1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO ❌JustMYKO►New Server "HADES" ▌70 Lvl Cap 22 Şubat Cuma 21:00 ▌ÜCRETSİZ GENIE▌ GB Ver KC AL

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve JustMYKO tarafından 17 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. fcnirim

  fcnirim Member

  Rezalet bir tecrübe oldu bizim için. Sorunlarını şuraya yazayım ki düzeltmek isterler belki;
  1) Başlangıçta level 35'e kadar moradonda kasmak zorunda kaldık çünkü söylendiği gibi Lv20'de EMC ve Luferson'a geçiş yapılamıyordu.
  2) İlk bir hafta Dark Mare, Golem ailesi ve benzeri farm yaratıkları uzaktan vurdugunuzda size saldırmıyordu, ''MYKO'' olarak reklamı yapılan serverda ilk günden Raptorlar, Shardlar, Iron Bowlar ele düştü. Ben Horn Crossbow +3'ten sonra +6 Iron Bow taktım elime ikinci gün mesela...
  3) Buglu ya da bugsuz; Kestiğimiz yaratıkların kutuları açılmıyordu. :D CZ'de Blood Seeker farmlıcan, kutuları açamıyon. Ufak tefek şeylerin kutusu açılmadığında çok can sıkmıyordu ama Lobo kestik ilk akşam, kutu yok. Samma kestik, kutu yok. Bach kestik, kutu yok. Yani kutular var ama tıklıyosun ve açılmıyor. Oto kutu alırsan sorun yok, oto kutun yoksa git öl fakir herif.
  4) Magelerin hasarları ile saçma sapan oynanmış, Ice alan skilleri, Flame alan skillerinden FAZLA vuruyor ki elimizde Flame Damage stafflar vardı, ona rağmen Lv33 alanlarında saçma bir orantısızlık vardı. Ice 1000-1300 vururken Flame 900-1200 vuruyordu.
  5) KC ve Premium verilen takımlar el altından ellerindeki KCleri TL'ye çevirmeye çalıştılar Moradon'da, büyük bir rezaletti bu. Server'a dansöz getirir gibi mage team melee team getirip onlara KC verilmesinden bıktık artık. Enayi gibi paramızla KC alıp server patlayınca mal gibi kalıyoruz.
  6) Server açıldıktan dört gün falan sonra Level atlamak kolaylaştırıldı, ilk üç gün eşek gibi kasan adamların emekleri çöp oldu. İşin amatör yanı o kadar ağır basıyor ki adamlar yaptıkları güncellemeleri barındıran yama notlarını forumda paylaşmıyorlar bile. Restart gelmeden 2-3 dakika önce bir Notice geçiyor: ''Hilesiz bir oyun için kısa bir restart....'' He Allah razı olsun :D
  7) MYKO ile uzaktan yakından alakası yok, tek benzer yanı amele gibi bus kasıyosun CZ'de NPT olurken. Aynı isim altında bir server daha görürseniz koşarak uzaklaşın, zaman ve para kaybı.
 2. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Konu güncel
 3. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Konu güncel . Bugün 70 Level Cap Aktif.
 4. XMAC

  XMAC Member

  Efsane Sw
 5. XMAC

  XMAC Member

  Efsane Sw
 6. XMAC

  XMAC Member

  Efsane Sw
 7. XMAC

  XMAC Member

  Efsane Sw
 8. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Konu güncel
 9. XMAC

  XMAC Member

  Efsane devam ediyor.
 10. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Başlangıç level'i 70 e çekildi.
 11. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Konu güncel
 12. XMAC

  XMAC Member

  Akıyoruz.
 13. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  250 TL Ödüllü Castle Siege War Bu Akşam 20:00
 14. XMAC

  XMAC Member

 15. XMAC

  XMAC Member

  o_O

  Helalll :cool:
 16. XMAC

  XMAC Member  72 Geliyor.
 17. XMAC

  XMAC Member

 18. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  500 TL Ödüllü 72 Cap Bu Akşam 22:00 ' Da.
 19. XMAC

  XMAC Member

 20. JustMYKO

  JustMYKO Member Özel Üye

  Herkesi bekliyoruz!

Sayfayı Paylaş