1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

K3Network - TroyShield - Database - Panel

Konusu 'Hile Engelleyici Programlar Alım - Satım' forumundadır ve ExtremE tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. ExtremE

  ExtremE Mancıklıpır

  Merhaba,

  Uzun süre uğraştığmız serverın dosyalarını satmaya karar verdik. Sistem genel olarak ingilizce diliyle yapılmıştır. Değiştirilebilir. Her türlü destek verilecektir.

  Client , setup şeklinde düzenlenmiştir. Siz isterseniz farklı bir sistem de uygulayabilirsiniz. Setup içerisinde redist dosyalarını da otomatik yükler. Eski yeşil moradon ve colonyzone kullanılmakta. Yeni müziklerle güzelleştirdik. Client sorunları düzeltildi. Font değiştirildi ( tahoma ).

  Anti-Cheat sistemi , tamamen hileden korunma amaçlıdır [ koxp, tbl, injection vs. ] Server dosyalarıyla birlikte çalışır. ( server dosyalarında ki buglar, dupe yöntemleri vs fixlenmiştir. ) İsterseniz kendi server filelarınıza göre de editleyebiliriz. Hiç bir hile ile giremezsiniz, açsanızda otomatik yakalanır. C# ile yazılmıştır , visual studio 2013 redist dosyaları gereklidir.

  Database orjinal 1299 , bilinen çoğu bug fixlenmiş halde. Low-Middle-High class tamamiyle sorunsuz çalışmakta. Diğer serverlarda görünen yarım yamalak sistem değildir. Droplara gelirsek, rastgele itemler de çıkmaktadır. Gereksiz droplar yoktur. Ekleme pek yapılmamıştır. Genel olarak sadece drop dengeleri düzeltilmiştir. Eski zamanlardaki myko droplarıyla %95 aynıdır. Kısacası sorunsuz bir orjinal myko database'idir.

  Web panel eski 1299 zamanlarındaki panelin aynısı. Çoğu özellik bulunmaktadır. Kullanıcı paneli , admin paneli ve diğer sayfalar.

  Pus sistemi sorunsuz çalışmakta. [ Paypal , sonteklif ] Oyunda test edebilirsiniz, cash point için skype'tan yazabilirsiniz.

  Bunlardan başka detayları burdan veya skype üzerinden sorabilirsiniz. Her şey hazır halde olan açık serverımızdan özellikleri test edebilirsiniz.

  http://K3Network.net - Index [ değiştirilebilir ]
  http://Troy.K3Network.net - Web Panel

  Client , setuplı şekilde kuruluyor.

  Bu adresten veya,

  https://docs.google.com/uc?id=0B9yvw0murcoMVVNVQlVYVmpMT2M&export=download

  panel üzerinden indirebilirsiniz.

  Bir kaç fotoğraf . Zamanım oldukça koymaya devam edeceğim.

  Upgrade Sistemi

  Upgrade Sistemi2

  Anti-Cheat + Launcher örnek

  Panel

  İletişim ( skype ) : teutonicterror

  Vaktim oldukça bu konuyu detaylıca anlatmaya çalışacağım. İyi günler
  Son düzenleme: 28 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş