TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO Internationalko | v.1299 MYKO | New Events | Yeni Sunucu [AMYKOS] | Official : 16 Mart Cuma 21:00 !

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve InternationalKnightOnline tarafından 2 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  NEW SUNUCU [AMYKOS] OPENED OFFİCİAL 16 MART CUMA 21.00 !

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
  Neden International KO ?
  Öncelikle daha önce ARGOS, ATHENA ve ARES sunucularımızda oynayarak International KO kalitesini yaşayan ve ilgi gösteren tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.International KO Ekibi olarak bazı özel sebeblerden dolayı 3 yıl kadar önce myko serüvenine bir ara vermek zorunda kalmıştık.International KO Ekibi olarak uzun zamandır 1299 PVP'lerin takipcisiyiz oyuncuların sürekli açılıp kapanan serverlardan sıkıldığının farkındayız.Bu durumu göz önüne alarak International KO ekibi olarak geri dönüş yapma kararı almış bulunmaktayız.Genel olarak tüm oyuncu kitlesinin amacı uzun ömürlü kaliteli ve anlayışlı yönetim kadrosu olan bir serverda zaman geçirip eğlenmektir.Biz International KO ekibi olarak sizlerin bu beklentisini karşılayacağız . Her zaman uzun soluklu bir oyun için elimizden geleni yapacağız ekibimizin bu çabalarının karşılığında sizlerden yanımızda olmanızı bekliyoruz.Son olarak yeni sunucumuz aktif olduğunda serverimiz ismindende anlaşılacağı gibi International olarak uluslararası oyuncular serverimizde bulunacaklardır.
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  Chaos Stone : Cz Bowl ortasında bulunan bu Boss ağacı kesildiğinde etrafına 5 adet serverda bulunan boslardan atmaktadır bu bosların drop oranları diğer bosslara göre %5 daha az olacaktır ve Cz bowlda bulunan bu Boss Ağacı kesildikten 1 Saat Sonra yine aynı yerde resspawn olacaktır kesildiğinde Bossları random yani rastgele atar.

  Karakterler hakkında bilgi : Oyun içerisinde kullanılan Mage, Rogue , Mage ,ve Warrior karakterler orjinal şekilde dengelenmiş tüm oyucularımızın her karakterden zevk alması amacı ile atak ve defansları ayarlanmıştır.

  Başlangıçta sizleri neler beklemektedir ?
  Server balangıcında her karakterin Mesleğine ait başlangıç silahları , 10 Adet Holy Water Potion ve 50.000 Coins sizleri beklemektedir.

  Job Change ve Name Change : Job ve Name Change yani isim değiştirmek KC karşığında olacaktır.

  Irk Değişimi : Irk değişimi için her karakter oluşturulduğunda bedava ırk değiştirebilmek için 3 hakka sahiptir karakterler bu 3 hakkını doldurduktan sonra sistem sizden cüzzi miktarda kc puani isteyecektir burdaki sınırlamadaki amacımız oyunda sürekli BOSS , Ve çeşitli event sebeplerinden dolayı ırk değiştirip oyunun dengesinin bozulmasını engellemektir.


  Drop Hakkında : Oyun içerisinde dengeyi ve oyunun sürekliliğini sağlamak adına drop oranlarımız büyük bir titizlikle tek tek en baştan ayarlanmıştır.Web sitemiz üzerinden drop araması yapabilirsiniz.

  Level Sınırı : 70 (Level sınırı ilk etapta maksimum 65 LVL Olacaktır. ilerleyen günlerde oyunun düzeni ve dengesine göre lvl sınırlarını 70 LVL Sınırı takip edecektir.)

  Lycan: +8 Wood Staff - +8 Stiletto vb..
  Lamia ve Ailesi : Full Plate , Kukry , Totomic Clup vb.
  Golem Ailesi: Chitin Armor - Cleaver vb.
  Harpy Ailesi: Mirage Dagger
  Troll Ailesi: Glave
  Dark Mare: Chitin Armor , Raptor , Shard - Silver Bar vb
  BUS ve Çöp item Dropları: CZ Blood Seeker , Beast , Cardinal , Baron
  +7 Takı Dropları: Delos , Shadow , Ghost warrior , Burning Skeleton
  Opal, Saphire , Crystal Dropları: Her monsterin atabileceği gibi asıl droplar scorpion ve skeleton ailesidir.


  [​IMG]

  Sunucu Özellikleri ve Koruma


  1- Serverimiz SSD - HDD Decident FULL DDoss korumalı hostinglerde barınacaktır. Çeşitli saldırı ve kapanma sorunları tamamen engellenmiştir.

  2- Anti Hile sistemimiz SOACS yapımcısı ile birlikte serverimize özel geliştirilen (InternationalSecurity) koruma sistemidir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  Merhaba Sevgili International KO Ailesi

  Yeni Sunucumuz 'AMYKOS' Official açılışıyla bir çok ödül dağıtma karar aldık.

  Ödüllerimizden biraz sizlere bilgi verelim arkadaşlar...

  ilk 400 K NP kasan oyuncuya 200 TL para ödülü
  ✅ ilk 800 K NP kasan oyuncuya 400 TL para ödülü
  ✅ Official'da 500 TL Ödüllü Clan VS Turnuvası.
  ✅ Official'da 1000 TL Ödüllü CSW ( 500 TL Nakit - 500 TL'lik Knight Cash)
  ✅ Official'da 250 TL Ödüllü Solo VS turnuvası.
  [​IMG] Sıralamaya göre 2 Adet PlayStation 4 Ödülü
  .​

  - Official açılışımızla beraber yapılacak ilk CSW'yi kazanan ekip 500 TL Nakit - 500 TL'lik Knight Cash ödülüne sahip olacaktır.

  PS4 Ödülünü Kazanma şartları aşağıda belirtilmiştir.

  1) 16 Nisan 2018 - Tarihine kadar en çok NP'ye ulaşan ilk 2 Class (Mage,Warrior,Rogue,Priest) Elmorad yada Karus olması fark etmez.
  2) 'AMYKOS' sunucusunun 15. Gününü doldurtuktan sonra Jop Change yapanlar bu yarışmadan diskalifiye edilir.
  3) İlk 2 class konusunda kafa karıştırmamak için biraz bilgi vermek istedik arkadaşlar.16 Nisan tarihinde kullanıcı sıralamasına baktığımızda ödülü 1. ve 2. kişi kazanacaklardır.Bu 2 kişinin 2'side mage veya 2'side rogue karakteri olabilir fark etmez.Ödüle aynı clandan 2 karakter sahip olamaz.


  NOT : Kazanan kullanıcılar facebook ve forum sayfamızdan duyurulacaktır.

  Bilgi :
  Oyun içerisinde kullanılan Mage, Rogue , Mage ,ve Warrior karakterler orjinal şekilde dengelenmiş tüm oyucularımızın her karakterden zevk alması amacı ile atak ve defansları ayarlanmıştır.

  Başlangıçta İtemlkeri :
  Server balangıcında her karakterin Mesleğine ait başlangıç silahları , 500 Buff Sc 150 Ac sc ve 50.000 Coins sizleri beklemektedir


  Illegal Progamlar ve 3.Party Yazılımlar 2x:
  Anti cheat sistemimiz sürekli en son güncell özel paket SOACS Sistemi ve Extra olarak XHid desteği ile Oyunda tespit edilen illegal programlar ve 3.Party yazılımlar en kısa sürede güncellenerek engellenecektir.

  Job Change ve Name Change :
  Job ve Name Change yani isim değiştirmek ücretli olacaktır.

  Irk Değişimi :
  Yeni char actığınız zaman üzerinize 3 adet nation transfer scrol bulunacaktır bu scrollar ile ücretsiz bir şekilde skil actırma npcsinden ücretsiz ırk değişme şıkkında 3 kere ırkınızı ücretsiz bir şekilde değiştirebileceksiniz.

  Drop Hakkında :
  Oyun içerisinde dengeyi ve oyunun sürekliliğini sağlamak adına drop oranlarımız büyük bir titizlikle tek tek en baştan ayarlanmıştır detaylı bir şekilde drop oranlarımız web sayfamız üzerinden paylaşılmıştır.


  ==== SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S.) ====


  1: Oto Üyelik Şeklinde Giriş Yapabilirmiyiz ?
  Cevap: Evet üyelik otodur direk ıd pwnizi yazarak oyuna giriş sağlıyabilirsiniz.
  2: Power Up Store Olacakmı ?
  Cevap: Power Up Store Internationalko.NET 'in sürekli olarak olmasını sağlamak siz oyuncularımızın ellerindedir.
  3: Server yapısı nedir? (Drop Oranları Vs.
  Cevap: Server yapısı ne zor , nede çok kolaydır. Orta Seviye Şeklinde ayarlanmıştır.
  4: PUS 'da Item Satışı Varmı veya Olacakmı?
  Cevap: Pus 'da hiç bir şekilde Item Satışı yapılmayacaktır.
  5: Premiumluların Avantajı Ne tür Olacak?
  Cevap: Hedeflediğimiz Geliştirme Zarfında Yeni Eşyalar , Zırhlar Elde etme avantajı sağlayacağız, Bu Geliştirme içerisinde Premiumlu oyuncuların diğer oyunculara göre biraz daha kolay elde etmesini sağlayacaktır. Bütün premium çeşitlerini kapsayacaktır.
  6: Dupe , Hile gibi durumlar olacakmıdır?
  Cevap: Kendi Ekibimiz tarafından Geliştirdiğimiz Anti-Hile Sistemi bunların hepsine engel olacaktır. Aşılması durumlarında ise anında tespit sistemlerimiz aktif dir.
  7: Version Nedir?
  Cevap: v1299 Sürümü üzerinde başlayıp geliştirme devam edecektir.
  8: Oyuncu Destek Sistemi nasıl Olacaktır?
  Cevap: Canlı Destek ve Ticket Sistemi Dahil, Oyun içerisinde sürekli Online Game Master 'lar bulunacaktır. Bu Sayede Oyuncu En Geç 24 Saat içerisinde Destek verilmeyi hedeflenmiştir.
  9: Bütün v1299 Clientleri ile girebilirmiyiz?
  Cevap: Hayır client indirmek zorunludur.
  10: Panelden Premium Silme Sistemi varmıdır?
  Cevap: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları bölümünden yapabilirsiniz.
  11: Pus Fiyatları nedir?
  Cevap: Pus Fiyarlarını Bütün Yayın araçlarımızla rahatlıkla erişebilirsiniz. Kopanel, Forum, Facebook, CanlıDestek
  Not: Sormak veya Öğrenmek istediğiniz Herşeyi " Internationalko " Facebook Adresimize girip Bilgi Alabilirsiniz
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Son düzenleme: 15 Mart 2018
 2. muro1993

  muro1993 Active Member

  Eskilerden kim kaldı :) bekliyoruz h.olsn
 3. ReisPlayer

  ReisPlayer Member

  İceriğin düzenlenmesini bekliyoruz. Eskiden oynadığım güzel bir serverdı ekipce tekrar burada bulunmayı ip ile cekiyoruz görüşmek üzere.
 4. HakanOzturk

  HakanOzturk Member

  Tarih cok iyi reis orada olacağız inş konu iceriğinide düzenlerseniz muhteşem olur özellikler hakkında bilgi sahibi olalım. Mage damageleri vs. nasıl olacak beta veya test acacak mısınız? Bunun hakkındada bilgilendirirseniz iyi olur.
 5. İşini ciddi bir anlamda başarılı bir şekilde yapan yabancı serverlar var iken türk serverlarında oynanmıyor sizin serverda oynamıstım coğunluk ile yabancı userleriniz var yabancı gmleriniz var ilgi alaka hiç kesilmiyor tekrar bekliyorum bu sefer arkadaslarım ile beraber geleceğiz hayırlı olsun.
 6. KralJoseph

  KralJoseph Member

  Başarılar dileriz bekliyoruz.
 7. ayko355

  ayko355 Member

  Ödüllü beta yapında ödül kazanak bea :D
 8. Nerelerdesiniz abi siz ya bir ton vur kaç server var piyasada millet kafayı yedi acında bari sizin serverınızda oynayalım user kalmasa olmasa bile oynarız mk yeterli kapanmasın :(
 9. muro1995

  muro1995 Member

  Hayırlı olsun
 10. systemdamage02

  systemdamage02 New Member

  Hadi artık açılsın 4 gözle bekliyoruz oynayacak server yok şu ko bu ko sıkıldık artık eski yıllarda çok iyiydiniz bekliyoruz
 11. M_e_M_o_K_e

  M_e_M_o_K_e New Member

  vay vay vay :)
  gerçekten açılıyormu bu internationalko
  Ben şok
 12. Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz arkadaşlar şimdiden hoşgeldiniz.
  Mykocu155 bunu beğendi.
 13. Sabit hayırlı olsun reis
 14. Cenkbilisimm

  Cenkbilisimm New Member

  lan tamda server yok diyordum amk inş sizde diğerleri gibi 3 gün sürmezsiniz adınız var diye gelicez
 15. Kopvpcim

  Kopvpcim New Member

  Test olarak acıkmı test edelimde officiale hazırlıklı olalım kral kardeş
 16. Mykocu155

  Mykocu155 Member

  Sabit konuda geldi tamamdır bekliyoruz garantilendi
 17. melosa

  melosa Member

  Takipdeyiz umarım hayırlısı olur.
 18. Dreadweep

  Dreadweep New Member

  Ulan deve o düşük IQ'nla konu açmayı beceremeyip konu içeriğini YourKO'dan çalmışsında utanmayıp server adını da mı aynı yaptın :D Üşenmeyip konuyu kopyala yapıştır yapmışsında server adını değiştirmeyede mi üşendin?
  Son düzenleme: 6 Mart 2018
 19. Mykocu155

  Mykocu155 Member

  Ahanda yourkonun yalayıcısı geldi mk iti seni sanane istediği gibi yapsın lar yourko sanki cok iyi bir bok oskoyuda bünyesine aldı çift taraflı vur kaç yapar artık aptal düşünceli gerizekalı insan seni.
 20. ReisPlayer

  ReisPlayer Member

  Hayırlı olsun tarih ekipce hosumuza gitti bekliyoruz.

Sayfayı Paylaş