1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

FenerBahçe'ye Bursa'da karşılama

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Zîstâtni tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. Zîstâtni

  Zîstâtni Member

  [​IMG]

  Bursaspor ile zorlu bir maç oynayacak olan Fenerbahçe, Bursa'ya ulaştı.

  Spor Toto Süper Lig'de yarın Bursaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe takımı, Bursa'ya geldi. Topçular Arabalı Vapuru'yla Yalova'ya gelen ve buradan karayoluyla Bursa'ya geçen Fenerbahçe kafilesi, kamp yapacağı Uludağ Üniversitesi (UÜ) Görükle Yerleşkesi'ndeki Holliday Inn Hotel'e giriş yaptı.

  Fenerbahçe'yi yaklaşık 50 kadar sarı-lacivertli taraftar karşıladı. Otel önünde meşale yakıp takımları lehine tezahürat yapan taraftarların, futbolculara yaklaşmasına izin verilmedi.

  Bu arada, yaklaşık 15-20 kişilik Bursaspor taraftar grubu da otel önüne gelerek, kendi takımları lehine tezahürat yaptı.

  İki taraftar grubu arasında, sözlü sataşma yaşanırken, polis grupları birbirine yaklaştırmadı. Fenerbahçeli futbolcuların otele giriş yapmasıyla iki taraftar grubu da taşkınlık yapmadan dağıldı.

  Öte yandan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, otele takımdan ayrı geldi.