1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO KO-MYKO v1098 | PHOENIX | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER | OFFICIAL: 21.3.2020 19:00 TR

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve komykonetwork tarafından 18 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Tags:
 1. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Hepinize teşekkürler!


  An itibarıyla kendi oyuncu rekorumuzu kırmış bulunmaktayız!


  1000 oyuncu barajını aştık ve sunucumuza hala yeni oyuncular gelmekte!


  Yarın akşam saat 5'de level sınırını 72'ye yükselteceğiz!


  Yeni başlayan oyuncuların, eski oyuncuları yakalamaları bu akşam ve yarın çeşitli EXP etkinlikleri yapacağız!


  Bizi takip etmeye devam edin!

  [​IMG]
  Son düzenleme: 29 Mart 2020
 2. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Yaklaşık olarak bir buçuk saat sonra gelecek olan restart ile level sınırımızı 72'ye yükselteceğiz! Saat 5'te başlayacak olan DM etkinliğimizden sizi mahrum bırakmak istemedik!

  Moradondaki pazar oldukça iyi durumda, iyi olarak tabir ettiğimiz itemların %95ini pazarda bulabilirsiniz. Bu harika sunucuya katılmak için geç kalmış sayılmazsınız!

  Sunucumuza yeni katılanlar için EXP konusuna gelecek olursak, Santa- Etaroth Etkinliklerimiz hala devam etmekte! Ayrıca takvimdekilere ek olarak manuel olarakta bu etkinlikleri yapmaktayız.

  EXP Rehberimize ulaşmak için: http://forum.ko-myko.com/index.php?...exp-guide-quests-tr-exp-rehberi-tüm-görevler/

  TÜYO: Level 50 olduğunuzda KNIGHT harf görevini tamamlamayı unutmayın! 75M XP sizleri bekliyor ve bu görev artık EMC ve LUFERSONda da yapılabilir!

  [​IMG]
 3. komykonetwork

  komykonetwork Member

  30 Mart - Yama Notları


  1) 70 Görevi Silahı değişimi aktifleştirildi. (Sınıf (class/job) değişimi yaptığınız zaman, 70 görev silahınızı da değiştirebilirsiniz.)

  2) Shell Set Görevi düzeltildi. Artık sorunsuz şekilde çalışıyor.

  3) Forgotten Templedaki Shell Guardian isimli yaratıkların doğdukları yerler düzeltildi ve daha fazla yaratık eklendi.

  4) Bi-frost siyah gökyüzü hatası düzeltildi.

  5) Bi-frost zehir gazı görüntüsü kaldırıldı. (Greed, Lust, Envy)

  6) Artık 70 Görevi Silahınızı Inn Hostess'a koyabilirsiniz.

  7) Bi-Frost Monument HP'si ve Defansı artırıldı.

  8) Warderlar & Keeperların canları artırıldı (Efsanevi savaş atmosferine hazırlık)

  9) Mage 70 Görevi Stafflarının hasarları düzeltildi.


  KO-MyKO Ekibi
 4. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Sunucumuza katılmalısınız! Niçin mi? İşte bizi diğer sunuculardan farklı kılan, bizi diğerlerinden bir adım öne geçiren noktalar:


  1) Herkesin oyun deneyimini en iyi seviyeye getirebilmek için Adil Oyun kavramı üzerine odaklanıyoruz. Adil oyun kavramını açacak olursak sunucumuzda koplugin, zenbot, bullbot ve benzeri hile programlarını algılayan özel bir sistem var. GM’lerimizden birisi bir oyuncuyu yakaladığında veya başka bir oyuncu tarafından şikayet edildiğinde tek yapmamız gereken bu sistemi çalıştırmak. Sunucumuzu temiz, hilesiz ve adil tutmak için hilecileri her gün banlıyoruz.  2) Yeni başlayan oyuncuların daha çabuk bir şekilde level atlayarak maksimum seviyede eğlenmelerini sağlamak için sürekli olarak SANTA XP Etkinliği gibi etkinlikler düzenliyoruz.


  3) Yeni başlayan oyuncu eşyalarını (Beginner Items) düzenli olarak güncelliyoruz ki, sunucumuza yeni katılan oyuncular, eski oyunculara daha çabuk kafa tutabilsinler!


  4) Hollanda’nın En İyi 3 Hosting Şirketinden biri olan “Hyperfilter” şirketi ile çalışıyoruz ve bu sayede sunucumuzda herhangi bir lag sorunu yaşanmıyor!


  5) Tek bilgisayardan 2 client açarak ana karakterinizle PK/FARM yaparken, diğer karakterinizle Pazar yapabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz!


  6) Sıkılmanız için size fırsat vermiyoruz! Gün içinde gerçekleştirilecek olan bütün etkinlikleri internet sayfamız üzerindeki Etkinlik Takviminden haftalık olarak görüntüleyebilirsiniz.


  7) Potlar ve Scroll'lar oldukça ucuz! Dilerseniz Oy kullanarak da scroll alabilirsiniz, ayrıca farmerlar için harita üslerinde BUFF NPC’ler mevcut. Scroll ve potları ucuz tutarak, oyun içindeki para miktarını da alt seviyelerde tutmayı başardık. High class +7 ve unique eşyaları moradondaki pazarlardan rahatlıkla alabilirsiniz. Artık bir eşyaya bu kadar GB nasıl bulacağım da vereceğim diye dert etmenize gerek yok.


  8) Çoğu etkinlikten Knight Cash kazanabilirsiniz, bu yüzden illaki sunucuya bağış yapmanız gerekmez, ama yine de bağışta bulunmayı seçerseniz Klasgame üzerinden KC satın alabilir ve sunucumuza destek olabilirsiniz.


  9) İnternet sitemiz üzerindeki online kullanıcı sayısı tamamiyle gerçektir. Diğer sunucuların yaptığı gibi sizlere hileli sayı göstermiyoruz!


  10) Etkinliklerin ve PK’nın en etkin olduğu saatlerdeki anlık kullanıcı sayımız 1000’in üzerinde. Burada PK ve FARM gerçekten çok eğlenceli!


  11) Oyun içindeki tüm sınıflar mükemmel derecede dengelenmiştir, keza Chest, fragment, gem kırdırma (exchange) ve kumar (gamble) oranları da öyle!  Eğer aradığınız mükemmel myko sunucusuysa, hemen üyelik oluşturup oyunu indirin!


  KO-MYKO Ekibi sizleri bekliyor!

  İyi eğlenceler!

  [​IMG]
 5. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Dün bizim için rekor olan 1091 online oyuncu sayısına ulaştık. Sunucumuza her geçen gün yeni oyuncular katılmakta ve yavaş yavaş 1100 online oyuncu barajını zorlamaktayız. Yeni gelen oyuncuların daha kolay bir şekilde seviye atlamalarını sağlamak için düzenli olarak EXP ve Santa etkinlikleri düzenlemekteyiz.


  Şu anki en iyi myko sunucusunu deneyimlemek için KO-MYKO.com üzerinden bize katılın!

  [​IMG]
 6. komykonetwork

  komykonetwork Member

  1131 Online! CSW, LUNAR WAR, BOSS WAR Active!
  [​IMG]
 7. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Mage Fire Staff 72 Skilli Hasar Videosu:
  TÜYO: Fire Ring kullanmak 72 Staff Skillinin R ve Büyü hasarını artıracaktır!

 8. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Geçtiğimiz 2 günde yaptığımız savaşlar harikaydı!

  [​IMG]


  Şimdi sıra Kale Savaşında!(CSW) ve hemen ardından Boss Savaşı (BW) Etkinliğinin ilkini yapacağız! Bu muhteşem etkinlikleri kaçırmayın!
 9. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Oyuncu bakımından baktığınız zaman myko serverlar arasındaki en iyi sayı bizde! Yeni gelen oyuncuların daha hızlı bir şekilde LVL atlamalarını sağlamak için takvimde yer alan EXP etkinliklerine ilaveten farklı zamanlarda esktra EXP Etkinlikleri de yapıyoruz.

  İşte Etaroth (SANTA) EXP Etkinliğimizden birkaç kare!

  [​IMG]
 10. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Daha önce Moradondan resim paylaşmamıştık! Sadece PK/ Farm ve XP değil, Moradondaki Pazarımızda oldukça aktif durumda!

  [​IMG]
 11. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Dün akşam Klan Savaşları etkinliğimizi test ettik! Muhteşem bir PK deneyimi oldu. Etkinliğe katılım sağlayan her klan, 1 parti (8 kişi) ile diğer klanlara karşı kıyasıya mücadele verdi!

  [​IMG]
 12. komykonetwork

  komykonetwork Member

  BOSS ETKİNLİĞİ!

  Sunucumuzda bu akşam 2 etaptan oluşan BOSS ETKİNLİĞİ yapılacaktır!

  TR saati ile 21:00 – Moradon Boss Etkinliği (Daha çok yeni başlayanlara hitap eden Etarothlar (XP için), OLD Bosslar ve Master Bossları olacaktır.)

  TR saati ile 22.00 – Normal takvimimizde yer alan Holy Land etkinliğimizi iptal edip, onun yerine Boss Savaşı + CR etkinliğini başlatacağız. Bilindik Boss Savaşındaki bosslara ilaveten bu etkinlik süresince çok sayıda BOSS sizlerle olacak!


  Etkinliği kaçırmayın!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme: 10 Nisan 2020
 13. komykonetwork

  komykonetwork Member

  DM etkinliğini artık yeni haritamızda yapıyoruz! Sunucumuz için tamamen özel şekilde tasarlanmış olup, oyuncu sayısının fazla olmasından kaynaklanan ekran bug'ı ile karşılaşmayacaksınız!

  [​IMG]
 14. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Siz değerli oyuncularımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz!

  14.4 Yama Notları:

  1. Shell Set Görevi (Lilly isimli NPCde yapılan görev) zorlaştırıldı. Artık bu görevi tamamlamanız için Masterınızın ve en az 10000 NP'nizin olması gerekecek.
  2. QuestManager (Saymalı Görevler) etki alanı sorunu giderildi. Artık görevin sayılabilmesi için partinizin görüş alanı içerisinde olmanız gerekmekte, aksi takdirde göreviniz sayılmayacak.
  3. Oyuna Diamond Bar eklendi. Sundriesten 500m karşılığında alınabilecek ve bu sayede takaslarınızı daha kolay halledebileceksiniz.
  4. PUS üzerinden satın alınan Styx ve Cure paketleri artık Inn Hostess'a koyulabilecek.
  5. Yeni başlangıç eşyaları sistemi geliştirildi. Artık sunucumuz ilerledikçe, başlangıç eşyalarınız otomatik olarak güncellenecek. Başlangıç eşyaları takas edilemez/satılamaz olacak.
  6. Artık sadece Moradon haritası üzerinde upgrade yapabileceksiniz. Bazı oyuncuların farklı etkinlik haritalarında upgrade yaptığı (nerede yaparsanız yapın upgrade oranı değişmez!) ortaya çıktı, bu sorun giderildi.
  7. NT yapan oyuncuların bazılarının yan karakterlerinin relog atana kadar Eslantta kalmalarına sebep olan hata giderildi. Gerekli incelemeler yapıldı. Artık NT yaptığınız an da bütün karakterleriniz Moradonda doğacak.
  8. Style Change Scroll'lerinin Inn Hosstes'a bir arada koyulmalarını engelleyen görüntü hatası giderildi.
  9. Yeni başlayan oyuncular tamamen ücretsiz olan scroll ile artık anında 45 level olacaklar.
  10. Collection Race ödülleri iyileştirildi.
  11. EMC/LUF'da bulunan Cardinal/Baron/Baronness'lerin Silcer Coin düşürme oranları iyileştirildi.
  12. Büyük Bossların HP ve Defansları arttırıldı.
  13. Bi-frost Monument'ının HP ve Defansı arttırıldı.

  [​IMG]
 15. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Yeni bir güncellememiz var arkadaşlar. Sizlerin çok sevdiği o etkinliği takvimimize sıkıştırmanın bir yolunu bulduk.

  Klan Savaşları artık aşağıdaki günler ve saatlerde otomatik olarak başlayacak.

  PAZARTESI 23:50: Otomatik Etaroth etkinliğinden hemen sonra başlayacak.
  ÇARŞAMBA 23:00: Otomatik Etaroth etkinliğinden hemen sonra başlayacak.
  PERŞEMBE 23:50: Otomatik Etaroth etkinliğinden hemen sonra başlayacak.
  CUMARTESİ 4:00 Otomatik Etaroth etkinliğinden hemen sonra başlayacak.
  PAZAR 7:00 O saatteki BDW kaldırıldı ve yerine Clan War eklendi.

  [​IMG]
 16. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Bifrost etkinliğinin ardından gelecek olan restart ile birlikte CZ-Bowl'da yer alacak yeni içeriğimizi sizlere tanıtmak isteriz!


  Yama Notları:


  1. Güvenlik iyileştirmeleri yapıldı.

  2. Yeni gelenler oyuna artık 60 leveldan başlayacak.

  3. CZ- Bowl'a Azazel isimli yeni farm yaratıkları ekledik.

  Neredeyse bir Minion of Dark Mare kadar güçlüler, daha az hasar veriyorlar fakat defansları biraz daha yüksek, düşük hasarları sayesinde onları dilerseniz tek başınıza dilerseniz daha ufak gruplar halinde farmlayabilirsiniz!  Azazel'den %100 ihtimal ile Essence of Bowl isimli eşya düşecek. 2000 tane Essence topladığınız zaman, bunları moradondaki Chaotic Generatorda kırdırarak rastgele sağlam bir unique silah veya unique takı elde edebileceksiniz. Elde edebileceğiniz eşyalar için sitemizde bulunan Guides - Exchanges kısmına bir göz atın!

  Essence of Bowl isimli eşya takas edilemez olup, Inn Hostess'a koyulabilecektir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Essence kırdırma eşya havuzu:

  [​IMG]
  Son düzenleme: 20 Nisan 2020
 17. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Sunucumuz yoluna emin adımlarla devam ediyor! :)

  60 levela atlama scrollü yeni başlayan oyuncularımızın inventorylerinde kullanılmayı bekliyor! ( Scrollü kullanabilmek için 30 level olmanız şart, ardından üzerinizdeki tüm kıyafet/takı ve silahlarınızı çıkartıp scrollü skillbarınıza koyarak kullanabilirsiniz.)Devamlı yaptığımız EXP etkinlikleri, KNIGHT harfleri ve Guardian Blood (Prove yoru bravery) görevleri ile birlikte 70 olmanız bir gününüzü almayacak bile! Başlangıç eşyalarında da iyileştirmeye gittik! Oyuna başlarken FP Set +6 ve Glave +6/ MD +6'ya denk gelen görev eşyaları ile başlayacaksınız. Farm yaparak diğer oyunculara yetişebilirsiniz!

  [​IMG]

  [​IMG]

  İşte size Flame Ring +1'lere sahip bir Mage'in örnek hasar videosu:
  3x OLD veya 3x Normal rol/roc ile elemental yüzük yapabilirsiniz. İşte size Elemental Yüzüklerin gücünü gösteren, 2x Freezing ROL +1 takan bir OKÇU hasar videosu:  Sunucumuzda çekilmiş güncel bir PK videosu:
  Geliştirmeler ve iyileştirmeler düzenli olarak devam etmektedir.

  Bu eğlence trenini kaçırmayın!

  KO-MyKO Ekibi
  Son düzenleme: 21 Nisan 2020
 18. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Boss Savaşı (BW) Etkinliğimizden birkaç kare!

  Yeni gelenlerin daha kolay seviye atlamalarını sağlamak için düzenli olarak XP etkinlikleri yapıyoruz!

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme: 22 Nisan 2020
 19. komykonetwork

  komykonetwork Member

  Sunucumuzun birinci ayını Facebook Beğen, Etiketle & Paylaş etkinliği ile kutluyoruz!

  Katılan oyuncular arasından rastgele 5 Kazanan seçilecek

  Ödüller: Kişi başı 3000 KC ve 1000x Essence of Bowl

  Etkinliğe katılmak için alttaki resme tıklayınız.


  [​IMG]
 20. komykonetwork

  komykonetwork Member

  ÖDÜLLÜ PK VİDEO YARIŞMASI yapmanın zamanı geldi!

  Yarışmayı kazanan 5 Oyuncu kişi başı 5000 KC + 3000x Essence of Bowl ile ödüllendirilecektir.

  Katılımlarınızın geçerli sayılabilmesi için uymanız gereken en önemli kural PK videonuzun başına ve sonuna linkini (http://shrani.si/f/3T/rd/1R1pwl7K/myko-wallpaper2.png) vermiş olduğumuz görseli eklemiş olmanızdır. Sunucumuzdaki PK deneyimleriniz ile Etkinliklerden videolar paylaşabilirsiniz. (solo veya parti halinde olabilir.)

  Yarışmaya katılmak için forum sayfamız üzerinden Oyun içindeki isminiz ve video linkiniz ile başvurabilirsiniz: ÖDÜLLÜ PK VİDEO YARIŞMASI! ÖDÜL: KİŞİ BAŞI 5000 KC + 3000x ESSENCE OF BOWL


  Videoların nasıl olması gerektiğini gösteren örnek aşağıdadır:


  Bol şanslar!
  KO-MyKO Ekibi