TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Knight Online’da Yeni Bir Dönem Mi Başlıyor?

Konusu 'USKO Genel' forumundadır ve MornieUtulie tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. MornieUtulie

  MornieUtulie New Member

  Merhaba arkadaşlar,

  Son zamanlarda, hepimizin dikkatini çekmiş olduğu üzere Knight Online ile ilgili inanmakta zorluk çekebileceğimiz yenilikler oldu ve olmaya devam ediyor. Bu durum insanların zihinlerinde bir çok soru oluşurdu. Oyuncular olarak hayatımızın çeşitli dönemlerinde güzel anılar oluşturmamıza sebep olan bu oyun nasıl bir değişim sürecine girdi ve gelecekte bizleri daha nasıl güzel yenilikler bekliyor? Öncelikle, yeniliklere bir göz atalım ve birlikte karar verelim.

  1- Uzun süredir oyun içerisinde canımız sıkan, eğlencemizi bozan ve en önemlisi emeklerimizi çalan hile programları, ki biz bunu KOXP olarak tanıdık, engellenmekte ve hile kullanan tüm oyuncular hepimiz adına cezalandırılmaktadırlar. Bu önemli yenilik, XignCode ile beraber artık hepimizin hizmetinde !

  2- Yakın zamanda, özellikle eski oyuncular olarak çok uzun zamandır beklediğimiz bir eklentinin müjdesini aldık: YENİ KARAKTER ! Becerileri, avantajları ve özellikleri ile oyun stratejisini tamamen değiştirecek yönde yaratılan bu yeni karakter, özlemiş olduğumuz günlerin habercisi gibi görünüyor. Her oyuncunun, mevcut hesabında yer yoksa bile yeni bir hesap yaratarak mutlaka denemesi gereken bir karakter olduğunu tecrübe eden arkdaşlarınızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca, ana karakter seçim ekranını kontrol etmeyenler var ise yeni bir karakter için yaratılan 4 numaralı yeri keşfetme fırsatını yakalayamamışlar demektir.!

  3- Bu yeniliklerin hemen ardından, ismi çok eskilerden bizlere aşina olarak seçilen yeni bir server oluşturuldu: PIANA ! Üstelik bu serverda yeni anti-hack programı sayesinde, tüm oyuncular hiçbir hile programı ile karşılaşmadan, keyifli şekilde vakit geçirmeye çoktan başladılar. Geç kalmadan, oluşmaya başlayan güzel ortama sizler de katılmalısınız.

  4- Yeni karakter ile beraber, yeni bir etkinlik te oluşturuldu : Yeni karakter ile 80 level olan, her serverdan 10 oyuncuya 60 günlük War Premium hediye ediliyor !

  5- Uzun yıllardan beri adet olan şekilde, bu yılbaşı için yeni bir yama geldi ve yine o özlediğimiz kardan adamlar ve karlı moradon bizleri bekliyor. Kartopu savaşları da tabii ki bizleri bekliyor olacaktır !

  Özellikle son dönemlerde gerçekleşen yenilik, değişim ve güncelleme çalışmaları ile zihinlerde bir soru oluştu:

  Knight Online oynamamak için bahanesi olan var mı ?

  2021 yılında tüm Knight Online topluluğuna iyi eğlenceler.
 2. JordanRiz

  JordanRiz New Member

  This rather good idea is necessary just by the way