oyunun en zor haritası diyebiliriz,pulteronda ulaşmak için bir çok mob'un yanısıra GHOST ve GHOSTWIFE'ı da geçmeniz lazım, hiçte kolay değil.PULTERON'u kestiğinizdeki oyundaki en değerli hediyelerle ödüllendirileceksiniz.
  4-)MAGNISIA

  SANTOS'un yaşadığı bu bölgede en az Klaudıo Poli kadar kalabalık ve tehlikeli bir bölge.Sadece bu bölgede kesmeniz gereken SANTOS hariç 4 adet daha boss var kestiğinizde çok güzel yeni itemlerle ödülllendirileceksiniz.
  5-)AGARTA

  Orkların Darkland'a geçiş kapısı bu bölgededir, Darkland'a girebilmeniz için önce Darkland bekçisi ve bu bölgenin Boss'u olan GOLDDRAGON'ugeçmeniz lazım, kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.
  6-)DEADTREE

  Humanların Darkland'a geçiş kapısı AGARTA bölgesi için söylediklerimiz burası içinde geçerli, burada da bu bölgenin Boss'u SWAMP LORD'u geçmelisiniz.Kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.

  CZ'içindeki bölgelerimizi tanıdık şimdide CZ'nin genel durumuyla ilgili bilgi verelim.Tabi CZ yeni cz, üstelik diğer serverlarda olduğu gibi efectlerinden yoksun değil.CZ'nin her tarafı ışıl ışıl inanın bu haritada PK atmanın zevkini hiç bir serverda alamazsınız.

  [​IMG]  [​IMG]


  BOSS AĞACI


  Bildiğiniz gibi 15 farklı Boss'tan 5 tanesini atar ve Uniq takı,silahlarla ödüllendirilsiniz.Burada Solo oynuyan veya üyesi sayısı az clanları düşünerek bossların HP'lerini düşük tuttuk bu sayede oyunu tek başına veya 2-3 arkadaşın biraraya gelerek kurdukları küçük clanlarda oynamayı tercih eden oyuncu arkadaşlarımızda kendilerine item düzebilirler.


  DARKLAND


  Darkland artık olması gerektiği gibi.CZ'den giriş yaptığınız bu bataklık alan tamda ismine yakışır şekilde oldu.Artık bu bataklık alanda sadece Elit boss'larla değil sizi sürekli rahatsız edicek, yılanlar,sinekler ve böceklerlede uğraşacaksınız.Sadece en iyi savaşçıların hayatta kalabileceği bu bölge aynı zamanda size KNIGHTCASTLE yolunuda açacaktır.

  [​IMG]


  [​IMG]
  KNIGHTCASTLE


  Oyun açıldıktan bir süre sonra açmayı düşündüğümüz bu haritada, oyunda NP karşılığında alabileceğiniz madalyonların düşeceği zone'de 6 adet büyük boss ile sizleri bekliyor.

  [​IMG]
  KROWAZ


  Oyunda krowaz armorları USKO orjinalindeki gibi materyal topluyarak yapılacak.

  [​IMG]


  [​IMG]
  VE MUHTEŞEM EFECTLERİYLE BOSSMODE


  Human ve Ork'ların beraber parti kurabildikleri bu haritada oyundaki mevcut bütün itemleri [Madolyonlar dahil] çıkarabileceğiniz mükemmel bir haritadır.Sizlerden gelen istekler doğrultusunda haftada 1-2 defa açılacak olan bu haritada düşüreceğiniz itemler size büyük ayrıcalık getirecek.Bu mükemmel harita bütün efecekleriyle COOLEMPIRES farkıyla sizlerle.

  [​IMG]  GÖREVLER​


  Görev sistemini tamamen değiştirdik,EMC-LUFER-ESLAND'ta bütün moblara kendilerine özel toplayacağınız 5'er adet yeni materyal yaptık.Yani Golemde kasarken golem'e özel 5 çeşit KAYA, Trolle'de kasarken Troll'e özel 5 çeşit ET, Hornet'te kasarken Hornet'e özel 5 çeşit
  ÇİÇEK v.b. toplamda 120 adet olan bu materyeller sayesinde hem usko'nun bir kere yaptığınız o sıkıcı görevlerini yapmak zorunda kalmıyacaksınız hemde nerde kasarsanız kasın bu esnada topluyacağınız materyallerle daha hızlı level atlıyabileceksiniz.Bu sayede isterseniz topladığınız bu itemleri pazara koyup ticaretini yapabilirsiniz istersenizde level atlamak için kullanırsınız, bu sayede oyunda online süresi yüksek olan oyuncularda yani daha fazla oyuna emek verenler ister level ister para olarak karşılığını alabilecekeler.Ayrıca oyun esnasında bütün moblardan düşen E-X-P ve C-O-I-N yazılarını tamamlayacağınız materyeller yaptık, bu yazıları Maradonda bulunan "Mr COOKER"a getirerek levelineze göre exp ve para alabilirsiniz.


  Görev sistemiyle ilgili detayları yine facebook sayfamıza bakarak öğrenebilirsiniz.​


  MADALYON SİSTEMİ


  Kastığınız NP'ler ile alabileceğiniz bu madalyonlar sizlere yeni itemleri çıkarabilme şansı veriyor. 50-100-150-200 K vererek alacağınız bu madalyonlarda boş yok.Ayrıca oyundaki bütün MOB'lardan düşen ve çıktığında sizleri gülümseticek PURPLE GEM'ler var, bu gemler kırdırdığınızda size rastgele, COIN,EXP ve NP verecektir,bunlar CZ ve CZ'dışındaki moblardan 2 çeşit düşüyorlar aralarındaki fark CZ'de düşenler diğerinden farklı olarak NP'de veriyorlar.


  ÜNVANLAR

  Artık oyuncu kesmek size sadece np kazandırmıyacak, ünvanda kazandıracak. Kestiğniz adam sayısıyla orantılı olarak değişecek bu takılar sayesinde kazanıcağınız ünvanlar isminize sadece şöhret değil aynı zamanda pet kısmına takacağınız özel takıyla size extradan özellikte vericek.​

  [​IMG]

  YENİ TAKILAR


  Oyunu çok iyi bilen ekibimizin bütün classlar için invantory görüntüsüne kadar üzerinde çok detaylı düşündüğü tam 42 adet çok özel takı yaptık.Şunu özellikle açıklamak istiyorum bu takılar diğer serverlarda gördüğünüz ve takıtığında karşıdaki rakibine tek atan saçma sapan
  takılardan değildir, yukarıdada belittiğim gibi oyunu çok iyi bilen ekibimiz her class için o class'a özel onların ihtiyaçlarını karşılayacak üzerinde çok düşünülmüş ve özellikleri özenle hazırlanmış takılardır.​

  [​IMG]

  SİLAHLAR


  Yine takılarda olduğu gibi özellikleri ekibimiz tarafından özenle bütün özellikleri,efectleri tekradan hazırlanmış tam 127 adet yeni silah ekledik.Bunları tek tek göstermemiz mümkün değil konun sonuna doğru yeni efectleri tanıtım videomuzun içinde bazılarını göstereceğiz, facebook sayfamızdaki videodan seyredebilirsiniz..​


  19XX EFECTLER

  Evet arkadaşlar, bu servera başlamaya karar verdiğimizde ekip olarak öyle bir oyun yapalımki şimdiye kadar hiç yapılmıyanlar olsun dedik, üzerinde neredeyse 2 yıla yakın zamandan beri çalıştığımız bu serverda yukarıda da tanıttığımız konulardan da gördüğünüz gibi hiç
  yapılmayanları bu serverda topladık, ancak bu yaptıklarımız bize yetmedi daha iyisini ve sizlere USKO zevkini verebilecek bi yenilik daha yapmaya karar verdik, ve üzerinde çok çalıştığımız 1299 serverlar'da bir DEVRİM olacak , hiç bir serverın şimdiye kadar yapmaya cesaret bile etmediği 19XX skill efectlerini çok uzun bir uğraşla ,çok emek vererek almayı başardık.Bu sayede sizlere SOACS güvencesinde gerçek USKO zevkini verecek çok güzel bir server hazırladık.


  Oyunun oynanışıyla ilgili kısaca bilgi verecek olursak,
  LEVEL:Oyunu USKO ekseninde tuttuk,ancak bunun bir PVP server olduğunuda unutmadık,EXP'ler premiumlu bir kullanıcının 1 hafta 10 gün gibi bir zaman içerisinde 80+ olucak şekilde ayarladık ancak oyunda daha fazla online olan yuncuların daha çabuk level atlamaları için yukarıda tanıtımını yaptığımız GÖREV İTEMLERİ,EXP yazıları,PURPLE GEM gibi itemlerle çok daha hızlı level almalarını sağladık.Ancak 80 levelden sonra level almak zorlaşacak bu sayede levelinde kıymetli olduğu bir oyunun zevkini yaşıyacaksınız.​

  LEVEL​


  Oyunda level ve zoneler kademeli olarak açılacaktır.Her yeni açılan zone ile birlikte level biraz daha zorlaşacaktır.Yani kolay başlayıp zor olucaktır, aşağıda vereceğim tabloda bunu daha detaylı görebilirsiniz.

  [​IMG]
  İTEM YAPMA:Oyunda bildiğiniz clasik itemler [Shell-Chitin-Shard-Raptor v.b.] itemleri 70 level üzeri bütün moblardan düşürebilirsiniz.Bu sayede PK atabileceğiniz itemleri daha çabuk düzmeniz sağladık ama oyuna yeni getirdiğimiz Silah ve takılara sahip olmak için çok iyi bir ekibe ihtiyacınız olucak.Bu yeni itemlere [Yeni silahlar-yeni takılar ve yeni armorlar]sahip olmak hiçte kolay değil.


  Ayrıca solo oynuyanlarında item yapmalarını sağlamak için, oyunda çeşitli moblardan düşen materyalleri topluyarakta item sahibi olabilirsiniz.


  Aşağıda hangi itemlerin hangi materyalleri istediğini görebilirsiniz.
  İlerliyen zamanlarda oyun durumuna göre yeni görevler ve yeni itemler eklenecektir.


  [​IMG]  UPGRADE:

  Upgrade İtem gruplarına göre farklılık göstermektedir.Ancak genel olarak aşağıdaki

  oranlar kullanılmaktadır.​
  1-2 %100
  2-3 %100
  3-4 %100
  4-5 %100
  5-6 %60
  6-7 %25
  7-8 %10
  8-9 Bir süre kapalı
  9-10 Bir süre kapalı  Biz ekip olarak oyuna başladıktan birkaç gün sonra herkezin full item olup, amaçsız kaldığı serverlar gibi değil, oyuna başladıktan sonra üzerinden 1 yıl bile geçse hala sahip olmak istiyeceğiniz birçok itemin olacağı bol alternatifli,hiç sıkılmadan oynuyacağınız bir oyun
  hazırladık, çok çalıştık çok emek verdik ve üzerimize düşeni yaptık, artık sıra sizde.

  COOLEMPIRES TEAM

  facebook
  Son düzenleme: 30 Mart 2014
 2. JeremyWarlike

  JeremyWarlike New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Emek verilmiş videolardan belli oluyor beklıyorum...
 3. Cemre52

  Cemre52 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Gördüğüm en iyi tanıtım ve verilmiş en iyi emek. Tek sıkıntınız bu tarzı sevmeyenlerin çoğunluğu. Sevenleri de çok. İnşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Çok iyi çalışmışsınız. Tebrikler.
 4. DeadLove

  DeadLove New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Çok Başaralı !! Gerçekten büyük emek var umarım server tutar Patlama yapıcak bir servere benziyor Da Açılış Tarihinide detaylı büyük bir şeykilde anlatımının üstüne yada konun üstüne yapta Millet görsün hocam şahsen 2dk bulamadım ne zmn acılcak die arandım =))
 5. aydela

  aydela Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Hakisın arkadaşım


  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014


  Konuda atlamışız tarih yazmayı.
  Facebook sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsiniz.
  Yorumlarınız için teşekürler.
 6. JeremyWarlike

  JeremyWarlike New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  ++++++++++++uppppp daha kalabalık ve eglenceli bi server için
 7. baysistem3

  baysistem3 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Helal olsun bence bu server gerçekten saygıyı hak ediyor. Ellerinize sağlık useri hak eden bi server umarım karşılığını alırsınız up +++++++
 8. JeremyWarlike

  JeremyWarlike New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  ++++++++++++ up up up up bu server kaçmaz
 9. Whitewalker26

  Whitewalker26 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  [​IMG]
  Son düzenleme: 20 Şubat 2014
 10. raj33

  raj33 New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Hayırlı Olsun...

  Clana +21 Ts3 Online Süresi Yüksek Priest Alımları Başlamıştır

  https://www.facebook.com/Destinational
 11. Whitewalker26

  Whitewalker26 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  [​IMG]
 12. paper2

  paper2 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014


  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014


  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014
 13. baysistem3

  baysistem3 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  oyun şuuan açık 28 inde sıfırlanıcakmı db???
 14. sazoa

  sazoa Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  oynayacaklara bi tavsiye kendi clientinizden pach çekmeyin. Çünkü maradon korku filmi gibi oluyor heryer loş bi karanlık sadece ışıklandırma direklerinin altı aydınlık hiç bişey gözükmüyo bi an kendimi elm sokağında hissettim. orj. client tavsiye edilir.
 15. paltaa

  paltaa Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Güzel server ve tutabilecek bir server. Bekliyoruz
 16. JeremyWarlike

  JeremyWarlike New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Daha fazla uppp beyler daha cok user icin... BU SEVER KAÇMAZ!!:rock:
 17. sazoa

  sazoa Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  .7z haricinde uplu client yokmu yaw
 18. JeremyWarlike

  JeremyWarlike New Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  28 Şubat 2014+++++++++++++
 19. Whitewalker26

  Whitewalker26 Member

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014


  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014

  Açılış tarihi 28.ŞUBAT.2014
 20. sazoa

  sazoa Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Cevap: [COOLEMPIRES]1299'da DEVRIM YAPTIK//GERÇEK USKO ZEVKI//FARM SERVER//BOSSMODE

  yaw sw kurucuları maradon için pach atın maradon kap karanlık. hiç bişey gözükmüyo

Sayfayı Paylaş