1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

''Omuz Omuza'' 108. Yıl Mesajı !

Konusu 'Beşiktaş' forumundadır ve Alodie tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

 1. Alodie

  Alodie First Class l M3 Project

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün kuruluşunun 108. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Başkan Demirören, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Beşiktaşımız, Serencebey semtinde 22 yürekli büyüğümüz tarafından kurulmuş, 108 yıldır nesillerden nesillere gururla taşınmış, milyonların sevgisiyle bugünkü çağdaş düzeyine ulaşmıştır.

  Beşiktaş'ı 108 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik beraberlik ayakta tutmuştur. Bizim en büyük gücümüz, bu değerlerimizdir.

  Beşiktaşımızın bir semt takımı olarak doğup, dünyanın tanıdığı bir kulüp haline getiren şanlı tarihine yeni zaferler, yeni şampiyonluklar, Avrupa ve dünya arenasında başarılarla dolu devamlılık, çağdaş vizyon kazandırmak için hep beraber, omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz.

  Kulübümüzün 108. yılına girdiği bugünde, dünyadaki tüm Beşiktaşlıları en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”