TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

HomeKO HomekoSehri.Net | V.1299 Yeni Dünya 'ARGONIA' | 250 TL KC Ödüllü CSW 22 Haziran Cuma: 22:00

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve HomekoSehriTR tarafından 4 Ekim 2017 başlatılmıştır.

 1. HomekoSehriTR

  HomekoSehriTR Member

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  [​IMG]


  PHP:
  [Server]
  Count=1
  IP0
  =HomekoSehri.Net

  [Version]
  Files=1299
  [IncludeExe]
  Last=1299

  [​IMG]  Merhaba sevgili oyuncular.
  Upgrade oranları aşşağıda belirtildiği gibidir.


  [​IMG]

  [​IMG]

  ArdreamWar Event


  Ardreamwar event'e moradon townda bulunan event manager adlı npcden giriş yapabileceksiniz bu event süreleri sabitlendikten sonra gün içersinde 1 kez aktif edilecek.Ardreamwar event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılacaktır.Ardreamwar event'da sizleri ne bekliyor olacak onlardan bahsedelim Collection Race Event coğunuz cr eventini bilir ardreamda daha aktif olacağına inanıyoruz czye göre map olarak biraz daha küçük olduğu için. Kill Quest ör; Sizden ardreamwar eventinde 200 kil kesmenizi isteyeceğiz her 200 kil kestediğinizde sizlere içersinde hem pus hemde ulasılması zor uniq itemleri barındıran random chest gelecek. Ardreamwar event'ında Emc/Lfc deki bulunan bazı boslar olacaktır ör; (Atilla).Ardream war event'ında towna damageleri kapattık yani olası bir town kapatma olasılığı olamaz karşı ırk sizin towna giripte size damage atamaz ve ek olarak guard towarların damageleride oldukça yüksek büyük ihtimal ile tek atacaktır.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  70 Quest Paket


  Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ronark Land Random Bowl Bos Drop

  Cz bowlda bulunan bosların droplarını güncelledik örnek cz bowlda Bach saatini tutupta cıkmasını bekleyen partyler oluyor bunun yerine ek olarak bir sistem getirdik. Cz bowlda bulunan tüm bosların içersinde random drop ekledik. Yani herhangi bir bostan en değerli itemi cıkarabileceksiniz. Rol,Rom,Roc,Eme,Pe,Sse,Giga,SS ve Hammerlar vs. gibi yani bowlda bulunan tüm bos droplarını tek kod haline getirdik. Ör; Bach Rol atıyor ek olarak bir adet rastgele drop kodu ekledik o rolun yanında giga vs. gibi bowl bos droplarını atabilir ihtimal %5 dir. Chaos boslarında %20. Bunu yapma sebebimiz başta bowlun canlı olabilmesi ve her bosun eş değer görebilmesidir.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  New Deathmatch Event

  Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay :) Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Random Chest

  Border defanse war gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ödüllü Rank Sistemi

  Ronark Land (CZ) daha aktif olabilmesini sağlıyabilme ve çekişme olması acısından rank sistemi getirdik rank'a giren kişiler artık 2 ırkında ilk 10 sıralamasında bulunan kişiler 1 saat boyunca rankta bulunduklarında bir ödül kazancaklar ödül şuanda belirlenmedi belirlenecek ve sizleri bildirilecek. Rank her 1 saat dolduğunda sıfırlanmaktadır.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ücretsiz Oyun İçi Aktif Irk ve Job Değişimi

  Rahat bir şekilde ırk ve job değişimini yapabilmeniz için sürekli oyundan cıkmanıza gerek yok. Moradona eklediğimiz bu npc sayesinde artık oyun içersinde ırk ve job değişiminizi oyundan cıkmadan yapabileceksiniz. Paneldeki uyarı yazısını okumayan bazı kişiler içinde getirmiş olduk bu sistemi çünkü bu şekilde iteminizi istemiyerek yanlıslık ile heba etmeyeceksiniz. Npcye job değişimi yapmanız gerektiği zaman üstünüzde item var ise yapamazsınız hera var ise yapamazsınız. Npc tarafından uyarılırsınız ve bu şekilde herhangi bir iteminizi hem kaybetmessiniz hemde rahat bir şekilde oyun içersinde aktif jobunuzu değiştirebilirsiniz. Irk değişimi heralı şekilde ırk değişimi olduğu için character buga girip görünmez bir hal alıyordu. Irk değişimi artık sadece oyun içersinden olduğu için npcden heralı bir şekilde ırk değiştiremezsiniz npc tarafından uyarılırsınız. job değişimi yaptığınız zaman stat ve skil pointlerinizi rahat sıfırlıyabilmeniz için aktif ırk ve job değişimi npcsinin tam yanına ücretsiz stat ve skil değiştirme npcsinide ekledik. Lütfen her job değişimi yaptğınızda skil ve statlarınızıda sıfırlamayı unutmayın.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Başlangıç İtem (Alım Yeri)

  Bu npcde başlangıçta verilen jobunuza ait itemleri alabilirsiniz. Üstünüzde yeteri kadar yer açmanız yeterli olacaktır. Başlangıç npcsinde bulmayacağınız itemler Master 2 kağıtları ve mage 35 54 57 kağıtlarıdır bunlarda townda bulunan scroll market npcsinine eklenmiştir.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ücretsiz Kanat Değiştirme

  Moradon townda bulunan bu npcden kanat ınızın şeklini ücretsiz bir şekilde değiştirebileceksiniz.

  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Yeni İsiloon ve Felankor Drobu

  İsiloon ve Felankor drobları ilk hafta orta olacak. Server 1. haftasının bitirdikten sonra extra bir kaç drop eklenilecek. İlk hafta sahip olduğu droplar %60 ihtimal ile Rol,Roc,Rom,Lr ve İce 2h 1h giga,Lycaon hammer,Lycaon Staff,Lycaon pendant gibi cz droplarını tek bir kod olarak Ek olarak %70 Pus itemleri atmaktadır. (Trina, 3000 sc, 400 ac sc ve hera)

  [​IMG]


  Gm Kill Etkinliği

  Hafta'da bir kaç kez yapılacak olan GM kill etkinliğimizden ufakça bahsedelim. Haftada bir kez veya iki kez yapılacak olan bu etkinlikde GM 'ler yeterli olduğunu düşündükleri kadar donanımlanacaklar GM ler birbirlerine veya z ye gelenlere dalabilir. Gm kesen kişilere verilecek olan ödül 1.000 Knight Cash'dir. Gmlerin bu eventda 5 kere ölme hakları olacak yani event boyunca toplamda 10.000 Knight Cash dağıtılacak.
  '' Event Ronark Land (CZ) veya Ardream War event'da yapılacaktır''


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme: 16 Haziran 2018
  melosa bunu beğendi.
 2. __Silence__

  __Silence__ Member

  Dbniz çok güzel merak ile bekliyoruz sizleri dostum bu işi yapıyorsunuz cidden.
 3. Knight894416

  Knight894416 Member

  Eklentileriniz göz alıcı cidden WhatTheFuck clanı olarak ve AkarTR Family olarak heyecan ile bekliyoruz :)
 4. __Silence__

  __Silence__ Member

  AkarTR reis youtube videolarınızı haftada en az bir kez izliyorum süpersiniz
  Knight894416 bunu beğendi.
 5. murat1993

  murat1993 Active Member

  Serverınız cok hoşuma gidiyor ve her serveriniz cok kalabalık oluyor bizimde bir tuzumuz olsun dedik ko-cüce konu acıp bizde destek veriyoruz böyle bir oyun sunduğunuz için bizlere teşekkür ediyoruz. Kapak fotoğrafımı sizin logonuz olarak ayarladım umarım problem olmaz :)
 6. Knight894416

  Knight894416 Member

  Teşekkür ettim dostum gurur duydum tekrar :D
 7. Kaliteli Server Tavsiye Edilir.
 8. vbvdbdsvcsdsad

  vbvdbdsvcsdsad Active Member

  Hayırlı Olsun Üstadım bol userli günler.
 9. maske1718

  maske1718 Member

  Yeni özellikler ilgi çekici ve czyi canlı tutabilecek şekilde ayarlanmış czdeki aktifliği sağlayabilirse yaptıgınız özellikler serverınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. sorunsuz bir açılış yaparsanız tadından yenmez. iyi forumlar
 10. asdsadasxasax

  asdsadasxasax Member

  HomekoSehri son serverında oynadım useri olan bir server düşünüyoruz gelmeyi.
 11. koreklam1

  koreklam1 Member

  Hayırlısı olacak buna kalben inanıyoruz ve destekliyoruz. Yeni etkinliklerinizin beni cezbetmesi inanın cok zor olmadı :D bende ko-cücede size destek olmak istiyorum ve oluyorum teşekkürler bu tarz bir homeko sunduğunuz için bizlere.
 12. Ko-PvpOnline

  Ko-PvpOnline Active Member

  Efsane canlanıyor he oradayız bizlerde zaten herkes sizi bekliyor efso db efsoo
 13. HummerOfGods

  HummerOfGods Member

  Abii Allah razı olsn sizden uyduruk vur kaç serverlar esir almıştı piyasayı. İyiki açıyorsunuz teşekkür ediyorum cidden.
 14. erhan218

  erhan218 TURKKO.NET Uyarıları Dikkate Almadı

  BEKLİYORUZ SABIRSIZLIKLA HEARTLESS
 15. erhan218

  erhan218 TURKKO.NET Uyarıları Dikkate Almadı

  GUNCELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
 16. omen007

  omen007 Member

  Teamlar akıyor reis bekliyoruz biz melee clan olarak ilgi çekici bir konu bekliyoruz.
 17. buraksrb

  buraksrb Member

  Başarılar. Homeko serverinizi çok beğeniyorum solo asas olarak zaman buldukca oynucam .
 18. Knight87939

  Knight87939 Member

  Ödüller bizim olacak biziimm :D SecondLife mage olarak bizde orada olacağız İnş
 19. Knight970276

  Knight970276 Member

  Kankam benden önce gelmiş :D aynen öyle
 20. Knight87939

  Knight87939 Member

  Benim hesabım lan oda nasıl girdin Fernando senmisin yavrm .D

Sayfayı Paylaş