TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Knights World MMORPG| Eski günlere dönmeye hazır mısınız? [OFFICIAL: 23/02/2018 - 19:00 GMT+3]

Konusu 'Kurallara Aykırı Konular' forumundadır ve Knights World tarafından 31 Ocak 2018 başlatılmıştır.

 1. Knights World

  Knights World Member

  [​IMG]

  PANEL || FORUM || DOWNLOAD || FACEBOOK

  [​IMG]  Basit Bilgiler

  Version: 1298
  Level Sınırı: 62 (sonrasında 65 ve 70)
  Exp Oranı: 1-35 arası kolay 35-55 arası orta 55-65 arası zor 65-70 arası çok zor.
  Drop oranı: Orjinal Knight Empire drop listesi ve %si.

  Chitin shell,raptor,shard,elixer gibi itemler ilk etapta kapalı olacaktır.
  Skill: Orjinal ayarlarında 1-70 level arası basit ve master skilleri.


  Haritalar
  Luferson & El Morad Castle
  Karus & El Morad Eslant
  Moradon
  Delos
  Dungeon & Hell Abyss
  1 vs 1 & Clan vs Clan & Battle Arena
  Colony Zone (Myko CZ)

  Event Bilgileri
  Land of 7 sins
  Kill The Legend
  Etaroth Event
  Collection Race Event
  Merchant Rewards
  Border Defense War
  Forgotten Temple
  Lunar War
  Castle Siege War
  NP & Exp Event
  Kill the GM Event
  Bifrost (ilk etapta kapalı)
  Juraid Mountain (ilk etapta kapalı)

  Upgrade Rate
  Blessed Upgrade Scroll
  +1 -> +2: 100%
  +2 -> +3: 100%
  +3 -> +4: 85%
  +4 -> +5: 55%
  +5 -> +6: 35%
  +6 -> +7: 10%
  +7 -> +8: 3% (ilk etapta kapalı)

  Blessed Upgrade Scroll + Trina
  +1 -> +2: 100%
  +2 -> +3: 100%
  +3 -> +4: 100%
  +4 -> +5: 90%
  +5 -> +6: 60%
  +6 -> +7: 20%
  +7 -> +8: 8%(ilk etapta kapalı)

  Compound Scroll (+9 takı)
  +9 -> +10: 0%
  Compound Scroll (unique takı)
  +0 -> +1: 0%

  NOT: 16 Şubat Türkiye saatiyle 19:00'da TEST serverımız yayında olacaktır.

  Son düzenleme: 15 Şubat 2018
 2. Knights World

  Knights World Member

  Land of 7 Sins nedir?
  Land of 7 Sins Knight Online'nın beta sürümdeyken kullanılmayı düşünülen fakat Official sürümde kullanılmayan ilk PK haritasıdır. Knights World ekibi olarak sizlere eski oyun tadını vermeyi amaçladığımız projemizde oyuna renk katmak ve oyuncularımızın sıkılmasını önlemek amaçlı bu haritayı event haline getirdik. Event takvimimize eklediğimiz bu etkinlikte oyuncuların görevi Bowl çevresine konuşlanmış 7 Sins canavarlarını keserek Dark Chest elde etmek. Unutmayın bu harita bir PK haritasıdır ve ırklar kendi arasında party kurabilir, karşı ırka karşı atakta bulunabilirler.
  7Sins haritasını kaleli Ardream haritası gibi düşünebilirsiniz;
  [​IMG]

  Dark Chest nedir?
  Dark Chest sadece 7 Sins canavarlarından elde edebileceğiniz bir kutudur. Bu kutuyu Moradon'da bulunan [Exchange] Treasure Chest NPC'si aracılığıyla kırdırabilir, içerisinden değerli 7 Sins ve Power up Store eşyaları elde edebilirsiniz.

  7 Sins Itemleri nedir?
  7 Sins itemleri oyunun orjinalinde bulunan fakat global sürüme eklenmemiş çeşitli kalkan,silah ve kıyafetlerden oluşur.
  7 Sins itemleri upgrade edilemez.
  7Sins itemlerine örnek kalkanlar;
  [​IMG]
  Son düzenleme: 9 Şubat 2018
 3. Knights World

  Knights World Member

  Kill The Legend Event nedir?
  Knight Online tarihine damga vurmuş, oyuncular tarafından sevilen efsane karakterleri anma ve oyuna heyecan getirmek amaçlı tasarlanmış bir savaş haritasıdır. Oyuncular bu etkinlikte Knight Online'nın ilk savaş haritasına ışınlanırlar. Bu haritada random bir şekilde efsane isimlerin ruhları bir Monster gibi summon edilir. Oyuncuların bu etkinlikteki görevi ruhları keserek içerisinden değerli Power up Store itemlerini elde etmektir. Unutmayın etkinlik bir savaş haritasıdır ve iki ırk birbirlerine karşı atakta bulunabilir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Etaroth Event nedir?

  Haftanın belli günleri oyuncuların kısa sürede yüksek miktarda exp. almaları için tasarlanmış bir etkinliktir. Etkinlik aktif edildiğinde Colony Zone haritasının BOWL bölgesinde belirlenen koordinatlara Etaroth summon edilir. Eğer şanslıysanız Etarothlardan yüksek exp. kazanmanın yanı sıra drop olarak Blue ve Green Treasure Chest elde edebilirsiniz.
  [​IMG]
  Son düzenleme: 9 Şubat 2018
 4. Knights World

  Knights World Member

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Son düzenleme: 5 Şubat 2018
 5. Knights World

  Knights World Member

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Son düzenleme: 8 Şubat 2018
 6. Knights World

  Knights World Member

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Son düzenleme: 9 Şubat 2018
 7. falconeyer

  falconeyer Member

  Bakalım ileride tanıtıma neler eklenecek şimdiden hayırlısı olsun inşallah diğerleri gibi vur kaç çıkmazssınız! Bekliyoruz
 8. Knights World

  Knights World Member

  Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Tüm hazırlıklarımızı sizlere uzun süreli bir sunucu sunma yönünde yapmaktayız. Konu içeriğimiz bu hafta içerisinde tamamen tamamlanacaktır.
 9. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Şöyle bir göz attım, şunu söyleyebilirim; öncelikle myko açıyosun trina +7 %20 demişsin yahu 2. gün herkes +7 itemle gezer, yani bu şunu gösteriyor senin amacın oyunun devamlılığını sağlamak değil bol bol kc satıp vur kaç yapmak, tanıtımda da zaten standart 50 liraya satılan vds lerin mykoları gibi hiçbir yenilik yok amatör işi olduğu her yerinden belli, dediğim gibi olmaz kardeşim olmaz, myko dedigin serverda adam +6 yı 1 ay sonra basabilecek, tabi piyasada dönen pazarın büyüklüğü ağzını sulandırıyordur ona birşey diyemem. uzun lafın kısası senden olmaz. ''tavsiyem oynayın ama böyle sansarlara para yatırmayınki yaptıklarının yanlış olduğunu anlayıp daha uzun ömürlü serverlar açmak zorunda hissetsinler kendilerini''
 10. reis171089

  reis171089 Member

  Celal hocam? Ben senin bütün myko tanıtımları olan yorumunu okuyorum hep olumsuz açıkçası şunu belirtim adamlar daha konuyu tam hazirlamamişlar bu hafta ekleme yapacaklarmış artık bazı insanların emeğine saygı duymasını öğrenmelisin..
 11. Knights World

  Knights World Member

  Celal bey database taraflı yorumunuz için teşekkür ederiz fakat gözden kaçırdığınız bir durum var ki oda high class item drobunun kapalı olduğu.. Standart 50 TL'lik sunuculardan ve bu sunucularla birlikte gelen hiç bir özelliği olmayan databaselerden bahsetmiş ve bizi bunlarla bir tutmuşsunuz. Öncelikle biz oyuncularımıza gerçek anlamda eski MYKO tadını yaşatmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden databasemizin sade olması tamamen bir tercih meselesidir. +6 itemin 1 ay sonra basılabilmesi dile kolay fakat uygulamaya geldiğinde pekte rağbet görecek bir konu değildir. Örnek vermek gerekirse bir oyuncu herhangi bir itemden +6'ya 1 kasa dolusu upgrade yapmaya çalıştığında ve başarısız olduğunda sizce bunu beğenecek midir yada oyun yöneticilerine ve oyuna küfür edip kendine başka bir server arayışına mı geçecektir? Global serverda bile item upgrade oranları bu derece zor değilken bizden yada herhangi bir serverdan bu tür beklentilere girmeniz ütopik bir düşüncedir. Oyunu oynarken bunun bir Private Server olduğunu, yorumlarımızı yazarken de(hangi server olursa olsun) arkasında bir emek olduğunu unutmadan, yapılan işe saygı duyarak yaparsanız sevinirim.

  Ek olarak sunucu özelliklerimiz;

  [​IMG]
 12. myk0

  myk0 Member

  Öncelikle hayirli olsun umarim Guzel bir server olur bol user olur . acikcasi betasi acilsaydi daha iyi olabilirdi sanki databasenin herhangi bir acigi vs.. varmi diye birde bug falan varmi cozulurdu userler bunu ister kardesim bi dene derim.
 13. Knights World

  Knights World Member

  Yorumunuz için teşekkürler. 16 Şubat'ta test serverımızı açmayı planlamaktayız. Detaylar için facebook adresimizi takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/knightsworldmmorpg/
 14. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Peki madem öyle hangi servera kötü yorum yapmışımda o server çok iyi olmuş, bizde iyiye iyi kötüye kötü. Gün gelirde biri gerçekten hakkını verecek bir server açtığında o zaman değerlendirmelerimi takip edersiniz, hak yemem ama başkasının hakkının da yenmesine göz yumamam, çoğu myko server açıldıktan 1 gün sonra herkes yatırdığı paralar yüzünden isyan edip admin ve yöneticilere en ağır küfürleri ederek çıkıyorlar, tabi adminlerin bu umrunda bile olmuyor neticede alıcakları parayı almış oluyorlar, bu insanların hakkı ne olacak peki hey gidi hey, bekara karı boşamak kolay.
 15. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bu arada evet high class item drobunun kapalı olduğunu gözden kaçırmışım, ama sende bunu telefon reklamlarındaki alt yazıdan hıp hızlı küçük harflerle geçen kötüniyetli reklamlar gibi küçüçük yazmışsın bence bu en büyük yazman gereken şeydir. . .
 16. Knights World

  Knights World Member

  Öneriniz doğrultusunda konu içeriğimizin yazı boyutu büyültülmüştür. İlginiz için teşekkür ederiz.
 17. Knights World

  Knights World Member

  16 Şubat Türkiye saatiyle 19:00'da TEST serverımız yayında olacaktır.
 18. Knights World

  Knights World Member

  [​IMG]
  Sadece Knights World'de bulunan Knight Online'nın ilk PK haritası !
 19. Knights World

  Knights World Member

  Konu içeriğimiz tekrardan güncellenmiştir.
 20. Knights World

  Knights World Member

  16 Şubat Türkiye saatiyle 19:00'da TEST serverımız yayında olacaktır..

Sayfayı Paylaş