1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İnstagram Takipçi Hilesi

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve sosyaltech0 tarafından 26 Eylül 2018 başlatılmıştır.

 1. sosyaltech0

  sosyaltech0 New Member

  İnstagram Takipçi Hilesi

  Merhaba sevgili okurlar bu yazımda sizleri instagram takipçi hilesi sitesi hakkında yazacağım. Yeni olan sitemiz İnstagram Takipçi ilesi üzerinden ücretsiz ve kolayca instagram takipçi kasma imkanına sahipsiniz. Profillerinizi tamamen türk ve aktif kişiler takip eder. MaxB eğeni sizi instagram’da ve diğer bir çok sosyal medya sitelerinde popülerliğinizi ve hitinizi arttırıyor. Fenomen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz ? Türkiyenin en iyi ve ücretsiz instagram takipçi hilesi..

  Sitemizde aşağıda yer alan herşeyi yapmanız mümkün;

  • İnstagram takipçi hilesi
  • İnstagram beğeni hilesi
  • İnstagram yorum hilesi
  • İnstagram video izlenme hilesi
  • İnstagram video görüntülenme hilesi
  • İnstagram unfollow
  • İnstagram story görüntülenme hilesi
  • instagram canlı yayın izlenme hilesi
  İşlemler tamamen ücretsizdir. Uygulamamız siz giriş yaptıktan sonra kredi verir. Ve bu kredilerle istediğiniz işlemi sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bir kaç tık ile sosyal medyada popüler olmak bu kadar basit ve kolay. kim takipçi hilesi yapmak istemez ki?

  Bir çok kişi hile olduğu için etkisi olmayacağını düşünüyor. Ama sistem bu şekilde işlemiyor. Sitemize günde binlerce kişi giriyor ve bu kişiler birbirleri ile etkileşime giriyor. Böylecelikle popülerliğiniz kendiliğinden artıyor. Tek yapmanız gereken giriş yapmak ve istediğiniz işlemi uygulayıp popüler olmak.

  Çoğu kişinin tereddüt ettiği konu neredeyse “takipçiler Türk mü?” sorusu. Ama içiniz rahat olsun sitemiz tamamen Türk kullanıcılara hitap etmektedir. Ve takipçilerin tamamı Türk ve aktif kişilerdir. Sitemize giren kullanıcıların %99,7 si Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Geri kalan yabancı kişiler ayrı yerde tutulmakta. Böylecelikle takipçiler kesinlikle Türk olarak gelmekte.

  İnstagram Takipçi Hilesi Takipçi gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette takipçiyi anlık olarak gönderebilirsiniz.
  İnstagram Beğeni Hilesi Beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz.
  İnstagram Yorum Hilesi Yorum gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte yorumu anlık olarak gönderebilirsiniz.
  İnstagram Unfollow Geri Takip Yapmayan Kullanıcılar aracı ile, sizin takip ettiğiniz, ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Duruma göre siz de takibi bırakabilirsiniz.
  Canlı Yayın Hilesi Canlı yayına izlenme, beğeni ve yorum gönderme araçlarımız ile canlı yayınıza popülerite katabilirsiniz.
  Diğer Araçlar Story ve video görüntülenme yada paylaşımlarınıza kaydetme göndererek popüler olabilir keşfete çıkabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş