1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Şenol Güneş’in açıklamaları

Konusu 'Trabzonspor' forumundadır ve Levni tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. Levni

  Levni <b><font color="red"><marquee>Sabrı öğütler zaman Emektar

  Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Sivasspor maçının ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

  “Bugün oynadığımız Sivasspor uzun süredir kaybetmiyordu. Bursaspor’a yenilmesine rağmen disiplinli, rakipleri zorlayan bir takım. Takımımızın akıllı ve sabırlı olması, ayağa pas yapmasının ardından gollerin gelmesiyle farkı bulduk. Mental olarak hazır olmanın karşılığını aldık. Antalya’da bunun eksikliğini yaşamıştık. Oyuncularımı tebrik ediyor, seyirciye teşekkür ediyorum. Gelen futbolla birlikte tribünlerin hareketlenmesi futbolun güzelliğini ortaya koydu. Antalyaspor karşısında gerçeklerimizi ortaya koyduğumuz gibi bugün de doğrularımızı ortaya koyacağız. Doğrularla sonuçlar almak istiyoruz. Bizim verdiğimiz mesajlarla kamuoyuna yansıyanlar aynı değil. Bugün sabırlı, akıllı oynadık. Gol gelmeyebilirdi. Oynamamız gereken oyunu oynamalıyız. Sonuç ne olursa olsun. Uzun bir maratondayız. İyi durumdayız, Manisaspor maçını almadığımız anda bu galibiyetin anlamı kalmaz.

  Futbol takım oyunudur. Oyuncu, seyirci, medya ile bir takımız. Bu durumda tam olarak anlaşmamız halinde daha iyi sonuçlar gelecek. Basketbolda nasıl başarıya ulaşmışsak, futbolda da bu şekilde başarı gelir. Bizde oynamayan oyuncular, düşünülmeyen oyuncular değil. İyi ile kötüyü ayırt edeceğiz. Hiç beklemediği anda oyuncuyu oyuna koyduğunuzda oynayabiliyorsa bunu oturtmuşsak başarılı oluruz.

  Büyük takımlarda camia önemlidir. Takımın aldığı sonuca bağlı olmadan destek bulmak istiyoruz. Sezon başından beri iyiye gidiyoruz. Antalyaspor maçını baz alırsanız yanılırız. Manisaspor maçı daha zor olacaktır. Bu galibiyet Manisa’yı daha dirençli hale getirecektir. Hakem hataları olacaktır. Bunları aşabilirsek iyiye doğru gidiş devam eder. Şuan en iyi giden takım Bursaspor. Kayserispor ve Beşiktaş da iyi gidiyor. Onları geçmek zorundayız. Bunun için çok çalışacağız.

  Jaja daha katılımcıydı. Alanzinho da öyleydi. Jaja geldiği günden daha iyi durumda. Güçlendikçe hücum ve defansı daha iyi yapacak. Daha fazlasını verecektir. Biz de bazen onu düşünmediği yerlerde oynatmak durumunda kalıyoruz.”