1. İyi bayramlar!

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO | YOURKO | AVCISOFT|Yeni Dünya AMYKOS 23 Ağustos Cuma 22:00'de| 4x Play Station 4

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve YOURKO tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. isilion2004

  isilion2004 Active Member

  Burada senin yorum yapma hakkın kadar benim de yıllardır oynadığım platformu savunma hakkım olduğunu düşündüm. Bir diğer gerekçem ise; belli ki bir şeyleri yanlış biliyorsun veya yanlış kavramışsın o yüzden. :) Ek olarak, bir çıkar veya para gibi durumlar senin gibi kişilerin tenezzül edeceği şeyler... Buna iyi olan bir şeye b*k atmakta dahil. ;)
  Son düzenleme: 26 Temmuz 2019
  YOURKO bunu beğendi.
 2. lulianoo

  lulianoo New Member

  200 den fazla mesajın var hepsindede upçuluk yapmışsın oynadığı servermiş babanın hayrına upçuluk yapıyosun yani.Çıkarı yokmuş bide ne gülünç.Ne bok olduğunuzu millet yavaş yavaş öğrenmeye başladı bilmeyenlerde girip oynar görür.
 3. Krito

  Krito KO-1098 | ADMİN Özel Üye

  Şu anda OSKO'da aynı şekilde. Upgrade oranlarıyla oynandı ve haberi verilmedi. Ayrıca KC pazarıyla da oyuncuları para yatırmaya yöneltti. Heryerde genieli Oto kutulu adamlar kasıyor.

  Genie ve oto kutuya ben de pek olumlu bakmıyorum lakin çalışanlar için veli nimet. Ve çalışanları da oyunda tutmak önemli. İnce düşünülmeli ve Genie - Oto kutu Colony Zone haritasında çalışmamalı . Ek olarak da CZ deki drop oranları EMC - ESLANT - LFC haritalarından ciddi oranda daya yüksek tutulursa. Elle kasanın gerçekten farkı olur. Ve bu Genie ve Oto kutu kullananların oyunda daha çok online olanların önüne geçmesine engel olur.

  Ek olarak Server açan adamlar bu işe para yatırıyor ve tabikide bir gelir elde etmeleri gerekli. Sonuçta bu bir iş , bir girişimcilik. Sadece para veren oyuncuların diğer oyunculardan çok fazla öne geçmesi engellenmeli hepsi bu.
  YOURKO bunu beğendi.
 4. isilion2004

  isilion2004 Active Member

  Sen bu kafayla iyi yaşamışsın yanına kar kalacak yaşadığın iyisin yine. :p engelledim seni haberin olsun.
 5. lulianoo

  lulianoo New Member

  İsilion senin gibi yaklaşsa olaya daha yapıcı olurdu aama arkadaş sorunlu neyse.Evet upgrade ve drop oranlarıyla oynanabilir serverin durumuyla alakalı tamam ama sorun bu değişikliklerin bütün userlerle paylaşılmaması sadece belirli bi kaç klan başkanıyla paylaşılması.Yourko admininin oyun açıldıktan 1 ay sonra userleri oyunda tutma amacı yok.Yaptığı çoğu şey oyuncuların oyunu bırakmasına neden oluyor.İlk haftalar upgrade oranlarını yüksek tutup 2-3 hafta sonra düşürmesi itemini yakan userlerin oyunu bırakmasına neden oluyor.Adminin amacı 1 aylık server yapmak.Oyunu açık tutmak çok masraflı diyen arkadaş adminin her serverden 300 bin vuruyorum dediğini bilmiyordur herhalde..
 6. lulianoo

  lulianoo New Member

  tamam bol bol engelle :)
 7. YOURKO

  YOURKO Active Member Özel Üye

  Bahsetmiş olduğun olay varsayımdır aslı yoktur, bu söylemiş olduğun olayı birebir test edip %100 net bir sonuç ihtimali dahi yok. Çamur at izi kalsın olayı yakışmıyor. Bu sektörde en eski sunuculardan biridir YOURKO ve bu tür ucuz numaralara ihtiyacı yok.. Hepinizin ağzında bir süre muhabbeti var, bir de piyasaya bak serverlar kaç ay sürüyor aynı dolulukta, "ORGANIK Oyuncu" ile.


  Forum eskisi gibi yoğuın tempoda değil, sadece bu konuyu baltalamak için yorum yapma.. Forumda başka bir aktiviten dahi yok..
  [​IMG]
 8. smurf2004

  smurf2004 Member

  MYKO'NUN KRALI İÇİN UPUP
 9. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 10. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 11. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 12. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 13. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 14. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 15. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 16. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 17. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 18. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 19. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

 20. Okan Akinciii

  Okan Akinciii Member

  ırkın oldugu tek myko

Sayfayı Paylaş