1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İzcilik kampı Gediz'de olacak..

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve 4ChinG .. tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. 4ChinG ..

  4ChinG .. New Member Kalemi Kırıldı!

  Türkiye İzcilik Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan ''Obalar-Ekipler Kış Kampı'' ve ''Kış Kampçılığı Liderlik Kursu'' ayrı dönemler halinde Kütahya'nın Gediz ilçesinde yapılacak.

  Alınan bilgiye göre, uluslararası katılımlı Obalar-Ekipler Kış Kampı, 30 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında Gediz Murat Dağı mevkisinde Federasyona ait tesislerde gerçekleştirilecek.

  Aynı tesislerde 7-12 Şubat arasında düzenlenecek Kış Kampçılığı Liderlik Kursuyla, ''izci liderlerine her türlü kış, koşullarında gerektiğinde karlı bir bölgede ve kar yağışı altında ünitesine bağımsız olarak tamamen arazi koşullarında kamp yaptırma becerisini aktarmak, geliştirmek, kış kamplarında karşılaşılabilecek olaylarla ilgili fikir sahibi olmalarını sağlamak'' amaçlanıyor.

  Oba sistemine dayalı organize edilecek kursa katılacak liderlere, yaşayarak öğrenme ve teorik bilgilerin anında uygulanması imkanı sağlanıp uzmanlardan bire bir uygulamalı destek alınarak, izci yemini ve töresi çerçevesinde eğitim verilecek.

  Federasyon tarafından davet edilen izci liderlerinin katılacağı kurs süresince bölgede hava sıcaklığının gündüz -10, gece -16 ile -20 derece arasında olması bekleniyor.