TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Taaramae birinciliğe yükseldi..

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. bdr123321

  bdr123321 Member

  46. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Marmaris-Bodrum etabını, İtalya'nın ISD-Neri takımından Giovanni Visconti kazandı.

  Turun 166 kilometrelik Marmaris-Bodrum etabında İtalyan Lampre takımından Simon Spilak ikinci, Fransız Cofidis takımından Rein Taaramae üçüncü, aynı takımdan Remi Pauroil de dördüncü oldu.

  Buna göre, yarınki etapta turkuaz mayoyu, etabı birincilikle tamamlayan İtalyan Giovanni Visconti giyecek.

  Bu arada Türk sporcu Uğur Marmara, düşerek yaralanması üzerine yarışı yarıda bırakmak zorunda kaldı.

  Yarışmada dereceye giren sporculara ödüllerini Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Marmaris Kaymakamı Serdar Polat, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve Muğla Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın verdi.

  Tura, Türkiye Bisiklet Milli Takımı'nın yanı sıra 15 takımdan 111 sporcu katılıyor.

  Bisikletçiler, tur kapsamında sırasıyla Bodrum-Marmaris (166 kilometre), Marmaris-Pamukkale (209 kilometre), Denizli-Fethiye (221 kilometre), Fethiye-Finike (194 kilometre), Finike-Antalya (114 kilometre) ve son olarak Antalya-Alanya (166 kilometre) etabını koşarak, bu zorlu yarışı tamamlayacak.

  Marmaris-Bodrum etabını kazanan İtalyan Giovanni Visconti, ''Türkiye turu çok başarılı bir organizasyon, pro seviyesinde yapılmalı'' dedi.

  Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen turun 166 kilometrelik Marmaris-Bodrum etabını kazanan Visconti, düzenlediği basın toplantısında etap hakkında değerlendirmelerde bulunarak, ''Antrenörümüz, takım olarak sürekli 'atak' yapmamız için talimat verdi. Finişe 50 kilometre kala ataklara başladık. Takımımızda Andre Greipel kadar atak yapan sporcu yok ama yine de arkadaşlarımızın yardımı ve benim ataklarımla etabı kazandık.'' dedi.

  Visconti, 46. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu organizasyonunu başarılı bulduğuna işaret ederek, ''Türkiye turu çok başarılı bir organizasyon, pro seviyesinde yapılmalı'' diye konuştu.