1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Sivas'ta okçuluk ve cirit heyecanı!

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve DatabaseEditör tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. DatabaseEditör

  DatabaseEditör New Member Kalemi Kırıldı!

  Sivas'ta okçuluk ve cirit heyecanı!
  Sivas'ta "Uluslararası Atlı Okçuluk ve Cirit Müsabakası" yapılacağı bildirildi.

  [​IMG]
  Sivas Atlı Spor ve Cirit Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek uluslararası müsabakalara 6 ülke katılacak.

  Etkinliğin Türkiye'de ilk, dünyadaki üç organizasyondan biri olacağı, ayrıca faaliyet çerçevesinde tarihte ilk defa uluslararası bir cirit müsabakası yapılacağı ifade edildi.

  Macaristan, Kore, İran, Polonya, İngiltere ve Almanya'dan yarışmacıların katılacağı müsabakaların, Türk Atlı Okçuluğu disiplinleri çerçevesinde dünyada yapılan ilk karşılaşma olacağı bildirildi.

  Yurt içinden de İstanbul, Tokat, Erzurum'dan katılımların olacağı müsabakalarda, yarışmacıların seyircilere keyifli anlar yaşatacağı belirtildi. "Issız Adam" filminin başrol oyuncusu Cemal Hünal'ın da atlı okçulukta yarışacağı, 2 gün sürecek faaliyet çerçevesinde ilk gün müsabakaların yapılacağı, ikinci gün ise gösterilerin sunulacağı kaydedildi.

  Sivas Atlı Spor ve Cirit Kulübü'nün "ata sporunun ihyası için çalışmanın yanı sıra buna bağlı kültürel değerlerin hayata geçirilmesini ve tüm dünyada tanıtılmasını amaçladığı" belirtilen açıklamada, müsabakanın gerçekleşmesinde emeği geçen Sivas Valisi Ali Kolat, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve diğer bazı kişilere teşekkür edildi.
 2. Unfaithless

  Unfaithless HogiratoperAscoltare

  Cevap: Sivas'ta okçuluk ve cirit heyecanı!

  Hayırlı Olsun.