1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

PAC (Pvpknight Anti Cheat)

Konusu 'Hile Engelleyici Programlar Alım - Satım' forumundadır ve KingSD tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. KingSD

  KingSD Member


  [​IMG]
  10XX,12XX,14XX,15XX,18XX,19XX Knight Online %100 Hile&Saldırı Engelleme Sistemi:Özellikler:

  Demo & Referanslar:

  www.knightonline1.com
  www.theknightonline.org


  Bütün Knight Online & windows server tabanlı online oyunlara uyumlu çalışabilen Stand Alone (Ayrı Çalışan) bypass edilemez client.
  [​IMG]programın splash ekranı  Windows Server 2008 & Windows firewall entegre güvenlik sistemi.

  Client process odaklı çalışma sistemi.Oyuncunun bilgisayarında çalışan bütün programların kontrolünü yapar. Bu kontrol mekanizması programların ismine yada pencere ismine göre değil , değişmez checksum kimliğine göre yapılır.

  Beyaz Liste , tarafımızdan derlenen bu listedeki bütün güncel programlar kullanım izni verilir , chrome , firefox , skype vb. bütün hile ile alakası olmayan programlar.

  Kara Liste , tarafımızdan derlenen bu listedeki herhangi bir program oyun esnasında açıldığında oyun kendini kapatır.

  Nötr programlar, beyaz veya kara listede bulunmayan programlar , yani tanımlanmamış işlevi belirsiz olan programlar pac anti tarafından kapatılır , oyun esnasında çalıştırılamaz.

  Akıllı güvenlik duvarı sayesinde sunucunuzda açık olan portlara herhangi bir şekilde paket gönderilemez veya cevap alınamaz. Portları ,oyuncu bilgiayarında pac anti ekranı açıldığında anti cheat sistemiotomatik şekilde açar. Pac anti çalışan bir bilgisayarda herhangi bir saldırı programını kullanmanız imkansızdır.

  Pvpknight Smart Security , sayesinde oyuncunun bilgisayarındaki programlar analiz edilir ve onlarca antivirüs tarayıcısının kontrolünden otomatik olarak geçer. İçeriğini gizli tuttuğumuz bu sistem sayesinde , anti cheat sistemimizi kullanan oyun yöneticileri herhangi bir güncelleme veya sürüm yükseltme işlemine ihtiyaç duymaksızın tamamen hilelerden korunmuş olur.

  Herhangi bir güncelleme yada sürüm yükseltme ücreti kesinlikle talep etmiyorum. Çok nadirde olsa herhangi bir hile çıkması durumunda sistem oto güncelleme olduğu için size sadece bana hileyi bildirmek düşüyor.


  Bilgisayar anakart seri no banlama

  İp ban


  Pac in düzgün çalışması için ;

  Win7 veya 8 kullancısı iseniz framework sürümünüzün düzgünlüğünü konrol etmeniz yeterli.

  Winxp kullanıcıları kesinlikle .net framework. 2.0. indirip kurmanız gerekiyor.

  Oyuna launcherden girmeniz gerekiyor, aslında asıl gereklilik şu önce pac.exe açılacak çalışacak , daha sonra oyun açılacak.

  Oyun sunucusuna erişim izni almanız için pac.exe yi çalıştırmanız gerekmekte.

  Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda önce Knight Online klasörü içindeki paclog.txt den yaşadığınız sorunun kaynağını bulabilirsiniz.

  Pac ip adresinizi sunucuya bildirip girişe izin vermesi talebini göndermektedir bu nedenle , ip değiştirici , proxy , gizlenme gibi yazılımlar kullanıyorsanız oyuna girişte devre dışı bırakmalısınız.Aksi halde sunucuya değiştirilmiş ip niz bildirilir ve oyuna giriş yapamazsınız.

  Pac.exe antivirüslere takılmamaktadır ancak knightonline.exe bu tür sorunları çok çıkardığı için antivirüsünüzün oyun klasörünü harici tutmasını , taramamasını sağlayabilir yada antivirüsünüzü devredışı bırakabilirsiniz.

  Not: Sistemimiz soacs veya acme gibi sistemlerle uyumlu çalışabilmektedir.


  iletisim skype : snoopcommando

Sayfayı Paylaş