1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

v2xxx GmrGame [RONARK] BETA(PK) AÇIK - BU AKŞAM 22:00'DA 500 TL ÖDÜLLÜ CSW - OFFICAL 18 OCAK

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve KOReklam13 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

 1. KOReklam13

  KOReklam13 Member

  Merhaba Arkadaşlar ;

  Bildiğiniz üzere Manes sunucumuz Ağustos ayında aktif edilmişti ve sürekli yaptığımız yenilikler,eventler,yayınlar ile sizlerle kasım ortalarına kadar aktif bi şekilde ilerlemişti.Tabi bu süreçte sürekli yeni server isteyen oyuncular da olmuştu ve bunu sizlerle de paylaşmıştık,Lakin yeni sunucu kararı almamıştık.Oyuncularımızın MANES sunucuna verdiği büyük önem bizleri her zaman memnun ediyor,şuanda da.

  Umuyoruz ki yeni sunucu RONARK'da sizlere daha uzun ömürlü bi sunucuda zevkli oyun oynatmayı planlıyoruz.  ⭐⭐⭐Yeni RONARK Sunucusunda Olucak Özelliklerimiz ⭐⭐⭐


  Oto Gem ve Kutu kırma sistemi (Koxp Engel), Bu sistemde değişen Genarator üzerinden aynı anda 20 Kutu ve 20 Fragmenti hiç uğraş göstermeden kırdırabileceksiniz , bu sistemin artık şöyle bir ayrılacağı var koxplar bu sistemi algılayamadığı için koxp ile kimse oto gem kırdıramıcak.


  Offline Maden ve Offline Olta, Oto Fishing ve Oto Maden olarak atlandırılan multicilerin en çok sevdiği sistemi getirmiyoruz ve aynı İtem tarzına alabilceğiniz yeni bu itemler ile Charınıza bu itemi aldıktan sonra maden yaparken oyundan çıksa dahi maden yapmaya charınız devam edicektir, bu kadar kc olarak pahalı olan bir itemi ve multiye yakalanması kolay olduğu hiç bir multici kullanmaya teşebbüs edemicektir.


  1 Adet Multi Client ile Oyuna Giriş (Programsız) (Düşünce Amacında) ,Halen sistem yapılmadı ancak bu durumda kararsız kaldık , gerekli istekler gelirse oyuncular tarafından 1 adet kendi karakteri dışında 1 adet daha yan karakter açıp aynı anda oynayabilecekler , sistemin alt yapısı hazırlandı.


  Yılbaşı Etkinliği (Noel Pelerini) (Luck Golden) (Snowman), Etkinlik Süresince Ronark'da aktif olucak , NOEL Pelerini her 2 Irk kullanabilecek , Pelerin'ler maradona özel bir şekilde 100 HP ve 100 Defans özelliklerini verecektir , Lucky Golden Pig Moradon’un Mora adasında 8 saatte bir ortaya çıkıcak ve özel 1 adet item ve yüklü miktar exp vericektir , Offical açılışında ilk 8 saat olmucak ve gm tarafından kesilecektir.


  Yeni GB Alış/Satış Sistemi, Serbest Piyasa mantığına son vererek oyun içerisinde GB fiyatının alakasız bir şekilde düşmesine son veriyoruz , Bu sistem ile birlikte artık GB fiyatları belirlenen satış ve alış fiyatları dışında satış gerçekleşmicektir,


  Son Level seviyesi 83 olucak , Exp sistemi orta düzeyde olucaktır.

  GB kasımında çoğu itemin npc satış fiyatları düşürülüp GB piyasasına denge katılmıştır. (Çöp slotları hariç)

  ⭐Eslant exp görevlerinin exp seviyeleri arttırıldı.

  ⭐MANES Sunucumuz'da verdiğimiz CZ PK'yı önemi RONARK sunucumuzda daha farklı eventler ve CR'ler ile sizlere Farm/PK Keyfini sınırsız yaşatıcaz.,

  ⭐İlk zamanlarda Pazarı canlı tutmak adına Pazar'dan veya Pus'dan KC Voucher alamıcak ve Trade edemiceksiniz , PUS itemleri o yüzden değerli olucaktır.  [​IMG]  ⭐ Neden GmrGame? ⭐

  Hiç bir zaman amatör davranıp oyuncularımızı mağdur edip emeklerini, hesaplarını ve itemlerini hiçe sayıp DB sıfırlamıyor ve Ortak KC Havuzunda her serverımızda KC'lerini kullanabiliryorlar. ( MANES , RISUS )
  Oyunda ölümcül bir zorluk ortamı yaratarak, dinamizmi devre dışı bırakıp oyuncularımızı premium ve KC almak için zorlamıyoruz.
  DB kaynaklı hataları düzeltemeyip, koruma programı veya sunucu firmalarını bahane edip, bu tür yalanlarla oyuncularımızı kandırmıyoruz.
  Oyunumuzun reklamını yapmak için ne idüğü belirsiz kişilere el altından KC veya ITEM vermiyoruz.
  Her ay DB sıfırlayıp yeni sunucu açmıyoruz.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
 2. KOReklam13

  KOReklam13 Member

 3. KOReklam13

  KOReklam13 Member

 4. KOReklam13

  KOReklam13 Member

  asd[​IMG]
  asd
  asd
 5. KOReklam13

  KOReklam13 Member

  [​IMG]
  asd
  asd
  asd
 6. koreklam15

  koreklam15 Member

  [​IMG]
  asd
  asd
  asd
  asd
 7. koreklam15

  koreklam15 Member

  [​IMG]
  asd
  asd
  asdasd
 8. koreklam15

  koreklam15 Member

 9. koreklam15

  koreklam15 Member

 10. KOReklam13

  KOReklam13 Member

 11. KOReklam13

  KOReklam13 Member

 12. koreklam15

  koreklam15 Member

  [​IMG]
  asd
  asdasdasd
 13. koreklam14

  koreklam14 Member

  [​IMG]
  asd
  asdasdasd
  asd
 14. koreklam14

  koreklam14 Member

 15. koreklam14

  koreklam14 Member

  [​IMG]
  asd
  asdasdasd
  asd
  a
 16. koreklam14

  koreklam14 Member

 17. KOReklam11

  KOReklam11 Member

 18. KOReklam11

  KOReklam11 Member

  [​IMG]
  asdasdasdasd
 19. koreklam14

  koreklam14 Member

  [​IMG]
  asdasdasdasd
  asd
 20. koreklam14

  koreklam14 Member

  [​IMG]
  asdasdasdasd
  asd123

Sayfayı Paylaş