1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Vahap Şanal Avrupa 2.'si..

Konusu 'Diğer Branşlar' forumundadır ve bdr123321 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. bdr123321

  bdr123321 Member

  Okuldan yapılan açıklamaya göre, Satranç Milli Takımında da yer alan Vahap Şanal, Avrupa Okullararası Bireysel Satranç Şampiyonası'nda yaş grubunun üstündeki sporcularla yarıştığı 13 yaş kategorisinde Avrupa ikincisi oldu.

  Şimdiye kadar elde ettiği başarılarla daha önce 10 yaşında Candidate Master (CM) unvanını alan Vahap Şanal, Selanik'teki şampiyonada ayrıca 12 yaş grubunda turnuvanın en iyi sporcusu seçildi.

  MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Koordinatör Müdürü Abdurrahman Kayalar, ''Bizlere bu gururu yaşatan öğrencimizi tebrik ediyorum'' dedi.

  Vahap Şanal ise günde en az üç saat satranç çalıştığını belirterek, ''2008 yılında Singapur'da düzenlenen Dünya Satranç Şampiyonası'nda 11 yaş grubunda Dünya şampiyonu olmuştum. Bu yıl da Temmuz ayında ülkemizde düzenlenecek Dünya Şampiyonluğu yarışmalarında kupayı ülkeme kazandırmayı hedefliyorum'' diye konuştu.