TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

HomeKO HomekoGame.com •Bifrost Zone Aktif• Yeni sunucu NEON 2 Şubat Cuma 21.00 da sizlerle! •v1299 HOMEKO •

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve HomekoGamev2 tarafından 7 Ekim 2017 başlatılmıştır.

 1. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Merhaba Sevgili HomekoGame severler,


  Biliyorsunuz ki 21xx , 1299 , 1453 her versionda sizlere hizmetler verdik yaklaşık 5 seneyi aşkın süredir pvp camiasında hizmet ve emek vermekteyiz bu sefer bomba bir 1299 serüven sizlere hazirlamış bulunmaktayız aramıza katılarak bizlere en büyük desteği vereceksiniz şimdiden hepinizi başarılar keyifli oyunlar dileriz..

  Yep yeni bir HomekoGame.COM 'e hazır mısınız? Biz Hazırız!


  [​IMG]


  PANEL GİRİŞ TIKLA : WWW.HOMEKOGAME.COM

  OFFİCİAL: 2 ŞUBAT CUMA 21:00
  İP: HomekoGame.com

  YENİ SUNUCU (NEON)
  Herkesi bekliyoruz...

  [​IMG]  Biz Kimiz ?


  Homekogame.com ekibi olarak uzun bir süre user olarak sayısız serverlarda bulunduk. Userlerin ne istediğini bir databasede neler olması gerektiği hakkında pek çok bilgi aldık. Uzun zamandır database üzerine çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmamızı bitirmiş ve size piyasadakilerin aksine çok zevkli bir database sunmaktan gurur duyuyoruz. Serverda hiç bir serverda bulunmayan event sistemleri haritalar görevler bulunmaktadır. Bunlar sizin oyun zevkinizi arttırıcak türden event sistemleridir. Kısacası Homekogame.com ekibi olarak ezberleri bozmaya geliyoruz...


  Neden Biz ?


  Homekogame.com olarak database sistemlerimizi hazır olarak almak yerine herşeyi kendimiz sorunsuz şekilde ekledik. Bu eklentiler saatlerce test edildi ve bir sorunla karşılaşılmadı. Kısacası hazır bir databasemiz yoktur. Gamemaster ekibimiz +20 yaş olup database ile ilgili tüm konulara yardımcı olabilicek bilgiye sahiptir. Userlerin istediği item , görev , skill , düzenleme ekibimiz tarafından onaylandığı taktirde kısa bir süre içinde databaseye eklenebilir. Ekibimiz tarafından ayarlanmış İllegal programlar için özel olarak geliştirdiğimiz ban ve koruma sistemiz mevcuttur. Yani hilenin önüne geçebildik. Ekibimiz sürekli online olup extra olarak Facebook ' tan ve Whatsapp ' tan bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.  [​IMG]

  [​IMG]


  Merhaba değerli HomekoGame severler, 1299 da bir ilk'i gerçekleştiriyoruz ve sizlere sorunsuz yeni nesil bifrost zoneyi açıyoruz..Hemen aklınızdaki soruları cevaplıyalim..

  1- Neden Yeni nesil Bifrost Zone ?
  - İçeride sizleri bekliyen yeni görünümlü monsterler bulunmakta ve bunların içerisinden cz ye göre daha fazla drop lu monsterler bulunmaktadir.
  2- Droplar nedir ?
  - Cuff Binder =
  Random chest , blue-silvery değerli gemler , silver bar , dw,hb,hanguk,ds,chd bu saydılarımdan random 1 i düşmektedir.. drop oranı %20
  [​IMG]
  - Knight of Betrayal = Random chest , blue-silvery değerli gemler , silver bar , dw,hb,hanguk,ds,chd bu saydılarımdan random 1 i düşmektedir..drop oranı %30
  [​IMG]
  - Giga Hammer = Random chest , blue-silvery değerli gemler , silver bar , dw,hb,hanguk,ds,chd bu saydılarımdan random 1 i düşmektedir..Drop oranı %40
  [​IMG]

  GELELİM OLAYIN EN TATLİ YERİNE EN SON ODADA SİZLERİ ULTİMA VE KARDEŞLERİ BEKLEMEKTEDİR DROP ORANI %100 DÜR 1 ADET UNİQUE İTEM ATMAKTADİR , 1 ADET GOLD BAR VE 2 ADET TRİNA ATAR.

  [​IMG]


  Yeni sunucumuz ile yeni özelliklerimiz bitmiyor!
  Yeni Medal Kirdirma npc


  [​IMG]

  1-Medal of EVENT nedir , nasil elde edilir ?


  Aşağıda görselde görmüş olduğunuz gibi Bdw-Cr-Jr gibi bir çok eventte ücretsiz medal elde edebileceksiniz ve 5x medal de 100 KC kazanabileceksiniz.


  [​IMG]

  2- Medal of PK nedir , nasil elde edilir ?


  Aşağıda görsellerde görmüş olduğunuz gibi cz bölgesinde pk atarken elde ettiğiniz medalleri moradondaki MEDAL KIRDIRMA npc sinden kirdirabilecek ve ücretsiz kc,sb,gb kazanabileceksiniz.


  [​IMG]

  Cr event nedir ,ne yapacağız , ödül neler ?
  Cr event günde 3 kere açılmaktadır açılış saatlerini oyun içi etkinlikler bölümünden inceliyebilirsiniz.
  Ödül olarak 100 KC + 500 NP vermektedir..
  Bu bir tür görev sistemidir..Bu event sistemi aktif olduğunda 50 Cr Hammer , 50 Cr Dragon kesdiğinizde yukarıda belirttiğimiz ödüllere sahip olacaksınız.

  Bu monsterler cz arkasındaki slotlarda bulunmaktadırlar.. (Eski Evil wizard ve Dark knight slotları)

  [​IMG]

  [​IMG]


  ArdreamWar Event

  Ardreamwar event'e moradon townda bulunan event manager adlı npcden giriş yapabileceksiniz bu event süreleri sabitlendikten sonra gün içersinde 1 kez aktif edilecek.Ardreamwar event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılacaktır.Ardreamwar event'da sizleri ne bekliyor olacak onlardan bahsedelim Collection Race Event coğunuz cr eventini bilir ardreamda daha aktif olacağına inanıyoruz czye göre map olarak biraz daha küçük olduğu için. Kill Quest ör; Sizden ardreamwar eventinde 200 kil kesmenizi isteyeceğiz her 200 kil kestediğinizde sizlere içersinde hem pus hemde ulasılması zor uniq itemleri barındıran random chest gelecek. Ardreamwar event'ında Emc/Lfc deki bulunan bazı boslar olacaktır ör; (Atilla).Ardream war event'ında towna damageleri kapattık yani olası bir town kapatma olasılığı olamaz karşı ırk sizin towna giripte size damage atamaz ve ek olarak guard towarların damageleride oldukça yüksek büyük ihtimal ile tek atacaktır.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------


  70 Quest Paket


  Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ronark Land Random Bowl Bos Drop


  Cz bowlda bulunan bosların droplarını güncelledik örnek cz bowlda Bach saatini tutupta cıkmasını bekleyen partyler oluyor bunun yerine ek olarak bir sistem getirdik. Cz bowlda bulunan tüm bosların içersinde random drop ekledik. Yani herhangi bir bostan en değerli itemi cıkarabileceksiniz. Rol,Rom,Roc,Eme,Pe,Sse,Giga,SS ve Hammerlar vs. gibi yani bowlda bulunan tüm bos droplarını tek kod haline getirdik. Ör; Bach Rol atıyor ek olarak bir adet rastgele drop kodu ekledik o rolun yanında giga vs. gibi bowl bos droplarını atabilir ihtimal %5 dir. Chaos boslarında %20. Bunu yapma sebebimiz başta bowlun canlı olabilmesi ve her bosun eş değer görebilmesidir.


  [​IMG]


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  New Deathmatch Event


  Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay :) Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Random Chest


  Border defanse war gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ödüllü Rank Sistemi


  Ronark Land (CZ) daha aktif olabilmesini sağlıyabilme ve çekişme olması acısından rank sistemi getirdik rank'a giren kişiler artık 2 ırkında ilk 10 sıralamasında bulunan kişiler 1 saat boyunca rankta bulunduklarında bir ödül kazancaklar ödül şuanda belirlenmedi belirlenecek ve sizleri bildirilecek. Rank her 1 saat dolduğunda sıfırlanmaktadır.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ücretsiz Oyun İçi Aktif Irk ve Job Değişimi


  Rahat bir şekilde ırk ve job değişimini yapabilmeniz için sürekli oyundan cıkmanıza gerek yok. Moradona eklediğimiz bu npc sayesinde artık oyun içersinde ırk ve job değişiminizi oyundan cıkmadan yapabileceksiniz. Paneldeki uyarı yazısını okumayan bazı kişiler içinde getirmiş olduk bu sistemi çünkü bu şekilde iteminizi istemiyerek yanlıslık ile heba etmeyeceksiniz. Npcye job değişimi yapmanız gerektiği zaman üstünüzde item var ise yapamazsınız hera var ise yapamazsınız. Npc tarafından uyarılırsınız ve bu şekilde herhangi bir iteminizi hem kaybetmessiniz hemde rahat bir şekilde oyun içersinde aktif jobunuzu değiştirebilirsiniz. Irk değişimi heralı şekilde ırk değişimi olduğu için character buga girip görünmez bir hal alıyordu. Irk değişimi artık sadece oyun içersinden olduğu için npcden heralı bir şekilde ırk değiştiremezsiniz npc tarafından uyarılırsınız. job değişimi yaptığınız zaman stat ve skil pointlerinizi rahat sıfırlıyabilmeniz için aktif ırk ve job değişimi npcsinin tam yanına ücretsiz stat ve skil değiştirme npcsinide ekledik. Lütfen her job değişimi yaptğınızda skil ve statlarınızıda sıfırlamayı unutmayın.


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Başlangıç İtem (Alım Yeri)


  Bu npcde başlangıçta verilen jobunuza ait itemleri alabilirsiniz. Üstünüzde yeteri kadar yer açmanız yeterli olacaktır. Başlangıç npcsinde bulmayacağınız itemler Master 2 kağıtları ve mage 35 54 57 kağıtlarıdır bunlarda townda bulunan scroll market npcsinine eklenmiştir.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ücretsiz Kanat Değiştirme


  Moradon townda bulunan bu npcden kanat ınızın şeklini ücretsiz bir şekilde değiştirebileceksiniz.


  [​IMG]

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------
  YENİ İSİLOON , FELANKOR , ULTİMA DROPLARI
  Respawn süreleri 6 saatir.
  İron belt,İron neck ,glass belt drobu şuan kapalıdır.

  İSİLOON DROP =
  Chitin shield, Scorpion shield, tüm uniq takı çeşitleri rastgele bir tanesi oranı %70 , 1x %100 Gold bar and 1x Trina
  FELANKOR DROP =Chitin shield, Scorpion shield, tüm uniq takı çeşitleri rastgele bir tanesi oranı %100 , 1x %70 Gold bar and 1x Trina
  ULTİMA DROP =Chitin shield, Scorpion shield, tüm uniq takı çeşitleri rastgele bir tanesi oranı %100 , 1x %100 Gold bar and %100 2x Trina
  [​IMG]

  UPGRADE ORANLARI

  [​IMG]


  BASLANGIC İTEMLERİ

  [​IMG]

  [​IMG]

  CZ ARKASI BF MONSTERLERİ AKTİF

  1. [​IMG]
  Son düzenleme: 20 Ocak 2018 00:14
 2. uzayayden

  uzayayden Member

  Hayirli olsun yenilikler bekliyoruz..
 3. sıkıntı1

  sıkıntı1 Active Member

  Facebook sayfasında her sorum direk cevaplandı ins ilginis böyle devam eder
 4. XigenonMYKO

  XigenonMYKO Active Member

  Hayirli olsun bol userler
 5. goodpvp34

  goodpvp34 Active Member

  Hadi bakalım yoğun ilgi alir bence gene
 6. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  Güzel yorumlar için teşekkürler..Yeni tarihimiz çok yakında sizlerle
 7. onlinepk18

  onlinepk18 Active Member  HomekoGame candır buradayız......
 8. PreaqunaL

  PreaqunaL Member  YENERRRRRRRRRRR GURURLAA SUNAR :)
 9. Ko-Analiz

  Ko-Analiz Member

  Uzun soluklu olması dileğiyle..... BraveKinG
 10. valente74125

  valente74125 Member  HomekoGame candır başlamayan pişman.
 11. sers3m

  sers3m İmzaya Dikkat Et.!


  TheRusher Clanı her zamanki gibi burada..
 12. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  Konumuzu güncelleyen bize destek olan herkese teşekkürler HomekoGame çok yakında yeni sunucusu ile sizlerle !
 13. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  Detaylı bilgi için lütfen facebook fan sayfamızı takip ediniz.
 14. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !
 15. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!
 16. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!!
 17. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!!!
 18. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!!!!!
 19. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!!!!!!!
 20. HomekoGamev2

  HomekoGamev2 Member Özel Üye

  EFSANE SUNUCU ÇOK YAKINDA YENİ TARİHİ İLE SİZLERLE !!!!!!!!!!

Sayfayı Paylaş