1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Hentbolda seçime tek adayla gidilecek..

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  1. bdr123321

    bdr123321 Member

    Mevcut yönetim kurulunun, başkan adaylığını onaylamadığı Şirin Türkmen'in, adaylığının tescili ve genel kurul sürecinin tedbiren durdurulması talebiyle Tahkim Kurulu'na yaptığı başvuru bugün reddedildi.

    Ankara'da bugün yapılan toplantıda, Türkmen'in, 5 Nisan Pazartesi günü Tahkim Kurulu'na verdiği dilekçe incelendi. Kurulun aldığı kararda şöyle denildi:
    ''Yönetim Kurulu tarafından yapılan inceleme sonucu, teklif yazılarının 23 adedinin faks fotokopisi, 6 adedinin fotokopi, 18 adedinin ise ıslak imzalı olarak düzenlendiği, Amasya Göynücek Belediye Spor Kulübü Delegesi Talip Alabuğa ile Mersin YenişehirNisan 2010 tarihli dilekçesiyle geri çektiğini bildirdiği, ayrıca faks ve fotokopi olan dilekçelerin asılları da ibraz edilerek, teyidinin yapılmadığı, Bu durumda başkan adaylığı için Ana Statü'nün 10/3-f maddesinde aranan koşullar oluşmadığı anlaşıldığından, yerinde görülmeyen itirazın Tahkim Kurulu Yönetmeliği'nin 13. maddesi uyarınca reddine, aynı yönetmeliğin 17. maddesi uyarınca başvuru ücretinin genel müdürlük bütçesine irad kaydına, kararın ilgililere tebliği ile Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkanlığı'na gönderilmesine 13 Nisan 2010 tarihinde katılanların oybirliği ile karar verildi.