1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Mercedes GP, Renklerini Tanıttı

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve 4ChinG .. tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. 4ChinG ..

  4ChinG .. New Member Kalemi Kırıldı!

  Mercedes GP Petronas takımı, Stuttgart'taki etkinlikte 2010 sezonu için resmi renklerini tanıttı
  Geçen senenin şampiyonu BrawnGP'yi satın alan Mercedes, 2009 aracı üzerinde renklerini tanıttı. Yeni araç, gelecek ayın başında ortaya çıkacak.
  Mercedes'in klasik gümüş rengindeki yeni araç, ilk olarak 1 Şubat'ta Valensiya pistinde, yani sezonun ilk toplu testlerinin ilk gününde görülecek.
  Takım, Ross Brawn tarafından idare edilecek.
  Pilotlar; spora geri dönen Michael Schumacher ve Williams'tan gelen Nico Rosberg olacak.
  Brawn, yeni takımın doğumu süresinde olan heyecanını saklamıyor.
  Ross Brawn: "Benim için bu çok şey ifade ediyor. Biri; o denli heyecan verici iş ortaklığı ile bir sene önce geleceği olmayan bir takımımız için muhteşem bir gelecek"
  "Harika bir şey bu. Michael ile tekrar çalışmak, özel bir şey ve tekrar olacağını düşünmüyordum"
  "Çok heyecan verici; benim ve takım için çok da motive edici. Nico, Michael için mükemmel bir ortak olacak çok heyecan verici bir bakışa sahip. Nico, bir kaç yıldır yarışıyor ama Michael ile çalışmanın ve 7 dünya şampiyonu pilotun nasıl çalıştığını görmenin keyfini yaşayacak."
  "Ama ayrıca son bir şey, Mercedes gibi çok sembolik bir yarış markasının tekrar doğuşunun bir parçası olmak. Mercedes'in kendi yarış takımının olmasından bu yana 55 sene geçti. Kariyerimde, çok özel şeylerin bir parçası olmaya alışığım ama bu çok heyecan verici"
  Rosberg, Mercedes adına sürmenin kendisi adına bir rüyanın gerçeğe dönüşmesi olduğunu söyledi.
  Rosberg: "Şüphesiz benim için çok ama çok özel bir şey. İlk gümüş oku sürebilmek, bir rüyanın gerçeğe dönüşmesidir"
  "Norbert (Haug), Ross (Brawn) ve Nick (Fry) gibi isimlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Michael'in takım arkadaşım olması da harika. Muhteşem bir sezon olacak."
  Schumacher, dönüşünün açıklanmasının ardından taraftarlarının tepkisinden memnuniyetini belirtti.
  Schumacher: "Açıkçası bir kısmını yazın görmüştük ama gümüş okların takımının bir parçası olduğumun duyurulması ile gelen tepkiler karşısında şaşırdım"
  "Harika bir duygu bu, harika bir his. Bunu böyle gören bütün taraftarlara büyük övgüler sunuyorum. Bu bana daha yüce bir his, daha yoğun bir zorlama sağlıyor"

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]