TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

O, ben değilim !

Konusu 'Beşiktaş' forumundadır ve Alodie tarafından 25 Mart 2011 başlatılmıştır.

  1. Alodie

    Alodie First Class l M3 Project

    BEŞİKTAŞ'ın yıldızı Quaresma'nın başı, üç yıl önce yaşadığı bir ilişki nedeniyle dertten kurtulmuyor. Portekizli oyuncu, 2021'da ilişkiye girdiği sevgilisi Catia Costa'nın doğurduğu ve Ariana ismini verdiği kız çocuğunun kendisinden olmadığını iddia etmişti. Bunun üzerine Catia Costa mahkemeye başvurmuş, Quaresma da DNA testine girmek zorunda kalmıştı. Yapılan DNA testleri sonucunda Q7'nin, Costa'nın bebeğinin babası olduğu ortaya çıkmıştı.
    Başka biriyle birlikteydi
    ANCAK Quaresma, yapılan DNA testlerinin çocuğun kendisine ait olduğunun kanıtlanmasına rağmen, babası olmadığında ısrar ederek bir üst mahkemeye başvurdu. Portekizli oyuncu, eski sevgilisinin kendisiyle ilişkisi olduğu sırada, başka bir erkekle de ilişkiye girdiğini iddia ediyor ve çocuğun babasının bu kişi olduğunu belirtiyor. Quaresma'yla ilgili davanın önümüzdeki günlerde yeniden görüleceği ve Portekizli'nin bunu yakından takip ettiği belirtildi.