1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Özer: "Kupayı alana kadar..."

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Bacon tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. Bacon

  Bacon Banlanmış Kalemi Kırıldı!

  Fenerbahçe'nin oyuncularından Özer Hurmacı Fenerbahçe Televizyonu'nun sorularını yanıtladı.

  Beşiktaş karşısında alınan galibiyeti değerlendiren Özer, "Çok önemli bir galibiyet aldık. Hedefimiz buydu zaten. Bazı şeyleri önceden konuşmuş ve dile getirmiştik. Bunları başarırsak çok önemli bir mesafe kat edeceğimizi söylemiştik ve önümüzde çok güzel bir yol var. Beşiktaş deplasmanında galip gelmek çok kolay bir şey değil. İyi oynadık, herkes kapasitesinin yüzde yüzü olmasa bile yüzde seksenini doksanını kullandı. Biz böyle mücadele ettikçe her takımı yenebiliriz. Bunu daha önce de söylemiştim" dedi.

  Takımda çok iyi bir arkadaşlık olduğunu kaydeden Özer Hurmacı, "Boş zamanlarımızda yine takımdan arkadaşlarımızla zaman geçiriyoruz ve bu durum takımdaki arkadaşlığı, takım içindeki sevgiyi, takım ruhunu artırıyor. Bu da sahaya çok iyi bir şekilde yansıyor ve bunu herkes görüyor. Biz birbirimize bir söz verdik ve kupayı kaldırana kadar her maçı final olarak göreceğiz. Kupayı alana kadar bu böyle devam edecek" şeklinde konuştu.

  "Bir maç bittiyse sevincinin de bir günde bitmesi gerekiyor ve biz ertesi gün hemen bir sonraki maçı düşünmeye başlıyoruz. Her maçı tek tek düşünüp iyi konsantre olmaya çalışıyoruz. Böyle oldukça çok daha başarılı olacağız" ifadelerini kullanan Özer, sakatlığı ile ilgili olarak ise "Ayağımdaki ağrılarım azaldı. Ara sıra çok az ağrı yapıyor. Kuvvet ve kondisyon olarak toparlandığımı düşünüyorum. Bundan sonra kendimi daha üst seviyeye çıkarıp, daha iyi oynayıp, asist yapıp, gol atıp takımıma daha faydalı olmak istiyorum" açıklamasını yaptı.