1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Farm Server BUYRUN KARAR VERELİM

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve tyavuzhan167 tarafından 11 Kasım 2018 başlatılmıştır.

 1. tyavuzhan167

  tyavuzhan167 New Member

  Arkadaşlar önecelikle herkese MERHABA

  Ben şöyle birşey kararlaştırmak istedim yıllardır aradığımız USKO yu geri gelmesini istedik fakat nedense eski KNİGHT ONLİNE geri getirilemedi nedeni bilmiyorum fakat nedense eski serverlar hiç bir şekilde tutulmadı evet burda pvp server paylasılıyo fakat bir çok user bunu fark edemiyor..
  Ben şöyle 2005 yılında oynancak bir server istiyorum eminimki sizde bunu istiyorsunuz nedense bunu yapamıyorlar..Eğer 1453 patch bir server yapıyorlar fakat güvenlik sorunu yaşayıp 1 hafta sonra kapatıyolar yeni bir server açıldı sanırım bazingar adında fakat bakıyorum hiç bir user kazancı yok nedeni bilimiyorum beni yanlış anlamayın ben serverin tanıtımını yapmak için değil şuan onun açık olarak bildiğim için bilgilendiriyorum ve nedense 2xx 30Bin USER yapıyor fakat böyle server usko la aynı oluyor peki biz 1453 patch server isterken neden 2xx server tercih ediyoruz neden 1453 açıpta eskileri yaşamıyoruz..

  Bunu değerli oyun kurucularımıza sunmak istiyorum 2xx yapıyoruz 1453 neden yapalamiyor..

Sayfayı Paylaş