1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

1299 Farm + Ardream Pk Karışımı Database SATILIKTIR.

Konusu 'KO Oyuncu Topluluğu' forumundadır ve quman1928 tarafından 6 Ocak 2019 başlatılmıştır.

 1. quman1928

  quman1928 Active Member

  Serverimizde oyun içi npcden job değiştirme , ırk değiştirme , cash kırdırma , premium kırdırma , nick değiştirme ve kanat kırdırma eklidir..

  Server Bilgileri
  Version : 1299
  Server ip : NeriaOnline.com
  Web Sitesi : GİTMEK İÇİN TIKLA
  Facebook Adresimiz : GİTMEK İÇİN TIKLA  Holy Knight Armor : Serverimizde Holy Knight Armor Eklidir Ardream Servere göre ayarlandı . +6 Holy Knight armor +7 Chitin'e eşittir .. +7 Holy armor = +8 Chitine eşittir +8 Holy Armor +9 Chitine eşittir (Sadece Bonus artışı olur dex 19 gibi , Def Oranları Chitin ile aynıdır.) Holy Knight Metaryelleri Chaos Stone Bosslarından Cıkmaktadır. 3 Adet metaryel ile Holy Armor Alınabilir.

  Başlangıc item npcsi eklidir her joba göre item vermektedir..

  Server farm + ardream pk olarak düzenlenmiştir..10k para ile başlanmaktadır her 5dk online olduğunuzda 1m para vermektedir. Ardreamda Her killde Juriad Jewel Box vermektedir..

  Başlangıc +8 Armor Silah ve +0 Takı set ile başlanılır.. Takılara +3 e kadar upgrade açıktır - Takı dropları Accessory Box (chaos stone bosslarından ve Jr de Deva'dan çıkar) ve Juriad Jewel Box(Etkinlikler ve Ardream pk ) üzerine kuruludur..Takı +3 e kadar %45 Şansı vardır ve 200m para istemektedir (paranın değeri olması için). Trina Pusdan kaldırılıp npc'e eklenmiştir 385m değiştirilebilir..

  Ardream Busscu Slotu : Mevcuttur tek başına veya topluca bus bes kasılabilir.. %35 Bus bes atmaktadır.. %10 Kücülme topu atmaktadır.
  Ayrıca BUSSCU Canavarında görev mevcuttur her 200 tane kestiğinizde 20 adet Juriad Jewel Box vermektedir.

  Chaos stone bosslarına ek olarak +0 basılabilir takılar ve 3 Günlük War Premium + 100kc ve 200HP Kanat Coupon Eklenmiştir...

  Ardreamda Premiumlulara Özel Npc : Mevcuttur 20M Karşılığında Hera Sc - 2K BUFF - 350 AC Alınabilir. 20m karşılığında direk sc i basılı halde alırsınız invertorynize sc gelmez direk chara sc basılır 30 Dakikalık.

  PUS SORUNSUZDUR..OYUN İÇİ NPCDEN RANK SİSTEMİ MEVCUTTUR.
  [​IMG] War Premium : +20 NP Artışı ve Ardreamda Premiumlulara Özel Npc kullanma hakkı.
  [​IMG] AccessoryBox : Chaos Stone Bosslarından %35 Oranla Çıkmaktadır. Kutuyu Kırdırınca %100 Rastgele +0 Takı atmaktadır.

  [​IMG] Juriad Jewel Box : Ardreamda Kill Aldıkca ve Etkinliklerden elde edilebilir..İçerisinde +0 Takı ve Uniq Silah Dropları Mevcuttur.

  [​IMG] Holy Knight Parşömeni : Sadece Chaos Stone Bosslarından %50 Oranla Çıkmaktadır..3 Adet Verilip 1 adet Holy Knight Armor Alınabilir Rastgele 1 parca.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme: 14 Ocak 2019
 2. quman1928

  quman1928 Active Member

  Konu Günceldir.
 3. quman1928

  quman1928 Active Member

  Konu gunceldir.
 4. quman1928

  quman1928 Active Member

  Database güncellenmiştir.. Silvery gem yerine Juriad Jewel Box eklenmiştir..Chaos stone Bosslarından direk takı atması yerine Accessory Box eklenmiştir..

Sayfayı Paylaş