1. Tüm Knight oyuncularına özel ödüllü yarışmamız başlamıştır. Link

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Win7 64 bit Soac.sys Hatası çözümü.

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve arwencob tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. arwencob

  arwencob Member

  Arladaşlar pek çok forumda aradım ama kimse kalıcı bir çözüm bulamamış Xp kurmanıza yada virtual pc vb. programlar kurmanıza gerek yok, ben kendim bir yöntem buldum 64 bit kullanıyorum ve oyunu sorunsuz oynuyorum şuanda sizlerlede paylaşmak istedim.

  ilk olarak soac.sys dosyasını oyunun içinden siliyoruz sonra oyuna giriyoruz şifre ekranına gelmeden Alt+tab klavye kısa yolu ile tekrardan oyunun yuklu olduğu yere geliyoruz ve soac.sys dosyası yeniden kendini atmış oluyor tekrardan silip normal bir şekilde oyuna giriyoruz ve sorunsuz şekilde oyunu oynuyoruz :)

  Not : Bu İşlemi her oyuna girişte tekrarlamak zorundasınız aksi taktirde hataya devam. Kesin bir sonuç getirilene kadar bu yöntemi kullanın bence.. alıntı değildir tamamen kendim keşfettim xD
  he birde bu yöntem mavi ekran verip bilgisayarı reset atanlar için işe yarar diğerleri için kesin bir şey söyleyemiyorum deneyip buraya yazarsanız onuda çözmüş oluruz. iyi oyunlar..

Sayfayı Paylaş