1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO EskiKnightOnline.net I v.1299 Gelişmiş MYKO sistemi ile karşınızdayız ! Yeni sunucu MANES 17 Mayis !

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve EskiKnightOnline tarafından 6 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

 1. [​IMG]

  Değerli oyuncular, v.1299 camiasında kendimizi en üst seviyeye taşımız durumdayız.. Asla hile içermiyen bir alt yapıya sahibiz hiç bir sorunla karşılaşmıyacağınıza Eski Knight Online ekibi olarak söz verebiliriz.. Yeni sunucumuz MANES 17 Mayis cuma günü official olarak açılacaktır..
  Sunucumuz mykodur.. EXP - orta seviye İTEM - zor seviyedir.. Sunucumuz hakkında detaylara ulaşmak için forum sitemize girip REHBER bölümlerini incelemeniz gerek.. (REHBER'e tıklayın yönlendiricektir..)

  Aşağıdaki sekmelere tıklayarak yönlendirilirsiniz..

  OFFİCİAL TARİH VE SUNUCUMUZUN YENİ ÖZELLİKLERİ

  WEB

  FORUM

  FACEBOOK


  [​IMG]

  Bizi tanımayanlar için tarihçemiz ;


  [​IMG]

  Eski sunucularımızdan görüntüler ;


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Artık pvp oyuncuları sabitleşmiştir , klasik tanıtımlardan uzak bir tanıtım hazırladım.. Amacımız eski bir sunucu olduğumuzu görüp bizlere güvenip yeni büyük emekler gösterdiğimiz bu sunucuya odaklanmanızdır.. Forum sitemizden server hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz , lütfen FORUM 'a giriş yapınız..
  Son düzenleme: 15 Mayıs 2019

Sayfayı Paylaş