1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Gençler Kayak Ligi'nin 2. etabı sonuçlandı!

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve 4ChinG .. tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. 4ChinG ..

  4ChinG .. New Member Kalemi Kırıldı!

  [​IMG]

  İlk kez çocuklar için yapılan bir kayak ligi olma özelliğini taşıyan ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi'nin 23 Ocak'ta yapılan ikinci etabının sonuçları açıklandı..


  Dünyanın en büyük tesis yönetim şirketi olan ISS’in
  kayak sporuna ilgi duyan gençlere destek olmak amacıyla düzenlediği ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin ikinci etabı 23 Ocak’ta Uludağ’da yapıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden onaylı olan, beş kategoride düzenlenen yarışların ilk iki etabının toplam sonuçlarına göre önde olan ilk üç okul sırasıyla Özel Alev, Özel Koç ve Özel Açı Okulları oldu. ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin diğer etapları ise 18 Şubat ve 20 Mart’ta düzenlenecek. Her kategoride yapılacak olan yarışmalarda alınan puanların toplamına göre dereceye giren ilk üç ilköğretim okuluna ve liseye kupa, kazanan sporculara ise madalya ve çeşitli hediyeler verilecek.


  ISS’in kayak sporuna ilgi duyan gençlere destek olmak amacıyla düzenlediği ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin ikinci yarışı 23 Ocak’ta Uludağ’da yapıldı. İlk yarışın 10 Ocak’ta yapıldığı ligin diğer etapları ise 18 Şubat ve 20 Mart’ta düzenlenecek. Yarışlara 1990 yılı ve üstü doğumlu olan tüm çocuklar katılabiliyorlar. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden onaylı olan yarışma beş kategoride düzenleniyor. Bütün yarışların sonunda, yarışmalarda alınan puanların toplamına göre dereceye giren ilk üç ilköğretim okuluna ve liseye kupa, kazanan sporculara ise madalya ve çeşitli hediyeler veriliyor. 23 Ocak’taki yarışlar sonrasında ilk iki etabın toplam puanlarına göre önde olan ilk 3 okul ise Özel Alev, Özel Koç ve Özel Açı Okulları oldu.


  SS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin ikinci etabının kategorilere göre birinci olan sporcuları ve okulları ise şöyle sıralanıyor:
  Gençler / Erkekler / 1990 - 1994 doğumlular: MERT GÜNDEMİR – ÖZEL KOÇ
  Çocuk II / Erkekler / 1995 - 1996 doğumlular: ERİM SUNGUROĞLU – ŞİŞLİ TERAKKİ
  Çocuk II / Bayanlar / 1995 - 1996 doğumlular: NİSAN ALTUĞ – ÖZEL MODA MİMAR SİNAN
  Çocuk I / Erkekler / 1997 - 1998 doğumlular: BERKAN BOLKAN – ÖZEL ALEV
  Çocuk I / Bayanlar / 1997 - 1998 doğumlular: CANDAN CANBULAT – YENİ NESİL 2000
  Minikler / Erkekler / 1999 - 2001 doğumlular: CAN BOSTAN – ÖZEL ALEV
  Minikler / Bayanlar / 1999 - 2001 doğumlular: PERVİN CANBULAT – YENİ NESİL 2000
  Süper Minikler / Erkekler / 2002 ve üstü doğumlular: ŞAN ÖZBAKIR – TED İSTANBUL
  Süper Minikler / Bayanlar / 2002 ve üstü doğumlular: YASEMİN GÜNEL – ÖZEL KOÇ

  18 Şubat ve 20 Mart’ta da diğer etapları düzenlenecek olan her bir yarıştan sonra ödül töreni yapılacak. Kayak sporu ile ilgilenen gençleri teşvik etmek ve bu sporun ülkemizde gelişimini sağlamak amacıyla düzenlenen ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü etabı 18 Şubat’ta Uludağ’da yapılıyor.