1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

O artık bir Türk. İşte yeni adı!

Konusu 'Trabzonspor' forumundadır ve Zîstâtni tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. Zîstâtni

  Zîstâtni Member

  [​IMG]

  Trabzonsporlu Yattara'ın Türk vatandaşlığı başvurusu kabul edildi.

  Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın yaklaşık 5 yıl önce başvurduğu Türk Vatandışlığı hakkına bugün sahip oldu.

  Bakanlar Kurulu'nun kararıyla Yattara, eski takım arkadaşı Hasan Üçüncü'nün soyadını alarak İbrahim Üçüncü adıyla Türk vatandaşı oldu. Kaptan Yattara bu karara çok sevindiğini belirterek, "Gerçekten uzun bir zaman olmuştu bu başvuruyu yapalı. Sonucun olumlu çıkmasına sevindim. Türkçe'yi çok iyi konuşuyorum ve yazabiliyorum da. Mutluluğumu anlatamıyorum" ifadelerini kullandı.

  ERSEN DAVASI KAZANILDI

  Öte yandan Trabzonspor'la sorun yaşayarak iki yıl önce İspanya'nın Recreativo Huelva takımına giden Ersen Martin, iki kulüp arasında kriz çıkmasına neden olmuştu. Bordo-Mavili kulüp Huelva'dan bonservis bedeli alamadığını iddia ederek FIFA'ya başvurmuştu. FIFA'nın bugünkü kararında Huelva kulübünün Trabzonspor'a 900 bin Euro ödemesine karar verildi. Bu karar Trabzonspor cephesinde sevinçle karşılandı.