1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

DuygusaL Sözler 2

Konusu 'İçimizdeki Yazarlar' forumundadır ve JosonAnanas. tarafından 29 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. JosonAnanas.

  JosonAnanas. New Member Kalemi Kırıldı!

  ' - MiLLete Oranı Buranı Açıyorsun ya ; Hiç DüşünMedin Dimi Bir Kerede 2 eLini aLLaha'a açMayı ? .. ! #  ' - Aşkımız İçin YapTıqımız Maçta PenaLtıLara KaLdık SeninLE ; KaLeyi Boş Bıraktım Sana , GoL oL Yağ GönLüme .) .. ! #  ' - Ne Takdiri Ne Teşekkürü ? ÖnemLi oLan Önce Rabbinin , Sonrada AiLenin Takdirini Kazanmaktır .. ! #  ' - '' Leb '' DeMeden '' LebLebiyi '' AnLasan ne oLur ; GözLerime Bakınca Aşkımı anLamadktn Sonra .. ! #  ' - Sewipte KavusMayanLara ArMaqan EdiLen HEr Şarkıyı ; Sayende Her Defasında Alınıyorum Üzerime .. ! #  ' - Masum Dediqinz KücüK Osman Haftada 4MiLyar Para aLıyor , Dşarda Karton TopLayan KardesLermız , ÇuvaL Başı en FazLa 2 TL ALıyor .. Kim Masum Görün , ÖyLe Bir Geçirir ZaManKi .. ! #  | ÖLmek koLay , Sen Bana AŞK'tan BahSet .. ! #  ' - BirLikteyKen Seviyorum Diyip , AyrıLdıktan 2Gün Sonra BaşkaLarına Kuyruk SaLLayan Dişi ! Sana SesLeniyorum ; en BüyüK Or*spu SenSin ;) .. ! #  # Havalanan Eteğinin Yerine , Dalgalanan Saçını Düzeltmendeki Tek Neden ; Gözlerine Değilde , Belden Aşağı Bakanları Önemsemen ;) .. ! #  ' - ' ZAMAN ' Herşeyin iLacı oLduqunu SöyLeyenLer ; Bide Bunu Tersten Okumayı DeneseLer ;) .. ! #  ' - Hani DiyorLar ya ; O Varken Cennetteydim Hass*ktir Lan ! HanqiMiz Ewdeki Cennet'in DeqeRini BiLiyorz ? Kendimi Cenet'te HissetMem İçin Seni Seviyorum KeLimesini DuyMaMa qeRk Yok ! Çok Şükür HeRGün OğLum Diyen Bir Annem Var .. ! #  ' - Bir Gülüşüne Ömrünü Harcayan O Genc'in Satırlarıdır Bunlar , Oku Sevgili Oku Gitmesin Zoruna.. Hayat Bu 3'günlük Nasıl Olsa.. Kodumun 3 Günlük Dünyasinda ; 7/24 Acı Çekiyorum Nasıl Olaysa .. ! #  | KırıLmış kaLbim , yanan cigaramLa yoLLardayım yine gece vakti , dinLe sevgiLi sanadır bu itiraf , diLimde binbir ah bir Laf , Yok güzeLim yok sana bu kaLpten af , siktir et düşünme yırtıLır eLbet fotoğraf .. ! #  ' - ŞapKadan Tavşan ÇıkartMayı Marifet SanıyorLar . O Neki ? Ben KaLbimden Or*spu Çıkarttım .. ! #  ' - aRtık SewMeyeceqim Diyen Şair BiLiyorsun Demi ; Or*spunun ' Yemini ' y*RRaqı Görene Kadar .. ! # :)  ' - Dikkat edin ! Gidenlerin hepsi iyi niyetLidir , "Kendine İyi Bak" derLer , sanki iyiLiğimizi istiyormuş gibi , hayatLarımızı siktikLerinden haberLeri yok sanki .. ! #  ' - KaLkıp Bana BaşKasını Koy YüReqine '' Diyorsun ..
  Sen Hiç HançeRi KaLbine sapLadnmı ? .. ! #ü
  ' - Bir Şiir'in Dizesine GöM Beni Şair BiLmesin .. ! #  ' - aLdıqım NefesLeri KısKanır oLdm , YaşaMana onLar Sebep oLuyor Diye .. !
  ' - GözyaşLarına BiLe İnanMıyorum aRtık ; Göz Yaşartıcı iLaç KuLLanırsın Diye .. ! #  ' - Hani AyrıLınca ' Ben O Kaşarı Hiç SewMedim ' Diyorsun Ya , Sende Ayrı Bi Yavşaksın .. ! #  ' - aRtık ' SeniSevMyorum ' KeLimesi ' SeniSeviyorum ' KeLimesinden Daha anLamLı qeLmeye başLadı .. ! #  ' - Sensiz Hayat Yerin Dibine Batsın deMe Bana , Gözüm'de Battın yetMezMi Sana ? .. ! #  ' - NiKahına Beni ÇaqıR SewqiLim , İstersen Şahidn oLurum Senin , Bu adaM Kim Diye Soran oLursa , Eski Bir Tanıdık Dersin SewqiLim .. HayaLLer Kurardık Biz yıLLar Önce , Hiç yoKtu Hesapta AyrıLık Bizce , BiLirsin Ne Kadar Görmek İsterdim ; BeyazLar İçinde seni ÖyLece .. ! #  ' - '' UnuttuM '' yaLanını DefaLarca SöyLediqim İçin ; CehenneMLiqim .. ! #  ' - öLmek İçin Doqduysak , Neden YaşaMa Sebebi'm Yaptın ' Onu ' aLLah'ım .. ! #  ' - Senin hayaLLerine BiLe SıqMaz Bu YasadıkLarım .. Bi zaManLar RüyaLarmdın Şmdi ' KabusLarım ' .. asLnda Sana Yapacak O Kadar Çok Şeyim Varki Boşuna SusMuyorum , Sadece zaManını BekLiyorm .. ! #  ' - Hani Bana Diyorsun Ya SewqiLi ; SağıMa Baksam Sen , SoLuma Baksam Sen , uLan aptaL Bir Kerede arKana Bak Arkandaki Sürüyü Gör :D .. ! #  ' - SenSiz NapcaM DeMe Bana , BuLursun Kendine Cırt CırtLı Manita ;) .. ! #  ' - Kaç Bira Unuttururki Seni , Hanqi Cigara aLır Götürür HayaLini , eLim Yüzüm Kan İçinde , GöğSümde Açtığın Bu KocaMan BosLuqu UnutMaK İçin BedeniMe YaraLar Açıyorum , NasL Lanet Bir Sevdasın Kızım , Her Yerime Adının Baş HaRFini Kazıyorsun .. ! #  ' - Evet Kader Pezevenk aMa Karşıma Çıkanlarda Az ****** Çocugu Degil ki .. ! #  ' - Asgari ÜcretLe Ev Kirasını Ödeyip 2 Çocuqunu OkutMaya caLısan Baba , asıL Yetenek Sizsiniz .. ! #  ' - KötüLerin Kazandıqı Şu Dünyada , Bi iyLik Yap ; S*ktir Git HayatMdan .. ! #  ' - Kesicem biLekLerimi önce , 5 Dakika kaLıcak son nefesimi vermeye , o anda yapacağım sana son 1 beste , Eminim gözLerin doLacak seninde , Sende geLmek istiyeceksin benimLe öLüme , Bestenin o 4.59ncu saniyesinde ,) .. ! #  ' - Hiç Bi Kız Kafam Kadar qüzeL oLamaz ; Kafamın Yaşatıtıqı GüzeL anLarı YaşataMaz .. ! #  ' - Seviyorsun Beni ! ÇünKü İnsan Hep deqerLiLerini yaKarmış , Eski Bi Fotoqrafı MeseLa , Veya ÖzenLe Yazdıqı Mekbununun Ucunu , Sende Beni Yaktın işte .. ! #


  ' - Sen yoLcu Bu yaLAn Dünya Hancıdır ,
  ÖyLe BirGün Varki Yürekte Sancıdır.
  Yer Gök Bir oLupta Hesap SoruLunca
  En Sevdiqin biLe Senden Davacıdır .. ! #  ' - Sen Onun İçin HaLa ağLıyorMusun Cocuk , O Şmdi BaşKaLarının KoLLarında Sevişiyor aLmadan soLuk ;) .. ! #  ' - Hani Diyorsun Ya ' ELimi saLLasam eLLisi ' eLini saLLaMaya qeRk YoK , arKa Tarafını saLLıyorsun Zaten Yetiyor MiLLete ;) .. ! #  Sözlerin Çoğu Kendime Aittir .. 2 - 3 Tane Beğenip ' Alıntı ' olarak paylaştığım sözlerde vardır :) 2. Bacon

  Bacon Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Cevap: DuygusaL Sözler 2

  Güzelmiş, Bende bazen bişiler yapiyorum aklıma geldikce.:D
 3. JosonAnanas.

  JosonAnanas. New Member Kalemi Kırıldı!

  Cevap: DuygusaL Sözler 2

  Aklına Gelmesi Icın Bu Gibi Durumlarla Karşılaşman Lazım :)


Sayfayı Paylaş