TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO TheKnightZone | v.1299 MYKO | RE-LAUNCH HELİOS | OFFİCİAL: 23 Şubat Cuma 21:00'Da Sizlerle..

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve TheKnightZone tarafından 10 Aralık 2017 başlatılmıştır.

 1. Mykocu155

  Mykocu155 Member

  3 pt gireceğiz
 2. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Sakın para yatırmayın bunlarda vurguncu, sonra çok ağlarsınız ben diyim.
 3. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  @celalsaydd Bu zamana kadar kimden para alıp kaçtık söylermisin çok merak ediyorum böyle atıp tutarak bizi ve değerli userlerimizi yıldıramazsınız.
 4. Mykocu155

  Mykocu155 Member

  Beklemedeyiz
 5. Mykocu155

  Mykocu155 Member

 6. Mykocu155

  Mykocu155 Member

 7. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  Güncel-Çalışmalar devam ediyor yeni eventler ile karşınızda olacağız.
 8. Mykocu155

  Mykocu155 Member

 9. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Yav sanki ilk defa açıyosun bu serverı geçmişte kaç kere açtığını bile hatırlamassın burda, çok iyi biliyorum sizi oyuncularda biliyor ben sadece hatırlatıyorum size para yatıran çok ağlayacak.
 10. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  @celalsaydd bu server TheKnightZone adı altında ilk defa açılacaktır.Bizim serverimizde para 2. planda olup ilk öncelik değerli userlerimizin keyif almasıdır.Hangi server sahibisin bizi kötülemeye çalışıyorsun bilmiyorum ama bu tarz komik komik işler yapmana gerek yok herkese iyi akşamlar açılışta görüşmek üzere aklında mantıklı eventler düşünen arkadaşlar konu altına yorum atabilir.Anket sonuçlarına göre siz değerli userlerimizin fikirleri değerlendirilecektir.
 11. Mykocu155

  Mykocu155 Member

 12. celalsaydd

  celalsaydd Member

  YANİ Dikkat et hocam, ben kimseye oynamasın demiyorum herkes girsin doya doya oynasın ama para yatırmasın ağlar diyorum, sen diyorsunki bizim önceliğimiz para değil diyorsun ama hala böyle bana karşı savunmaya geçiyorsun, aslında söylediklerinin içinde itirafta var, kozone adıyla ilk defa açıyorum diyorsun, daha önce farklı isimlerlede açtığını itiraf etmiş oluyorsun, sonuç olarak oynayın ama para yatırmayın çok ağlarsınız demedi demeyin.
 13. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  @celalsaydd Biz konu tanıtımında farkında oldu iseniz kc,pus TL gibi hic birşeyden bahsetmedik.Ve daha önce hic bir isim ile server açmadık.Bizde zamanında sizler gibi userdik ama şu ko piyasasına baktığımızda çoğu kişinin amacı para kazanmak para kazanamayınca serveri kapatmak oldu bizde ekibimizde beraber toplandık bir araya geldik.Değerli userlerimize nasıl daha eğlenceli daha neşeli bir ortam sunarız şuanda bunun için uğraşmaktayız.Bizim için para konusu her zaman 2. plandadır ve her zaman 2. planda olacaktır.Server açıldığında bununda farkında olacaksınız.
 14. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bunu herkes yaşasın görsün zaten herkes oyuna girsin ben buna karşı değilim, ancak para yatırmasınlar ha baktılar server ilk ayını sağlıkla dolduruyor o zaman herkes yatırımını yapabilir ama açılmadan para yatıranlar buralarda ağlayıp duruyor onu diyorum . . .
 15. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bide exp pre varsa pusta zaten bu serverı al at çöpe çünki mykoda ex pre war pre olmaz, adam %400 fazla ex alınca premiumsuz adam niye oynasın, ben 40 oluyom preli adam 60 oluyor napayım öyle serverı ben, tabi bunlarda serverı para için açıp açmadığınızı ortaya koyacak şeyler.
 16. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  @celalsaydd Server açılışındada göreceğiniz gibi serverimiz para üzerine kurulu değildir.İlk öncelik olarak userlerimizi düşünmekteyiz.İyi akşamlar
 17. agresif

  agresif Member

  bu aralar myko sw ler 1 hafta dayanmıyor. myko larda exp item zor olmalı ve en az 3 ay serverin kapanmayacağının garantisi verilmeli. db lerde kötü, myko sw lerde orjinallikten çok uzaklaşıldı. birde myko piyasasında isim yapmadan vurgunculuk ön planda. şimdi bu sw üzerinde konuşursam da para üzerine kurulu değil demişsin ama ödül koyduğun için öne geçmek için ister istemez kc alınacak.
  myko harici knight oynamam, server özelliklerine bakıp serverin ne kadar açık kalacağını söyleyeyim en fazla 15 gün. bende celal gibi düşünmekteyim.
 18. Interrail

  Interrail New Member

  Beyler server knightzone adlı v2 homeko serverin fakesi yani adamlar bu insanlarin ismini çalıp vur kaç yapacaklar sakın girmeyin !
 19. TheKnightZone

  TheKnightZone Member

  Güncel - Forum adresimiz bu akşam güncellenecektir.

Sayfayı Paylaş