1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Lamb Of God

Konusu 'KLMN' forumundadır ve ZiuS tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. ZiuS

  ZiuS Insanity's Crescendo

  Grubun kökenleri 1990 yılına, Mark Morton, Chris Adler ve John Campbell'ın Virginia Commonwealth Üniversitesindeki ev arkadaşlıklarına kadar uzanmaktadır. Mezuniyetten sonra Morton Yüksek Lisans eğitimi için Chicago' ya gitmesine rağmen grup çalışmalarına devam etti.

  Grubun tarzı genel olarak death metal etkisinde thrash metal ya da post-thrash olarak kabul edilmesine rağmen, grubun hayranları grubun tarzını metalcore olarak kabul ederler.

  Şarkı sözlerinin temaları temel olarak, politika, kapitalizm ("As the Palaces Burn","Vigil"), Amerikan tarihi ("In Defense of Our Good Name"), savaş ("Ashes of the Wake"), din ("Ruin"), madde bağımlılığı ("11th Hour", "Pariah") ve diğer çeşitli konuları içermektedir.

  Benim has Death Metal gruplarından biri olarak kabul ettiğim bir oluşumdur Lamb Of God.Solistin brutal vokalinin duydukça tüylerim diken diken olur.
  "Laid to Rest" ve "Ruin" en sevdiğim parçalarıdır.

  [​IMG]

  En Kral Sözleri :D ;

  If there was a single day I could live,
  A single breath I could take,
  I'd trade all the others away.

  Laid To Rest Intro'daki bölüm

  Console yourself, you're better alone,
  Destroy yourself, see who gives a fuck,
  Absorb yourself, you're better alone,
  Destroy yourself.
  See who gives a fuck!

  Laid To Rest 3. vers'ten sonraki bölüm