1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

[ xACS v.1098 ]-[ Euro Knight Online ]-September 20th. 09:00 PM (GMT+2) Official [TR] 20 Eylül 22.00

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve EuroKnight tarafından 1 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

 1. EuroKnight

  EuroKnight New Member

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]

  NEW WORLD CARNAC

  Official Açılış :
  [TR]- 20 Eylül 22.00

  September 20th. 09:00 PM (GMT +2) Official Launch

  Ödüllü Test Beta :

  7 Eylül Saat 19:00'da Test Beta Server Olarak Sizlere Kapımızı Açacağız .
  September 7th at 19:00 (+3 GMT) Our beta test server will welcome you!

  Tüm Detaylar Forum Sayfamızda.
  https://euroknightonline.net/


  3000 TL Hediyeli Beğen Paylaş Etkinliğimiz Başlamıştır !


  [​IMG]


  Merhaba Knight Online Severler Knight Online Oyununu En iyi şekilde Ve En iyi Hizmet İle Sizlere Sunmayı Amaçlamaktayız. Sizlere O eski Anılarınızı Maceralarınızı Yaşadığınız Heyecanı Tekrar Yaşatmayı Umuyoruz. Ekibimizin Uzun Süredir Üzerinde Çalıştığı Ve Geliştirdiği Özel Dosya Ve Yazılımı artık sizlerle buluşturmanın zamanı geldi. Daha önce oynadığınız , destek alamadığınız , sorunlarla karşılaştığınız Günleri Geride Bırakacaksınız.
  3 Dil Yabancı Destekli Gamemaster Ekibi İle Profesyonel Olarak Sizlere Hizmet Vereceğiz.
  Amacımız 2004 2005 Yıllarındaki Olduğu Gibi Global Bir Server İle Bu Güzel Anıları Tekrar Canlandırabilmek. Profesyonel Olarak Türk Ve Yabancı İş Ortaklarımız İle Köklü Bir Serverin Tohumlarını Atmış Bulunuyoruz.
  Kaliteli Sponsorlarımız Ve Reklam Ekibimiz ile Birlikte Büyük Bir Kitleye Ulaşmayı Ve Kaliteli Bir Oyun Konsept'i Oluşturduğumuza İnanıyorum. Sizlerinde vereceği büyük bir destek ile Sunacağımızdan Emin Olabilirsiniz.Aynı Zamanda Test Server Ve Open Beta Olarak Bu Projeyi Sizlere Sunacağız. Bu Zaman Sürecinde Görüş Ve Önerilerinize Açık Olup Gerekli Düzenlemeleri.Yapacağız.
  Amacımız İlk Önce Güveninizi Kazanıp Sizlere Kaliteli Ve uzun Soluklu Yerli Yabancı Oyuncuların Bol Bol Aktvite İçerisinde Olduğu Bir Knight Oline Serveri Sunmak.
  Saygılarımızla EuroKnightOnline Ekibi.,


  Server Hakkında Genel Bilgiler : Tıkla
  Takı Görev Sistemi : Tıkla

  Remnant Kill Nedir ? : Tıkla
  Tekralanabilir Görevler Nedir ? : Tıkla
  Başlangıç İtemleri Nelerdir ? : Tıkla
  Ronark Land Bahçe Farmı Detay : Tıkla

  Farm Slotları Nelerdir ? : Tıkla
  Serverde Bulunan Tüm Eventler : Tıkla
  Ne Tarz Yenilikler Sizleri Bekliyor ? : Tıkla

  Daha Fazla Detaylar İçin Forum Sayfamızı Kontrol Etmeyi Unutmayın !

  [​IMG]

  Official Sunucumuzda

  [ 2500 TL Değerinde Toplamda 4 Adet ]
  En İyi Job 1.'lerine Razer Set [
  Kulaklık,Mouse,Klavye] Hediye !


  5000 TL Ödüllü Clan VS Turnuvaları
  Ve Daha Fazlası Sizleri Bekliyor !

  [​IMG]
  [​IMG]


  "Cesaret için savaşırsınız, onur için savaşırsınız... Peki gerçekten kim için savaşırsınız?"


  Savaşımızı ve şovalyelerimizin neden savaştığını anlamak için, bir çokları tarafından unutulmaya yüz tutmuş daha derinlerde saklanmış bilgiler için arayışa çıkmamız gerekiyor. Dünya her zaman bugün olduğu gibi değildi... Logos kendi yansımasına sahip, kendisi gibi bir varlık yaratma dürtüsü olan bir Tanrıydı. Uzun sıra dağları , derin vadileri ve mavi gökyüzüyle Carnac dünyasını şekillendiren oydu. Moradon topraklarından Colony Zone vadisine uzanan yolculuğumuzu başlatan da Logos idi. Şimdi Logos'un yarattığı ve hepimizin sevdiği bu dünyayı yıllardan beridir sadık bir şekilde Knight Online evreninde oynayan oyuncular için daha iyi bir hale getirerek, onun yaratılışını onurlandırma şansına sahibiz. Logos gibi tanrısal güçlere sahip olmasak da tek amacı oyunu daha iyi bir konuma getirmek olan bir takıma sahibiz.

  El morad ve Karus ırkı bitmek bilmeyen bir savaş halinde ve bu savaş birbirlerinin topraklarını ele geçirmek için değil, hayatta kalmak için! Bu savaşta bizimle birlikte yer almanız için sabırsızlanıyoruz.

  [​IMG]
  [​IMG]

  "You fight with courage, you fight with honor... But why do you truly fight?"

  To understand our war, and why our Knights battle, we must seek the knowledge of things forgotten by most. The roots of our conflict go as deep as the very nature of the universe. The World was not always as it is today. Logos was this being, and his impulse was to crate a reflection of himself. It was he who shaped what would become the world of Carnac with its tall mountains, deep valleys and blue skies. It was he who started our wonderful journey through lands of Moradon and Colony Zone. Now we have a chance to honor his creation and make Knight Online a better place for all of the players who have been loyal to the game. We might not have the power of a God like Logos but we have a a passionate team whose only goal is to create a better environment for players. These two nations are at war, not to acquire each other's territory, but for their own survival. But why you should chose Euro Knight Online to participate in this great war between Karus and El Morad nations.


  [​IMG]

  EKİBİMİZ


  Her sektörde olduğu gibi Knight Online söz konusu olduğunda da projenin arkasında kimlerin olduğu en az projenin kendisi kadar önemlidir. Uygun , yetenekli ve işini severek yapan insanlardan oluşan bir takıma sahip olmak gerekir. Hedeflediğimiz kaliteye ulaşabilmek için kendi alanında profesyonel insanlarla ortaklıklar kurarak bir takım oluşturduk. Yıllar boyunca Knight Online Private Server sektörü oldukça yol katetti ve iyi bir gelişim gösterdi. Knight online çok eski bir oyun olsa da , çocukluğumuzdan beri oynadığımız için hepimizin kalplerinde ayrı bir yere sahip. Bu oyunu oynayan herkes bugün birer yetişkin olsa da bu oyuna hala değer veriyor. Takım olarak biz de aynı düşünüyoruz. İşte buyüzdendir ki bir araya getirdiğimiz takım ile birlikte bu oyunu daha iyi, daha güvenli, daha güçlü ve daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Takımımız tüm oyuncularımız için hem İngilizce hem Türkçe destek verebilecek yeterliliktedir.

  ----

  "Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" der.

  M.Ö 535-475 yılları arasında Efes'de yaşamış olan filozof Herakleitos. Biz de bu yaklaşımı benimseyerek serverimizi daha iyiye götürmek için çabalıyoruz.

  Geliştirici takımımızla birlikte koordineli olarak çalışan Grafik ekibimiz Knight Online'ı daha iyi bir konuma getirmek için canla başla çalışıyorlar. Oyunu yalnızca teknik açıdan değil görsel açıdan da geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Knight online 2002'den kalma grafikleriyle eski bir oyun olabilir, ama bu bizi KO'yu grafik anlamında geliştirmekten alıkoymuyor. Bu serverda yeni kaplamalar, yeni armorlar ve yeni yaratıklar , bosslar görebilirsiniz. Ekip olarak oyunu düzenli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Official açılışımızdan sonra periodik olarak görsel iyileştirmeler görebilirsiniz.

  ---

  [​IMG]
  TEAM BEHIND THIS PROJECT

  In every industry where the people behind the project are as important as the project itself. Having a proper team for Knight Online server development is no different. We gather a professional team to reach our desired goals. Over the years Knight Online Private server industry has come long way and certainly improved. Although Knight Online is a very old game, it has a special place in our hearts. Its a game from our childhood. Now all of us are grown men and women and still find value in this old game. We are feeling the same way as a team. Our goal was to make this game even better, stronger, safer and more enjoyable for the players.

  [​IMG]

  Euro Knight Online

  Sizleri Bekleyen Yenilliklerden Bazıları

  • Tamamen özgün tasarım ve yeni armor skinleri.
  • HD kalite silah ve object kaplamaları.
  • Yenilenmiş ve geliştirilmiş Boss'lar.
  • Yenilenmiş ve geliştirilmiş Yaratıklar.
  • Yenilenmiş ve geliştirilmiş Silahlar ve Kalkanlar.


  "Winter is Here - Game of Thrones edition Ice Armor"

  Sheller üzerinde yaptığımız tasarım ile Kış'ı Knight Online'a getirdik. İlerleyen zamanlarda tüm classlara ait amorların çalışmaları bitmiş olacak.

  [​IMG]


  Yalnızca armorlar değil, Knight online'ın 2000 yılından kalma bazı kaplamalarını da geliştirerek, Knight online dokusunu bozmadan günümüz standartlarına getiriyoruz.

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  YOL HARİTASI


  [ Fikir ]
  [ Ekip Oluşturma ]
  [ Dosya geliştirme ]
  [ Testing ]
  [ Ortaklık anlaşmaları ]
  [ Alpha test ]
  [ Official açılış ]
  [ Periodik Güncellemeler ]

  Uzun bir geliştirme sürecinden sonra, ekip olarak iyi şeyler başardığımıza inanıyoruz. Gururla söyleyebilirz ki kendi dosyalarımızı geliştirdiğimiz için oyun dosyalarına tamamiyle hakimiz. Kendi alanlarında uzman olan kişilerle yaptığımız ortaklık anlaşmaları sonucunda hem yabancı hem Türk topluluğuna hitap ediyoruz.

  Temel Testlerin Tamamını Tamamladık Ve Alpha Testleri İçin Artık Hazırız.

  Bu süreçte Alpha testerlardan beklentimiz oyunu bizimle oynayamaları, test etmeleri ve bize fikirlerini ve geri dönüşlerini sunmaları. Süreç boyunca discord topluluk toplantılarımız, fikir alışverişlerimiz olacaktır. Oyuncu popülasyonunun fikirlerine önem veren bir ekibiz. Official açılış tarihimiz Alpha testlerin başarılı bir şekidle tamamlanmasından sonra duyurulacaktır. Yakın zamanda Discord Adresimizi de buradan yayınlayacağız.


  [​IMG]

  [​IMG]
  El morad and Karus ! These two nations are at war, not to acquire each other's territory, but for their own survival. We are inviting you to join our new myko journey in world of CARNAC with its tall mountains, deep valleys and blue skies. Send word to the Knights, gather your army, gather your clan, prepare your armor and sharpen your weapon, the great war is upon us ! Join us in the battle!

  Share like follow and have a chance to win prices !

  [​IMG]
  Son düzenleme: 6 Eylül 2019
 2. [​IMG]
  COMİNG SOON ​