TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Ersan'dan Avustralya'da ziyaret!

Konusu 'Beşiktaş' forumundadır ve Bacon tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. Bacon

  Bacon Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Sakatlığı nedeniyle tedavisini Avustralya'da sürdüren Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm, BJK Melbourne Futbol Okulu'nu ziyaret etti.

  Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan haberde, ziyaret sırasında Ersan Gülüm'e BJK Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak ve BJK Melbourne Futbol Okulu Sorumlusu Güngör Yurtseven'in eşlik ettikleri bildirildi.

  Futbol okulundaki gençlerin çalışmalarını yakından takip eden Ersan Gülüm'ün, öğrencilerle sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çektirdiği ifade edildi.
  Ersan Gülüm'ün ziyaretinden çok mutlu olduklarını belirten BJK Melbourne Futbol Okulu Sorumlusu Güngör Yurtseven, ''Bizim hedefimiz Avustralya'da Ersan Gülüm gibi oyuncular yetiştirmek. Ersan'ın buraya gelip bizimle birlikte olması hem bizi çok gururlandırdı hem de küçük yavrularımızı çok sevindirdi. Kendisine çok teşekkür ediyor ve bir an önce sahalara dönmesini arzu ediyoruz'' diye konuştu