1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

En zorlu etepta Visconti kazandı..

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. bdr123321

  bdr123321 Member

  İstanbul'da, 11 Nisan Pazar günü prolog etabıyla başlayan tur, Marmaris-Pamukkale etabıyla devam etti. 105 sporcunun start aldığı 4. etapta sporcular, yokuşların yoğun olduğu 209 kilometrelik zorlu bir parkurda mücadele etti.

  Marmaris-Pamukkale parkurunda İtalya'nın ISD Neri takımından Giovanni Visconti, 5 saat 46 dakika 9 saniye ile birinci oldu. İkinciliği ABD'nin Columbia takımından Tejay Van Garderen, üçüncülüğü ise Fransa'nın Cofidis takımından David Mancoute, aynı zaman ile elde etti.

  Dereceye giren sporcuların ödüllerini, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Belediye Başkanvekili Mehmet Fevzi Yeniçeri, İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu, Emniyet Müdürü Atila Çınar, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve Pamukkale Belediye Başkanı Osman Akkulak verdi.

  Denizli Valisi Yavuz Erkmen, dereceye giren sporculara ayrıca yörede üretilen ve üzerinde bisiklet amblemi bulunan havlu, Pamukkale Belediye Başkanı Osman Akkulak da yöreye özgü ürünlerin bulunduğu paketler hediye etti.