TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO [MaxiKO] MyKO|Yeni Sunucu ◄PERSIA►|Beta: 16 Mart Cuma|Official 23 Mart Cuma 20:00'da

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve maximyko1 tarafından 2 Aralık 2017 başlatılmıştır.

 1. maximyko1

  maximyko1 Member Özel Üye

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Piyasanın Tek Gelişmiş altyapı ve %100 hile korumasına sahip tek Myko Serveri MaxiKO Yeni sunucusu "PERSIA" ile sizlerle buluşuyor.

  OFFICIAL 23 MART CUMA SAAT 20:00'DA SİZERLE

  [​IMG]  [​IMG]
  Server Özellikleri:
  1-) Server Gelişmiş altyapı üzerine kurulu MyKO serverdir.
  2-) Level sınırı ilk aşamada 62 olacak ve daha sonrasında kademeli olarak 65, 70 ve 72 level aktif edilecek ve 72 Son level olacaktır.
  3-) Serverimizde en eski haritalar kullanılmıştır. (Breth-Piana)
  4-) Serverimizde İlk başladığınızda otomatik olarak bir clanda başlayacak ve bu clan sayesinde 51 levele kadar KARUS - HUMAN ayrımı olmaksızın herkes ile konuşup chat yapabileceksiniz.
  5-) Serverimizde Sell Merchant'a ek olarak Buy Merchant yani satın almak istediğiniz itemleri listeleyebileceğiniz Pazarlar da yer almaktadır.
  6-) Serverimizde Kutu toplayan, Para arttıran peri çeşitleri bulunmaktadır. Bu eşyalara PUS üzerinden sahip olabileceğiniz gibi Pazardan da alabilir ya da eventlerden de elde edebilirsiniz.
  7-) Serverimizde Pet sistemi aktiftir. Pet yani sizlerin moradon townda NPC den görevini alarak elde ettiğiniz bu eşyaya PUS üzerinden aldığınız Auto Looting itemi ile kutu toplattırabilirsiniz. Auto Looting itemini PUS'tan elde edebileceğiniz gibi Çeşitli eventlerden ve Pazardan da sahip olabilirsiniz.
  8- ) Serverimizde tek sefere mahsus PUS'tan alıp sınırsız olarak kullanabileceğiniz Genie sistemi mevcuttur. Genie; karakterinizin siz bilgisayar başında olmasanız dahi belirlediğiniz işlemleri yapmasını sağlamaktadır.
  9-) Serverimizde Breth, Piana, Colony Zone ve Eslant haritalarında sınırsız olarak yapılabilen Item Toplama, Yaratık Kesme görevleri bulunmaktadır.
  10-) Serverimizde oyuncuların para kasıp eşyalarını geliştirme ve pazar yapabilme imkanı sunan Farm Görevleri mevcuttur. Bu görevler Breth ve Pianada olduğu gibi Colony Zone haritasında da bulunmaktadır.
  11-) Serverimizde 70 Silahı görevi 70 levelde 1 defa Eslant haritasındaki görevciden yapılabilmekte ve 72 level olunduğunda da 1 defaya mahsus Colony Zone Haritasındaki görevciden yapılabilmektedir.
  12-) Serverimizde tüm bölgesindeki yaratıklardan elde edebileceğiniz Monster Stone itemi bulunmaktadır. (Colony Zone içerisindeki yaratıklarda %1, diğer bölgelerdeki yaratıklarda da %0.1 drobu bulunmaktadır.)
  13-) Monster Stone itemini skill bara koyup event bölgesine ışınlanabilirsiniz. Buradaki yaratıklardan Harf itemleri (MAXIKO, PUS, UNIQUE, CHEST) çıkmaktadır. Ayrıca event sonundaki yaratıktan da %10 oranında kırmızı kutu drobu alabilirsiniz.
  14-) Serverimizdeki Tüm BOSS lardan ve Monster Stone içerisindeki yaratıklardan elde ettiğiniz Harfleri belirtilen miktarda topladığınızda Moradon Townda bulunan ilgili NPC den kırdırarak özel itemler elde edebilirsiniz.
  15-) Serverde son zırh ÖZEL TASARLANAN CHITIN SHELL'dir.
  16-) Mage ve Priest DD 10 defanslar haricinde bir anti defans itemi yoktur. Bu itemlerin de dropları Colony Zone bölgesindeki Orc Bandit köylerindeki yaratıklardır.
  17-) Serverimiz üst versiyon altyapısını kullandığı için Exp, DC, War, Gold ve Bronze premiumlarda özel drop oranları ve levellere göre değişen EXP oranları bulunmaktadır. Detayları PUS içerisinde yer almaktadır.
  18- ) Low, Middle, High Class item upgrade sistemi bire bir USKO ayarındadadır.
  19-) Low class itemler için son sınır +10, Middle class itemler için son sınır +8, High Class itemler için ise +7 son upgrade edilecek seviyedir.
  20-) Lightining 62(Kör etme), Okçu 62(Ice Shoot), Okçu 66(Lightning Shoot), Okçu 72(Koşarak Ok Atma), 72(Göz Karartma) gibi özel effectli skillerin hepsi sorunsuz çalışmaktadır.
  21-) Serverimizde USKO ile bire bir item kilitleme(Gizli soru ile) sistemi vardır. Inn Hostes NPC sinden ilgili menüyü kullanarak 1.000.000 coins karşılığında değerli itemlerinizi kilitleyebilirsiniz.
  22-) Serverimizde VIP Store vardır. Yani size özel şifre ile açılan 48 adet item koyabileceğiniz bir bankanız bulunacaktır. Bu bankayı kullanabilmek için VIP Key'e sahip olmanız gerekmektedir. Bu VIP Key'i PUS üzerinden alabileceğiniz gibi Pazardan ya da eventlerden de elde edebilirsiniz.
  23-) Serverimizde USKO ile bire bir özellikte Character Seal sistemi vardır. Bu özellik oyun için karakterlerinizi Coins karşılığında satabilme imkanını sizlere sunmaktadır.
  24-) Serverimizde oyun içerisinde yanlışlıkla Çöpe attığınız ya da NPC ye sattığınız itemleri geri alabileceğiniz yani Repurchese işlemini yapabileceğiniz Vendor[Hemes] adlı NPC bulunmaktadır.
  25-) Serverimizde oyun içi Vendor [Hemes] NPC'sinden Irk, Job, Nick, Clan Adı Değişimi ve Ücretsiz Skill - Stat sıfırlama işlemleri yapabilirsiniz.
  26-) Serverimizde Clan başkanları kendi Clanlarına özel duyuru noticesini hem oyun içerisindeki premium yazısının altına hem de Clan penceresine ekleyebilirler. Ayrıca Clan başkanları diledikleri oyuncuya Clanlarını devredebilirler.
  27-) Serverimizde her clan üyesi Clan penceresinde yer alan Info butonunu kullanarak 20 karakterlik kendilerini tanıtıcı isim, yaş, telefon numarası gibi bazı özelliklerini diğer oyuncular ile paylaşabilirler.
  28- ) Serverimizde oyun içerisinde F10 tuşuna basarak oyunun ses, çözünürlük, görüntü vb. gibi birçok ayarını yapabileceğiniz bölüme ulaşabilirsiniz.
  29-) Serverimizde Colony Zone bölgesinde klavyeden Alt tuşuna basıldığında açılan penceredeki sıralama bölümünde ilk 10 da yer alan Karus ve Human oyunculara her 1 dakikada 1 Knight Cash gelmektedir.
  30-) Serverimizde standart BDW, FT gibi eventlere ek olarak Ardream ve Mini Colony Zone adlı Özel eventler de yeralmaktadır.
  31-) Serverimize sağlıklı bir erişim için maxi-ko.com internet sitemiz üzerinden Clientimizin indirilmesi ZORUNLUDUR.

  Şimdilik aklıma gelen bazı özellikler bu şekildedir. Daha detaylı bilgi için aklınıza takılan soruları Facebook adresimizden iletebilir ya da Forum sitemizi kullanabilirsiniz.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Son düzenleme: 23 Mart 2018
 2. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  herkesi bekleriz.
 3. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  Başarılı bir üst veriyon Myko uyarlaması sizlerle.
 4. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  Herkesi bekleriz.
 5. msmssm026

  msmssm026 New Member

 6. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  Herkesi bu ilk ve eşsiz deneyime bekleriz.
 7. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  72 level başlangıç ile oyunu deneyebilir ve Official için ödüller kazanabilirsiniz.
 8. KralCarlo

  KralCarlo New Member

  BRET piana haritası olmasa yaramaz o haritalar
 9. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  bu cümleden ne anlamalıyız hocam? Breth Piana olması iyi mi olmuş demek istiyorsunuz yoksa kötü mü :)
 10. aakinci1

  aakinci1 Active Member

  ▬▬►MaxiKO MyKO◥◣ ÜST VERSİYON KALİTESİNİ HİSSET◥◣ ⏰ OFFICIAL: 29 ARALIK CUMA 20:00 ⏰
 11. ahmetkose1912a

  ahmetkose1912a New Member

  beta ödüleri nedir yazılmamıs
 12. kursed10

  kursed10 Hesap Askıya Alındı Uyarıları Dikkate Almadı

  Server Öncellikle Hayırlı Olsun.
  Ko-Cuce Forumu üzerinde Reklam yaptırmak isterseniz uygun fiyat anlaşıp reklam gününe göre fiyat çıkarıyoruz yararlanmak istermisiniz.?

  Whatsapp İletişim Adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  WHATSAPP ILETISIM : 0531 312 33 14
 13. maximyko2

  maximyko2 Member

 14. yesd1

  yesd1 Hesap Askıya Alındı Uyarıları Dikkate Almadı

  Ko-Cuce

  Ko-Cuce.Com.TR

  Ko-Cuce.Com.TR

  Ko-Cuce.Com.TR

  Ko-Cuce.Com.TR

  Skype: [email protected]Ko-Cuce.Com.TR
  [​IMG]
 15. 800711

  800711 New Member

  officialda pri açıcam clan arıyorum nick BugiBoy bulun beni cuma günü :)
 16. Kurtbey007

  Kurtbey007 Member

  sw güzel admin oyunda olmasa bile faceden yaz direk sorununa el atıyor 2 betada da oynadım gördüğüm bi hata olduğu zaman admine söyledim halletti userları bekleriz ama biraz zor swdir sonradan böyle zor olurmu demeyin oyuncu swsi burası :))))
 17. Kurtbey007

  Kurtbey007 Member

  Gel vatandaş gell
 18. Kurtbey007

  Kurtbey007 Member

  usko altyapısı olan myko sw 2 beta yaptı 2 side güzeldi kaçırma gel
 19. Kurtbey007

  Kurtbey007 Member

 20. maximyko0

  maximyko0 Member

  Herkesi bekleriz, exp kasanlar arasına siz de katılın.

  [​IMG]

  [​IMG]

Sayfayı Paylaş