1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Erkmen: Denizli için büyük fırsat

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  1. bdr123321

    bdr123321 Member

    Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ile valilik toplantı salonunda bir basın toplantısı düzenleyerek, 46. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için yapılan hazırlaklar hakkında bilgi verdi. Erkmen, 11 Nisan'da İstanbul Prolog etabıyla başlayan yarışta, 4. etap olan Marmaris-Pamukkale etabının yarın, 5. etap olan Denizli-Fethiye etabının ise perşembe günü koşulacağını hatırlattı.

    Bisiklet turuna 30 ülkeden 111 yabancı sporcunun katılmasını ve organizasyonu 70'i yabancı toplam 85 gazetecinin takip edecek olmasını en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade eden Vali Erkmen, ''Bisiklet turu, Denizli'nin tanıtımı için bulunmaz bir fırsat olmuştur. Hem iyi bir ev sahipliği yapacağız, hem de kentimizin tanıtımını gerçekleştireceğiz'' dedi. Erkmen, Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (DETKİB), turun Denizli'de gerçekleştirilecek etapları için tüm sporculara ve gazetecilere dağıtılmak üzere, üzerinde Denizli horozu ve Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu logolarının yer aldığı özel havlu dokuttuğunu bildirdi. Sporcuların Denizli'ye gelişi ve kentten ayrılışlarında da çeşitli etkinlikler yapılacağını kaydeden Erkmen, ''Fethiye-Pamukkale etabının bitişinde, Denizli Belediyesi, horoz logolu platform oluşturacak. Yine Denizli-Fethiye etabının başlangıç noktası olan Delikliçınar Meydanı'nda süslemeler yapılacak ve dokuma tezgahı kurulacak. Denizlililerin bisiklet turuna gerekli ilgiyi göstereceklerine inanıyor, herkesi yarışı takip etmeye davet ediyorum'' diye konuştu.

    Denizli Belediye Başkanı Zeybekci de bisiklet turunun geçiş güzergahları ile bitiş ve başlangıç noktalarında gerekli süslemeleri ve programları yapacaklarını ifade ederek, özellikle horoz logolu havluların, tekstil kenti Denizli'nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Öte yandan, Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği de 46. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Marmaris-Pamukkale ve Denizli-Fethiye etaplarında tura katılan tüm sporculara ve organizasyonu takip eden gazetecilere üzerinde Denizli horozu ve bisiklet turu logolarının yer aldığı havlu dağıtacak.