TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO EskiKnightOnline.net | Eski haritalar & Eski Client & Yeni Etkinlikler |OFFİCİAL 8 ARALIK CUMA

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve NewTRKO tarafından 22 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

 1. Numbc0rE

  Numbc0rE New Member

 2. YOURKO.NET

  YOURKO.NET Active Member Özel Üye

  ne zaman yönetim bu konuyu kapatip reklamlarini iptal edecek merak ediyorum ? her hafta bir server macerası, olmuyorsa zorlama.
 3. NewTRKO

  NewTRKO Active Member

  nedir bu kıskançlik ? her hafta server açmamız ne alaka ? ilk serverimiz 2.5 ay önce acıldı basarılı bi sekilde acık kaldı ve hala acık 2. serverimiz 2 ay sonra acıldı malesef bazı sorunlardan dolayı re-launch yapıp 2 gün sonra tekrar acdık fakat user yoktu malesef ama alınan her kcyi 3. server acıldıgında iade edeceğiz kimsenin parasına cökmüyoruz tamam sen basarılı bir serversin fakat kendini bu kadar kücük düşürmen acıkcası bizi mutlu etti demekki gözüne çok batıyoruz.
 4. RoxSide_

  RoxSide_ Member

  İlginç tabi bende konuya dahil olayım. RoxSide açılmadan 1 ay önce reklamları ile 22 Eylül 2017 saat : 21:00 açılış gösterirken gittin sende aynı tarihi aynı saati denk getirdin. Sonra baktın Roxside 21:00 da açılıyor ya aldın 20:00 e. Olmadı sorunlar çıktı geldin bizim servera adamlar gönderdin reklamlar yaptın kötüledin. Forumumuzda bulunan herşeyi çaldın ki tıpkı bizim Beta da kullandığımız DB yi çaldığınız gibi kiminle çaldığınızı da burada açıklamayacağım! Ama maalesef Official de açtığımız DB ye ulaşamadınız kıskandınız bizi kötülettirdin vs. Sonra sorunlar oldu dedin 24 Eylül e tekrar gün verdin oda tutmadı.

  Şimdi RoxSide 0 user görene kadar açık kalacaktı ve kalmaya devam ediyor hala oynayan arkadaşlarımız var. Ama harbiden ben senin kadar aç gözlü bir insan görmedim sonra bizim servera gelen herkes sizleri şikayet etti 2.gece GM yoktu diye bir sor bakalım RoxSide da online GM online Admin her zaman varmıymış araştır. Ha bir tanede içimize sanırım GM soktun 1 2 gün GM lik yaptı tüm arkadaşları ile banlanıp defolup gitti.

  Lütfen yeni açılış tarihine denk getirme açılışı olur mu ? 1 2 güne yazacağım tekrar RoxSide yeni BRETH PIANA lı ESKI MORADON lu sorunsuz DB si ile açılacağını.

  Yourko da senin iyiliğin için yazmış onu kötülüğün için değil.
 5. NewTRKO

  NewTRKO Active Member

  roxside misin nesin piyasada daha yenisiniz hocam siz hala utanmadan tekrar açıyorum lütfen benle aynı zamanda açmayın diye ağlıyorsunuz ? yani bu nasıl bi küçüklüktür neyse bizim serverimiz tutmadı evet fakat biz sizden birşey çalmadık yeni olan sizsiniz çalınacak birşey varsa sen çalarsın bizim herşeyimiz ARES sunucusunda sergilendi zaten kalitemizi hizmetimizi bilen biliyor 2. sunucumuz da bir çok aksilik yaşandı bunları userede açıkladık kendi kendinize boş kıskançlıklar yaygaralar yapmayın herkes ekmeğine baksın açgözlülüğe gerek yok biz sizin peşinize koşmuyoruz sürekli siz kendiniz atlıyıp birşeyler yazma çabasındasınız buda sizin açgözlü olduğunu gösterir bizim değil.
  Yourko danda iyilik istiyen yok o kendini küçük düşürmeye devam etsin.
 6. YUCELAYDIN848

  YUCELAYDIN848 Member

  ESKİKNİGHTONLİNE GERÇEK İSMİNİZ NEDİR ÖNCE SERVERLARINIZ SS FOTORAFLAR KASIM AYINDA AÇICAGIN SUNUCUDA HEPSİ KO CÜCE VE FACEBOOK ÜZERİNDE PAYLAŞLICAK EMİNİM BUNLAR SENİ ETKİLİCEK VE KÜÇÜK DÜŞÜRCEKDİR KASIM AYINDA GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE.
 7. YUCELAYDIN848

  YUCELAYDIN848 Member

  mustafa gezer lütfen toz ol buradan :) amk anarsihiti D:
 8. Muratın yaptığı hangi şey piyasayının kalitesini düşürüyor ?
 9. PriestBiz

  PriestBiz New Member

  Çok açıklayıcı olmuş
 10. YUCELAYDIN848

  YUCELAYDIN848 Member

  MUSTAFA GEZER ANNENİ SİKERİM OLUM ORDAN KUDUR ANNENİ BÖYLE AZINA SAKSO CEKCEK ÜFFF NE GÜZEL OLUR LEN :D AMK COCUGU SENİ AMK ANARSİHİTİ :D :D :D
 11. RoxSide_

  RoxSide_ Member

  Mevlüt ün bana yaptığı BETA Serverda kullandığımız DB yi alıp yaptın mı Diez'de? Poyraz ile çalışıyor musun? Ben mi yeniyim? my-ko.net facebook sayfasını kimden aldın? Bana ortaklık sundun mu daha Ares i açmadan? Sonra parayı veren arkadaş vazgeçti istemiyor ortaklık dedin mi? Sonra 2.db farklı olsun diyip benim db mi sunucudan alıp koydunuz mu? Ama ben Official i o db ile değil Poyraz sunucuları ile değil Orj.Soacs ile başka sunucu ile açtım mı? Açtım. Ha olmadı bizimkide sayende diyorum hala ki eminim! O yüzden önce araştır ki kimiz biz ondan sonra gelip konuş tamam mı? İstersen official db sinide veriyim inan çaldığınız o db den çok daha iyi...

  Önce bir araştır google da RoxSide ismini öyle konuş tamam mı? Şimdi burada reklam olmasın diye koymuyorum linkleri, youtube da yaz Roxside diye bak orada 2008 2009 yıllarını göreceksin.
 12. NewTRKO

  NewTRKO Active Member

  Hadi hocam burasi ağlama yeri değil herkes işine baksın konuyu güncellediğiniz için teşekkür ederiz ekipce.
 13. thebestplayer

  thebestplayer New Member

  aç kapa aç kapa oldschoolko gibi beceremiyorsan yapmayacaksın kardeşş kojironun tırnağı olamazsınız kojiroya sitem ediyorduk fakat bu olanlardan sonra The Best Server Yourko :D
 14. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Tarafsız bir yılların mykocusu olarak yorum yapayım, Bu eskikoonline bildiğin çöp bir server, osko nun yaptıkları malum ancak osko düzelticek ilk defa paraya kıymış, ama hrşeyden öte YOURKO nun b.ku olamaz bunlar nokta.
 15. awel

  awel Member

 16. valente95125

  valente95125 Member

 17. NewTRKO

  NewTRKO Active Member

  r12222222222222r
 18. uzayayden

  uzayayden Member

  41211111111111114
 19. uzayayden

  uzayayden Member

  32111111111113
 20. uzayayden

  uzayayden Member

  123333333333333123

Sayfayı Paylaş