1. İletişim: Reklam@Ko-Cuce.Net

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

PK Server KnightAREA.NE V2 PK Server| Full PUS ÜCRETSİZ! | 83/1 | Item Hazır! |Takı Hazır!| 20.09.2021 / 20:00

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve KnightArea.NET tarafından 20 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

 1. KnightArea.NET

  KnightArea.NET New Member Özel Üye

  KONU GÜNCELLENMEKTEDİR.
  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Değerli Oyun Severler;

  Knight AREA, KO PVP aleminde adeta yeni bir çağ başlatıyor! DÜNYA'DA İLK olan bu sistemler sayesinde hem MYKO hem V2 sistem ve görüntüsünü seven oyuncuları bir araya topluyoruz! Uzun zamandır piyasada bulunan ve sürekli anlaşmalı server açıp kapatan, oyuncuları adeta bezdiren kişi ve gruplara karşılık olarak "SMASH" adlı oyuncu dostu ve son derece kaliteli serverımızı hizmetinize sunuyoruz! Üstelik bu serverda daha önce hiç karşılaşmadığınız otomatik KC'sine VS sistemi, eventler ve büyük sürprizler sizleri bekliyor! Hem MYKO hem de V2 sisteminin bir arada olduğu, Dünya'da İLK olan bu clientin adını da V3 olarak duyurmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz!


  Knight AREA ekibi olarak eskiden de olduğu üzere Knight Online aleminin tozunu attırmaya geliyoruz! Yepyeni bir PK macerası!

  [​IMG]
  Full PUS ÜCRETSİZ!

  V2 PK Server
  Itemler Moradon'daki NPC'lerde
  Hazır Başlangıç
  Hemen PK
  83 Level Başlangıç
  Otomatik G1 Clan (Pelerin Anahtarı Worm'de)
  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCj76.png https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCgmy.png
  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCpl8.gif https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCmOo.gif

  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCeiG.png https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omC3tS.png
  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omClRb.gif https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCtOs.gif

  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCMAt.png https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCbTc.png
  https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omC66e.gif https://i.imgyukle.com/2021/09/17/omCwsP.jpg  [​IMG]
  Full tüm itemler +8'e kadar %100 orandadır.
  Takı upgrade kapalıdır.


  [​IMG]


  VERSUS MODE TANITIM BU ALANA GELECEKTİR. 1vs1, PARTY, CLAN

  Otomatik 1vs1 MOD:
  Bu mod sayesinde rakipleriniz ile bire bir karşılaşma yapabilirsiniz. Round süresi, Round sayısı, Harita ve KC miktarı tarafınızca belirlenecektir. Round süresini sınırsız olarak belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz özellikler ile teklifi karşı tarafa atabilirsiniz. Karşı taraf bunu kabul eder ise VS başlayacaktır. Güncel round kazanma sayılarını yukarıda bulunan Score Board’dan görebilirsiniz. Score Board’da kullanıcı isminizin yanında NP sembölünüz gözükmektedir. Eğer NP sembolü yok ise clan sembolü oda yok ise ırkınızın (karus veya human) bayrağı gözükecektir. DC olan veya oyundan çıkan kullanıcı VS’yi otomatik olarak kaybedecektir. Eğer belirli bir Round süresi var ise ve Round süresi dolduğunda iki taraf da hala ölmedi ise % oranında HP miktarı fazla olan roundu kazanacaktır. Eğer % HP oranında eşitlık var ise iki tarafada 1 puan yazılacaktır. Eğer genel bir eşitlik durumu söz konusu ise yani örnek olarak 2 round seçildiğinde durum 1-1 ise ve final roundda da berabere kalınır ise VS berabere sonuçlanır ve yatırılan KC miktarının %50’si taraflara otomatik olarak iade edilecektir. Bu mod içerisinde kalkan takılması ve transformation scroll yasaklanmıştır. Sistem kalkan takmanızı ve transformation scroll basmanızı engelleyecektir ve ayrıca üzerinizde kalkan takılı ve transformation scroll basılı durumda ise VS teklifini kabul edemezsiniz.

  Otomatik CLAN VS MOD:
  CLAN VS MOD TANITIMI VIDEO ALTINA AÇIKLAMA GELECEKTİR.


  2 FARKLI TEMA TANITIMI BU ALANA GELECEKTİR.

  KOBA:
  [​IMG]
  Dünya’da ilk defa bir KO server bir moba versiyonu ile yayına giriyor! Event zamanları geldiğinde dilediğiniz eventi seçip oylama yaparken KOBA eventini denemeyide unutmayınız! Üstelik kazanan ve katılan herkesi sürpriz hediyeler bekliyor! Bu haritada 8vs8 karşılaşma yapacaksınız. Üç ayrı yol (middle, top lane ve bot lane) ve iki ayrı Jungle (orman)’dan oluşmaktadır. Harita süresi toplamda 1 saattir. 1 saatten önce kazanmak için mutlaka karşı tarafın karargahını yıkmalısınız! Ancak önünüze minionlar ve kule engelleri çıkacaktır. Eğer 1 saat süre içerisinde iki party de birbirinin karargahlarını yıkamaz ise en çok kill sayısına ulaşan parti kazanacaktır! Onları yenebilecek misiniz? Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

  Tunnel:
  [​IMG]
  KOBA’nın bir benzeri olan bu haritada sadece bir yol bulunmaktadır. 8vs8 olarak karşılacağınız bu haritada minionlar bulunmamaktadır. Kurallar KOBA ile birebir aynıdır. Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

  Cave Of HELL:[​IMG]
  Derinlere inmeye, ateşli ve büyük mağaralara, karşı konulması oldukça zor canavarlar ile karşılaşmaya hazır mısınız? Bu canavarlar sizlere çok güzel ödüller dağıtacaktır! Karşılaşmanın CZ ortamı ve kurallarının birebir aynı olduğu, toplamda 1 saat süren bu mükemmel Event sayesinde zevkin doruklarına varacaksınız! Bir saat içerisinde en çok kill sayısına ulaşan, evente katılıp kazanan IRK’a KC ödülü verilecektir!

  ICEWORLD:
  [​IMG]
  Biraz da geçmiş günlerimizi hatırlayalım. Hani şu Dünya çapında FPS alanında adeta çığır açmış bir oyun vardı hatırladınız mı? Evet CS’den bahsediyoruz. Çoğu insanın severek oynadığı harita olan Iceworld’u serverımıza aktardık! Iceworld’de 36 kişi arasında ayakta kalabilecek misin? Bu bir DeathMatch olacaktır. Deathmatch sırasında 3 kere ölen kişi maalesef haritaya veda edecektir. En sona kalabilecek misin? Üstelik ilk 5 sıraya büyük ödüller ve katılan herkese telafi ödüllerimiz mevcuttur! Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!

  Two Ways:
  [​IMG]
  KOBA’nın bir benzeri olan bu haritada sadece iki ayrı yol bulunmaktadır. 8vs8 olarak karşılacağınız bu haritada minionlar bulunmamaktadır. Kurallar KOBA ile birebir aynıdır. Aşağıdaki videodan yeni eventinizi inceleyebilirsiniz!


  Son düzenleme: 17 Eylül 2019
 2. KnightArea.NET

  KnightArea.NET New Member Özel Üye

 3. KnightArea.NET

  KnightArea.NET New Member Özel Üye

 4. PerfectionX

  PerfectionX New Member

  Bu özellikler ne başkan efsane olmuş. Betada denedimde vs sistemini falan yok yok helal olsun. Emeğinize sağlık ;)
 5. demdem2

  demdem2 Member

  Kayıt olunmuyor panelden item kilitleme şifresi 8 hane olmalıdır hatası çıkıyor paso ?
 6. KnightArea.NET

  KnightArea.NET New Member Özel Üye

  Merhabalar,

  Item kilit şifreniz 8 basamaklı ve sayılardan oluşmalıdır. Dilerseniz otomatik kayıt sistemimiz de mevcut. Oyunu indirip direkt olarak giriş yapabilirsiniz.

  İyi eğlenceler!
 7. mendark119

  mendark119 New Member