1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

OLDSCHOOLKO güzelliği

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve ramazan6450 tarafından 26 Ocak 2020 başlatılmıştır.

 1. ramazan6450

  ramazan6450 Member

  oldschoolko diye bir ko myko var bir de gm si var ELUCİNA adam kafasına göre ban atıyor milletle dalga geçiyor. ft ye girenleri atıyor daha neler neler. arkadaşlar benden size tavsiye emek veripde oldscolko diye bir sw de oynamayın ve arkadaşlarınıza tavsiye etmeyin. emekleriniz 1 dakikada çöp olabilir. böyle gm ler oldukça çok user kaybederler. oldscolko mu tövbe tövbe daha oynamam arkadaşlarımı oynatmam.
 2. homekoyillarileş

  homekoyillarileş New Member

  çok güzel server hocam ben nie ban yemedm yav dünyanın parasını kastım
 3. police06

  police06 Member

  onu diyorum işte kardeşim kasıyosun parayı itemi saatlerini günlerini harcıyosun ft ye giriyosun bi gm geliyo kafasına göre sen okcusun uzaktan skil atma volcanic rockın altına gireceksin yoksa ft den atarım die tehdit ediyor..ve 50 m veripte girdiğin ft den atıyor.. dm farmı yapıyosun 2 tane ks ci geliyo gm yi tanıyolar seni gm atack ban trade ban atıyo... elle okcu kasıyosun genien yok senin die 6 saat hapise atıyolar veya ban atıyolar.... böyle keyfi davranan bir oyun görmedim, kastığınız onca para ve item 1 dakikada çöp...
 4. by354354

  by354354 Member

  reziller sizi