TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO DARKKO.NET | Yeni sunucu 'HERMES' | Beta: 27 Temmuz 2018 - Official: 03 Ağustos 2018 | [MYKO]

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve KnighTeam tarafından 11 Ocak 2018 başlatılmıştır.

 1. Egom131

  Egom131 New Member

  öncelikle hayırlı olsun. 4 5 ay önceden reklamlara başlandı ama hala bir tarih yok ne zaman açılacağı konusunda en azından bir ara tarih var mı bilgi verebilirmisiniz bu konuda
 2. KnighTeam

  KnighTeam Member

  Şuanda Database ve AntiChat geliştirme çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızın sonuna doğru geldiğimizi söyleye bilirim. En kısa sürede sizlere Beta tarihimizi açıklayacağız. Yeni bir sistem geliştirdiğimiz için öncelikli olarak uzun bir BETA süreciyle sistemimizi test etmemiz gerekiyor. Testler de tamamlandıktan sonra beklediğinize değecek güzel bir Official açılış gerçekleştireceğiz. :)
 3. kumandan22

  kumandan22 Member

  Yok çalışmalarımızın sonuna geldik, yok son rutüjları yapıyoruz, yok daha beta açacağız uzun süre buglarımızı düzelteceksiniz.1 yılda bir server açamadın, çoğu alt taban yapısı sabit olduğu halde 1 yıla yakın senı uğraştıracak hiç bir şey yok, sadece senin bilgi eksikliğin ya da maddi vs eksikliğinden kaynaklanan sorunların olabilir.Bende fikrini çok beğenmiştim serverini bekliyordum fakat seninle olacak iş değil konunu da kapat bence :)
 4. GünesimOL

  GünesimOL Member

  • %100 HD Görüntü kalitesi ve Baştan aşağıya yeniden tasarlanmış eski Client görünümü.
  • Kanat, Maden, Balıkçılık , Krowaz gibi eklentiler yok !
  • Level sınırı 70
  • v.1970 Fire Drake alt yapısı ile gelen NPC'li Saymalı görevler
  • Rebirth Sistem
  • Buy ve Sell Pazar
  • Yeni event ve etkinlikler.
  • Geniş Power up Store zenginliği.
  • Koxp,TBL gibi illegal girişlere anında müdehale imkanı.
  • Royal Clan ve Uzun pelerin sistemi
 5. GünesimOL

  GünesimOL Member

  Merhaba Sevgili DARKKO Ailesi;

  Bildiğiniz üzere DARKKO sunucuları yıllardır kesintisiz bir şekilde PK sunucusu ile sizlere hizmet vermektedir. Ekip olarak yaşadığımız büyük kayıbımızdan sonra bir süre toparlanmakta güçlük çektik. Bu süre zarfında sunucumuzda player kayıpları yaşadık. Şimdi ise yapımcıları PERU'luGoodGame ekibi ile ortak iş birliği içerisine girmiş bulunmaktayız. 7 Yıllık PK sunucu deneyimimizden sonra alt yapısı v.1970 olan MYKO Projesini hayata geçirme kararı almış bulunmaktayız. İsmini Modern MYKO olarak tanımladığımız bu projeyle Fire Drake ve MYKO birleştirilerek sizlere Eskiyi ve yeniyi bir arada sunabilme gayesini taşımaktayız. v.1299 alt yapısının artık yeterli olmadığını düşünüyoruz bu yüzden v.1970 üzerinden çalışmalarımız devam etmektedir. Maden , Balıkçılık gibi MYKO doğasına uymayan hiçbir eklenti sunucumuzda olmayıp tamamen MYKO doğası gereğince database üzerinde şekillendirme yapılacaktır. Yeni ortaklarımızın tecrübelerinden de faydalanarak sizlere kusursuz bir oyun hizmeti sunabilmek için bütün çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. PK dönemini ise bir süreliğine kapatmış bulunuyoruz. Yeni sunucumuzun açılış tarihi bütün hazırlıklar tamamlandığında sizlere duyurulacaktır.
 6. KnighTeam

  KnighTeam Member

  Merhaba,
  Yaptığımız sistem bize özel olacağı için ve sil baştan bir database ve antichat tasarlaması ister istemez uzun sürüyor. Direk olarak 19xx bir sunucu açsak dediğiniz gibi işlemler daha kolay olabilirdi fakat biz 19xx sürümü 1299'a ve Myko sürüme uyarladığımız için işler sandığınızdan biraz daha zor oluyor. Database ve Antichat dışında Client çalışmalarıda bu süreci uzatmakta. Şuanda %90'lık kısımı bitirdik. Bizim reklamlarımızı sistemi bitirmeden aylar önce vermemiz ise bizim zararımıza değil faydamıza olacağını düşünmekteyiz. Beta ve Official açılış tarihlerini önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde açıklayacağız. Tahmini olarak açılış tarihleri Temmuz ayı içerisinde gerçekleşecektir. Herhangi bir maddi bir engelimiz bulunmayıp açılış için en uygun ortamı ve tarihi beklemekteyiz.

  Saygılarımızla.
 7. Metindoqu

  Metindoqu New Member

  Serveri bekliye bekliye bi hal olduk açılmıcaksa tarih verilmicekse yeter artık baydı bu mesele ?? Aylardır bekliyoruz böyle saçmalık mı olur forum sitenizde yetkili yok facebook üzerinden cevap hep aynı kopyala yapıştır ???
 8. 0kan34

  0kan34 New Member

  Bekliyoruz kısa zamanda acmanız icin
 9. 0kan34

  0kan34 New Member

  Sabırsızlık ile bekliyoruz , bir an önce acılmalı :)
 10. KnighTeam

  KnighTeam Member

  BETA ve OFFİCİAL tarihleri önümüzdeki 10 gün içerisinde sizlere duyurulacaktır.
 11. oymar1500

  oymar1500 New Member

  eskisi gibi forgetten temple olsa ne güzel olurdu:) beklemedeyiz.
 12. KnighTeam

  KnighTeam Member

  BETA Açılış tarihimiz açıklandır. 'Hermes' Beta açılışı 27 Temmuz 2018'de gerçekleşecektir.
  Son düzenleme: 9 Temmuz 2018
 13. KadirEvirgen00

  KadirEvirgen00 New Member

  Piyasayı toplayacak güç şu an sende.
 14. KnighTeam

  KnighTeam Member

  Beta ve Official açılış tarihlerimiz açıklanmıştır.

  Beta: 27 Temmuz 2018 - 20:00
  Official: 03 Ağustos 2018 - 21:00
 15. JustWary

  JustWary Member

  tarih hayırlı olsun. Beklemedeyiz
 16. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

  27 Temmuzda Betada olacaz inşallah. Beklentilerimizi karşılayan bir sunucu görmeyi temenni ediyoruz :)
 17. gkhn123

  gkhn123 New Member

  usta bu serverde MAGE TEAM arıyorum, şimdiden buraya not düşmüş olayım, mage tecrübem var, pre çekebilirim, yaşım 23, ts ve mik var. asosyal düzeyde online'ım ..
  iletişim için;
  https://www.facebook.com/gkhnaktas01
 18. KnighTeam

  KnighTeam Member

  Tanıtım Konumuz Güncellenmiştir.
 19. tarih verilmesiyle içimiz rahatladı bekliyoruz..
 20. OlgunSimsek

  OlgunSimsek New Member

  2 Parti betada olacaz Allah utandırmasın Güler abla:)

Sayfayı Paylaş