1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Hidayet imza için ABD'ye gitti.

Konusu 'NBA' forumundadır ve atos4ever tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. atos4ever

  atos4ever New Member Kalemi Kırıldı!

  Hidayet imza için ABD'ye gitti


  Takas yoluyla Phoenix Suns'a transfer olan Milli Basketbolcu Hidayet Türkoğlu, resmi sözleşme imzalamak üzere ABD'ye gitti.
  Takas yoluyla NBA ekiplerinden Phoenix Suns'a transfer olan milli yıldız Hidayet Türkoğlu, sağlık kontrollerinden geçmek ve sözleşme imzalamak için sabah saatlerinde ABD'ye uçtu. Londra aktarmalı olarak Birleşik Devletler'e giden Hidayet, havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Toronto Raptors'ta hocasıyla problemler yaşadığını vurgulayan Hidayet, "Şuan moral olarak kendimi çok iyi hissediyorum çünkü Phoenix istediğim bir ekipti" dedi.

  Yeni takımı Phoenix Suns'ta forma giymekten çok mutlu olduğunu ifade eden Milli Basketbolcu Hidayet Türkoğlu, "Phoenix'e takas yoluyla gidebilmem için bazı kontrollerden geçmem gerekiyor. Bende bunu tamamlamam için şimdiden gidip işleri bitirip bir an önce milli takıma olmak istiyorum. O yüzden bugün gidip işlerimi hallettikten sonra Cuma günü İtalya'daki milli takıma kampına dahil olacağım" diye konuştu.

  "ONLARA AĞABEYLİK YAPACAĞIM"
  NBA'de forma giyen Türk basketbolcularının sayısının artmasından büyük sevinç duyduğunu ifade eden Türkoğlu, "Ben onların bir ağabeyleri olarak çok sevindim. Ben onlara gerek bundan önce gerek bundan sonrada gereken desteği her zaman vereceğim. Bizim açtığımı kapıyı onlar devam ettirirler ve Türk oyuncuların sayısı NBA artar. İnşallah bu atılımı onlar başlattılar" dedi.

  "ŞAMPİYONAYA HAZIR OLACAĞIZ"
  Kulübü ile sözleşme imzaladıktan sonra A Milli Takım'ın İtalya'daki kampına katılacağını ifade Türkoğlu, "Milli Takımımız bugün İtalya'ya gidecek. Kondisyon ağırlı geçecek bir kamp. İnşallah kazasız belasız bir şekilde atlatıp bu önemli kampı sakat vermeden kayıpsız bir şekilde geçmek istiyoruz. Ve şampiyonaya en iyi şekilde hazır başlamalıyız" diye konuştu.

  Hidayet, havalimanında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşırken bol bol imza dağıttı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.