1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Özlem

Konusu 'Deneme-Makale' forumundadır ve ISex4FunI tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. ISex4FunI

  ISex4FunI Üye No : 850 ;)

  Seni özlerdim sevgim arttığında ve senin için yaşardım sanki.Duymuyordun sen beni.Sana olan özlemimi sana,herkese duyurmak isterdim,duyuramazdım.İçimden bağırmak,haykırmak gelirdi ama sanki söylenecek kelime yoktu ve susuyordum.Tutuluyordum sanki.Ben burda senin hasretinle yaşarken..Sen aklından ne geçiriyordun ? Kimbilir .. Belki belki hiç sevmemiştim kendimi hiçe sayarak,hiç bu kadar yanmamıştı ellerim.Kaç kez denedim bilsen,sana doğru koşmayı,seni kucaklamayı.Sanki beni umursamıyor,benim seni sevdiğim kadar sevmiyordun beni.Birgün beni gerçekten anlarsın diye yatıştırdım korkularımı.Görürsün sana olan sevgimi,özlemimi diye bekledim.Günlerce,aylarca,yıllarca.Acı çektim.Sanki acı çekerken kendimi tanıyor,neye ne kadar dayanabileceğimi anlıyordum.Belki de insanın acı çekmesi,kendisini tanımasına neden oluyordur.Her ne kadar kendimi tanırken içim yansada her defasında yüzleşiyorum kendimle ve hatalarımla.Sonra yine büyüyor sana olan aşkım,özlemim.Ve kendimi tanırken anladım,benim bütün yollarım senden geçiyor..

  M.Raja BOOKS
  ISex4FunI
  Son düzenleme: 18 Aralık 2009
 2. KoMonster-Mersin

  KoMonster-Mersin Active Member

  Cevap: Özlem

  yürü be kankaa helal sanaa:D Kl*zetteydi haka b*kun .. *daya sinmişti k*kun .. gel gögüs kıllarıma d*kun.. sen gittin ya ben sana küstüm ^^:D
 3. ISex4FunI

  ISex4FunI Üye No : 850 ;)

  Cevap: Özlem

  :D:D:D:D:D:D:D:D

Sayfayı Paylaş