TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO KO-MYKO v1098 | SPARTA | Orta FARM & Kolay EXP | BETA: 15.01.2021 | OFFICIAL: 22.1.2021 21:00 TR

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve komykonetwork tarafından 18 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Tags:
 1. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye


  KO-MYKO v1098 | SPARTA | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER

  RESMİ AÇILIŞ: 22. 1. 2021 Saat: 21.00
  BETA AÇILIŞ: 15. 1. 2021 Saat: 21.00


  SUNUCU TANITIM VİDEOMUZ:  DAHA ÖNCEKİ SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER:

  [​IMG]

  [​IMG]

  BETA ÖDÜLLERİ: KARUS & EL MORAD IRKINDAN EN ÇOK NP’YE SAHIP OLAN ÜÇER OYUNCUYA 1 AYLIK GOLD PREMIUM


  KLANIN GETİR VE TANIT ETKİNLİĞİ

  [​IMG]


  Resmi lansmandan önce 6 kazanan klanı rastgele seçeceğiz. Etkinliği her kazanan klanın klan lideri 5000 Knight Cash alacak ve tanıtımda verdiğiniz klan üye listesine dahil olan her klan üyesi de 7 günlük Gold premium kazanacak.

  FACEBOOK SHARE, LIKE, TAG EVENT - 3000KC
  [​IMG]


  REHBERLER & PUS HAKKINDA BİLGİLER:


  Etkinliklere ve drop listesi, görevler, upgrade oranları gibi oyun ile ilgili olan konulara internet sitemiz üzerindeki rehberler bölümünden ulaşabilirsiniz.

  SUNUCU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER:

  Erişilebilecek Seviye Sınırı: 72 (2-Aşamalı sistem uygulanacaktır.)
  Sunucu Türü: Level kasması
  kolay & Item kasması orta zorlukta olacaktır.
  Item Upgrade: Silahlar ve Zırhlar
  +8 (Server başlangıcında max. +7'ye kadar upgrade yapılabilecektir.)
  Takı Birleştirme:
  Unique Takıların +1'e geçme oranı %50'dir & 3x OLD unique takılarımızın NORMAL unique takı olma oranları da %50'dir.

  Başlangıç Eşyaları:

  • Paper goblin seti
  • Beginner Takıları
  • Beginner Silahları
  • Beginner scrollleri
  • MP/HP potion small pack  +3 Chitin Shell Armor Set Görevi (her karakter ile BİR kez yapılabilecektir.):  Elemental Ring Birleştirme Sistemi:

  Silahlar üzerindeki element hasarlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna bir çözüm getirebilmek için bazı OLD ve NORMAL unique yüzüklerinize siz değerli oyuncularımız %50 başarılı olma ihtimali ile istediğiniz elementi ekleyebileceksiniz.
  Yüzüğünüze element hasarı eklemek için ihtiyacınız olan scrollleri aşağıdaki yaratıklara son vuruşu yaparak elde edebilirsiniz:

  Shaula - Poison of Shaula
  Javana - Frozen Breath of Javana
  Volcanic Rock - Eternal Flame of Volcanic Rock
  veya 100x Flame Rock Katletme Görevi - Eternal Flame of Volcanic Rock
  Deruvish Founder - Cotained Lightning of Deruvish Founder


  Yukarıdaki videomuzda izlediğiniz gibi bu scrolleri kullanarak 3x OLD veya 3x NORMAL unique yüzüğünüzü "elemental ring"e çevirebilirsiniz.

  Örneğin; 3x OLD ROC ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock upgrade ettiğinizde, üzerinde flame damage olan Elemental Ring of Courage +0 elde edebileceksiniz.
  3x Normal ROC+0 ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock = Elemental Ring of Courage +1 elde edebileceksiniz.


  Sunucumuz Genel Hatlarıyla Nasıl Olacak ?
  Ve Getireceğimiz Yenilikler Neler Olacak?

  -Sunucu ilk açıldığında max. level seviyesi 65 olacak.
  -Master görevi bir süreliğine kapalı olacak.
  -High Class Eşyaları Minion of Dark Mare/ Dark Mare ailesinden farmlayabilir, BOSSlardan düşürebilir veya websitemiz üzerinde Exchanges kısmında yer alan görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.
  -CSW yenilendi. Kazanan takım a Key to Felankor Cave alacak.
  - FT ve BDW görevlerinden fişler (voucher) kazanabilir ve topladığınız bu fişler (voucher) ile FT Necklace veya BDW Belt alabilirsiniz.
  -CZ'de öldürmüş olduğunuz her bir düşman için 1x PK Token'ı kazanacaksınız. Yeterli sayıda Token topladığınızda bunların karşılığında 2. Pendantı alabileceksiniz.
  - İhtiyacınız olmayan Master eşyalarını KC karşılığında PUS'a satabileceksiniz.
  -Items Exchange System sayesinde NP vererek eşya alabileceksiniz.
  -Zırhları daha kullanışlı hale getirmek için Priest Chitin Sheller artık Priest Chitin ile aynı INT puanı gerektirmekte.

  CHITIN COSPRE SİSTEMİ: Gelin size cospre sistemimizi tanıtalım. Dilerseniz gereken scrollü kullanarak Chitin Armorlarınızı , Red Chitin Armor'a dönüştürebilir ve parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.

  [​IMG]

  CHITIN SHELL COSPRE SİSTEMİ: Aynı işlemi Chitin Shell Armorlarınıza da uygulayarak onları Super Shell Armor'a dönüştürebilir ve yine parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.

  [​IMG]

  WEAPON STYLE CHANGE: Bildiğiniz gibi Hell Breaker ve Iron Impact gibi bir çok silahın alternatif görüntüleri var. Dilerseniz "Style Change Scroll" kullanarak bazı silahlarınızın görüntülerini değiştirebilirsiniz. Unutmayın ki bu değişiklikler sadece grafiksel değişikliklerdir ve oyun içinde size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.


  CLAN SAVAŞLARI: Oyunu daha eğlenceli hale getirmek adına Clan Savaşlarını getirdik: Her clanın maksimum 8 oyuncu ile katılacağı bu etkinlikte partiler özel bir alana ışınlanacak ve burada kozlarını paylaşacak. Kazanan clanın TÜM oyuncuları 300 HP ve 300 MP Voucher'ı ile Red Treasure Chest kazanacak ve ayrıca clan savaşında galibiyeti elde eden parti belli bir süreliğine, ki bu süre tam olarak 8 DAKİKA, içinde bossların olduğu özel odaya ışınlanacak!


  BOSS SAVAŞLARI: Adından da anlaşılacağı üzere her iki ırkın oyuncuları bu çok değerli bossları kesebilmek için özel bir haritaya geçerek, birbirlerini katletmeye ve en çok sayıda unique takıyı elde etmeye çalışacaklar! Bosslar her 8 - 15 dakikda bir tekrar doğacak.


  CSW FELANKOR: CSW'yi kazanan clanı birkaç özel ödül bekliyor. Kazanan clan üyeleri Fragment of Felankor Head ve White Treasure Chest ile ödüllendirilecek. (25 Fragment karşılığında Felankor Mağarasına (Felankor Cave) ışınlanabileceksiniz).


  BAŞLANGIÇ EŞYALARI: Oyuna yeni başlayanların eski oyuncularla aralarındaki farkı daha kolay bir şekilde kapatabilmelerini sağlamak amacı ile Başlangıç Eşyaları düzenli olarak güncellenecektir.


  PREMIUM SISTEMI: Daha rahat ve etkin bir biçimde farm yapabilmeniz adına oyuna Auto-Loot eklendi ve siz değerli oyuncularımız önceden belirlenmiş olan premium çeşit ve formlarından istediğinizi seçerek bu özelliklerden maksimum seviyede faydalanabileceksiniz.


  ETKINLIKLERE BAĞLANMA SISTEMI: Artık endişe etmenize gerek yok! Herhangi bir etkinliğe katılmışken oyundan düşerseniz, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

  [​IMG]  UPGRADE ORANLARI:
  [​IMG]


  DROP LISTEMIZ

  OTOMATIK GÖREV LİSTEMİZ

  EXCHANGE LISTEMIZ

  ETKINLIK BILGILERI VE ÖDÜLLER

  KULLANICI KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİMİZ

  [​IMG]


  Panel üzerinden KC alımı, ESN kodu kullanımı, oy kullanma ve kullanılan oylar için ödül alma, clan liderini değiştirme, tüm clan üyelerinin ırkını değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

  POWER UP STORE:

  PUS’ta ekstra özellik veya avantaj sağlayan herhangi bir eşya kesinlikle satılmayacaktır. PUS’ta HP/AC scroll gibi scroller, Trina, Hazır Paket Potionlar ve Premium hizmetleri satılacaktır. Sizleri tek bir ödeme sistemi ile sınırlamıyoruz. Paypal ve Paygol (SMS, Kredi Kartı, PaySafe Kart, Paygol Bakiyesi, IBAN Transferi ve Klasgame (ESN Voucher Sistemi) gibi birçok sistem üzerinden rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistemimiz tamamiyle otomatik bir sistemdir ve bağışınızı yaptığınız anda KC’niz size ulaştırılacak ve oyun içinde kullanmaya başlayabileceksiniz.


  Son düzenleme: 23 Aralık 2020
 2. BIZONNNNNN

  BIZONNNNNN New Member

 3. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  TAKIMINI GETİR VE TANIT ETKİNLİĞİ


  Sunucumuz hizmete girmeden önce yeni bir etkinlik ile karşınızdayız. Bu etkinliğe katılmak için vermiş olduğumuz linke tıklayarak, klan ismi ile bu klanda yer alacak oyuncuların oyun içi adlarını bizimle paylaşmalısın.


  Resmi lansmandan önce kazanan 5 klanı rastgele seçeceğiz. Etkinliği kazanan her klanın klan lideri 5000 Knight Cash alacak ve tanıtımda verdiğiniz klan üye listesine dahil olan her klan üyesi de 7 günlük Gold premium kazanacaktır.

  Etkinliğe katılım örneği:

  Clan: EMPIREUNITED
  Leader: Murat
  Member 1: Blabla
  Member 2: Karaaac
  Member3: Babebab

  Etkinliğe katılım linki
 4. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Moradonda aradığınız eşya için bağırmaktan yoruldunuz mu? Yeni bildirim sistemi sayesinde artık Juraid Mountain ve Bifrost taşlarından çıkan eşyalar eşzamanlı olarak sohbet arayüzümüzde siz değerli oyuncularımıza bildirilecek ve bu sayede istediğiniz eşyanın kimde olduğunu rahatça görerek, o kişi ile pazarlık yapabileceksiniz.

  [​IMG]
 5. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  İşte yeni özelliklerimizden birkaçı:


  1-Autoloot sistemini yeniden tasarladık. Dilerseniz Autoloot Scroll kullanabilirsiniz, dilerseniz yeni Premium hizmetimiz olan Gold Autoloot Premium alarak 30 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan Autoloot’a sahip olabilirsiniz.

  Bu arada önemli bir hatırlatma; Oyun içinde autoloot’u durdurmak isterseniz !lootoff yazmanız yeterli, tekrar aktifleştirmek için ise !looton yazmayı unutmayın!  [​IMG]

  2- Yeni ödül sistemimiz sayesinde her iki ırktan CZ’de son 4 saat içinde en çok NP toplayan oyuncular 100 KC ile ödüllendirilecekler. CZ üslerinizde yer alan SıralamaPanolarından (Ranking Board) kimin ne kadar puan kastığını takip edebilirsiniz.


  [​IMG]

  3- Nostalji sevenleri unutmadık! Oyunun en eski sürümünde yer alan karakter oluşturma/seçme ekranı ile siz değerli oyuncularımızı sunucumuza bekliyoruz!

  [​IMG]
 6. BIZONNNNNN

  BIZONNNNNN New Member

 7. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Çalışmalarımız son sürat devam ediyor!

  1. Pelerin seçimlerini biraz renklendirmeye karar verdik. Biliyoruz ki oyunun aslına sadık kalmak çok önemli fakat biraz yenilikten zarar gelmez. Başlangıç pelerinini değiştirdik. 2. Kademedeki Yeşil Pelerini 3. Kademeye çektik, tüm bunlarla yetinmeyip 2. Kademeye yeni tarzda mavi pelerin ve 1. Kademeye yine yeni tarzda yeşil bir pelerin ekledik.


  [​IMG]

  2. İşte karşınızda Mini Isiloon yaratığından elde edebileceğiniz Forsaken Chitin Shield. Bildiğiniz üzere sunucumuzun kademeli olarak ilerlemesini istemekteyiz ve inanıyoruz ki kimse sunucunun ilk haftalarında karşısındaki oyuncuda Chitin Shield görmek istemez. Sizlerin etkinliklere katılımlarınızı arttırmak ve PK deneyiminizi üst noktalara çıkarmak için bazı etkinliklerde Mini Isiloon boss’u olacak. Mini Isiloon Forsaken Chitin Shield ve normal unique yüzük ve küpelerin ( ROL, EME…) yanı sıra Old Iron Necklace, Old Skeleton Belt gibi old unique olarak tabir ettiğimiz takılarıda düşürecek. Forsaken Chitin Shield upgrade edilemez olacak ve bu kalkanın sunucunun başlarında priest/mage (FCS kullanabilmek için karakterinizde en az 70 INT puanı olmalı) sınıflarının hayatta kalabilmelerini sağlamak için önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.
  [​IMG]
  Son düzenleme: 29 Şubat 2020
 8. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

 9. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  EXP kazanmak için saatlerce tek bir yaratığı kesmenin ne kadar sıkıcı olduğunu biliyoruz, daha kolay level kasabilmeniz için sizlere EXP görevleri sunuyoruz.

  Otomatik EXP Görevlerine internet sitemizdeki Guides – Quests sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


  [​IMG]


  Sitemizde yer alan otomatik EXP görevlerinin dışında sizlerin oldukça işine yarayacağını düşündüğümüz bazı ek görevlerden bahsetmek isteriz. Bu ek görevler sayesinde kolayca level atlayabilir, oyun-içi para (coin) veya HP/AC/Lion SC gibi scroller kazanabilirsiniz.

  Bu ek görevler için gerekli olan NPC’yi EMC ve Lufersonda bulabilirsiniz.


  [​IMG]


  1. NPC Royal Guard [Quest]


  1.1 Champion Quest (Bir Defaya Mahsus)

  Minimum Level: 60

  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  10 blue eggs
  10 red eggs*
  10 black eggs*
  10 white eggs*
  Stone of Deruvish Founder*
  Stone of Troll King*
  Stone of Talos*
  Stone of Snake Queen*
  Stone of Harpy Queen*


  Ödüller:

  40M EXP
  4M coins
  Magic Potions Pack (HP)  *Eggs (Yumurtalar) eslant ve colony zonedaki rabbitlerden elde edilebilir.
  *Stone of Boss’lar o isme sahip olan yaratıklardan düşmektedirler.​


  1.2 The Calm Before the Storm Quest (Bir Defaya Mahsus)

  Minimum Level: 62


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  1x Tail of Shaula
  1x Feather of Harpy Queen
  1x Lobo Pendant
  1x Lycaon Pendant
  1x Skull Hammer+1
  1x Scorpion Scythe+1
  1x Sword of the Dead+1


  Ödüller:

  75M EXP
  7m coins
  Magic Potions MP​


  1.3 Proove your Bravery Quest (Bir Defaya Mahsus)

  Minimum Level: 65


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  50 Bloods of Enemies (Elit Karus/El Morad Guardian)*


  Ödüller:

  90M EXP
  10m Coins
  Lion Scroll


  *Elite Karus/El Morad Guardianları Colony Zoneda bulabilirsiniz.​


  1.4 The Ritual Quest (Bir Defaya Mahsus)

  Minimum Level: 68


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  10x Key of Hell
  20x Abyss Gems
  20x Abyss Fire
  5x Abyss Blessing
  2x Red Treasure Chest


  Ödüller:

  100M EXP
  12.5M Coins
  Attack Scroll​

  2. NPC Advisor [Quest]


  2.1 KNIGHT Letters Quest (Bir Defaya Mahsus)

  Minimum Level: 50


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  K,N,I,G,H,T harflerinden birer tane.
  Harflerin hangi yaratıklardan düştüklerini websitemizdeki drop listemizden öğrenebilirsiniz.


  Ödüller:

  75M EXP
  2m Coins
  1500 HP Scroll​


  2.2 Special Eggs Quest (Tekrar yapılabilir)

  Minimum Level: 60


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  Blue Egg
  Red Egg
  Black Egg
  White Egg


  Ödüller:

  250k – 2m arasında değişen EXP puanı​


  2.3 Etaroth Quest (Tekrar yapılabilir)

  Minimum Level: 67


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  1x Etaroth Piece*


  Ödüller:

  2m EXP


  *Etaroth piece genellikle GM’lerin düzenleyecek olduğu Etaroth Etkinliklerinden elde edilebilir.​


  2.4 EXP Flash (Tekrar yapılabilir)

  Minimum Level: 30


  Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

  1x EXP Flash*


  Ödüller:

  2M EXP


  *EXP Flash eşyası yaratıklardan elde edilebilir. Düşme(drop) oranı nispeten düşüktür.​
  Son düzenleme: 29 Şubat 2020
 10. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Betanın açılmasına çok az kaldı. Siz değerli oyuncuları aramızda görmek isteriz!
 11. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  DM etkinliğinin nasıl işlediğine dair ufak bir hatırlatma…

  Sıradan DM etkinliğini sıkıcı buluyor musunuz?

  Merak etmeyin, cevap bizim sunucumuzda. Sunucumuzdaki DM etkinliği PVP + PVE karışımı olacak. Bu ifadeyi açmak gerekirse eğer DM etkinliği sırasında aktif hale gelen collection race’i tamamlarsanız ödül olarak 1 tane Death Match Cross kazanacaksınız (PVP ödülü). Ayrıca DM haritası üzerinde yer alan farklı yaratıkları keserek de bu etkinliği tamamlayabilir ve DM Cross ödülünü kazanabilirsiniz (PVE ödülü)

  DM Cross sadece sizin sınıfınıza ait özel eşyalar düşürmektedir.

  DM Cross’u nasıl kullanacağız diyenleri duyar gibiyim. DM Cross’ları moradonda yer alan Operator Moira NPC’sinden kırdırabilir ve sadece sizin sınıfınıza ait +1 Dynasty silahlara sahip olabilirsiniz. (Rogue iseniz bow veya dagger, warrior iseniz spear vb. kazanabilirsiniz.) DM Crosstan elde edebileceğiniz diğer özel eşya seti ise upgrade edilebilir Death Chitin Weapon Defense zırhlar olacaktır. Bu Chitinler Dagger, Axe, Spear, Arrow Def vb. gibi bonuslara sahip olacak ve +1 olarak düşecektir.


  Bu mükemmel silahlar exceptional high class silahların özelliklerini taşıyacaklar fakat biz onların ayırt edilebilirliği arttırmak için +6 ve daha üst seviyelerde koyu gri renkte parlayacak şekilde ayarladık.


  Daha önce Dark elf rogue olmak istemiş miydiniz? İşte size fırsat, bir çift +6 dynasty dagger'a sahip olun ve tüm CZ’u korkutun.

  [​IMG]


  NOT: DM haritasına ışınlandığınızda, sadece karakterinizin “Basic Skill” sayfasındaki bu etkinlik için özel olarak hazırlanan yetenekleri kullanabileceksiniz. DM etkinliğine katılabilmek için moradonda yer alan NPC’den tüm sınıflar ve ırklar tarafından kullanılabilen DM silahını almalısınız. Bu etkinlikte sınıf/ırk ayrımı olmadan herkes aynı derecede hasar vererek/alarak, en kısa sürede, en çok killi almaya çalışırken çılgınlar gibi PK atacaksınız

  Daha bitmedi! Artık bu etkinlik sırasında pot’um bitti diye üzülmenize gerek yok. Belirtmiş olduğumuz “Basic Skill” sayfasında sadece bu etkinlikte kullanılabilecek ve bitmeyecek olan HP potları bulabilecek ve kullanabileceksiniz.
 12. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Çarpışmaya hazır mıyız Şövalyeler? Cumartesi günü BETA başlıyor. 1 haftalık BETA’nın ardından 21 Martta Baharın gelişiyle birlikte Resmi sunucumuz açılacak.

  Sunucumuzda yer alan bazı özelliklere gelin birlikte göz atalım:


  1.Yeni Auto-Loot Sisteminden (Oto Kutu Toplama) Premium hizmetiniz ile entegre biçimde veya hepimizin bildiği üzere Auto Loot Scroll alarak faydalanabilirsiniz.

  [​IMG]

  2. Her 4 saatte bir CZ’de en çok NP toplayan oyuncular (1 karus, 1 el morad olmak üzere) 100’er KC ile ödüllendirilecek. Kimin kaç puan topladığını CZ üslerinde yer alan NP Sıralama Panolarından kontrol edebileceksiniz.

  [​IMG]

  3. Eskiye olan özlemimiz yadsınamaz. Bu yüzden karakter oluşturma ekranına biraz nostalji katalım dedik.

  [​IMG]


  4. Eski görünümlü silahlar! Dilediğin zaman uyumlu silahının görünümünü eski veya yeni olarak değiştirebilirsin.

  [​IMG]


  5. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Ödülleri kazanmak için Takımını Getir Etkinliğine katılmayı unutmayın

  [​IMG]

  6. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Foruma Yorum Yazma Etkinliğine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
  YORUM YAZ ETKİNLİĞİ

  7. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Facebook Etiketle ve Paylaş Etkinliği

  [​IMG]


  8. [BETA ETKİNLİĞİ] Beta Başlangıç Tarihi: 14 Mart / Resmi Açılış: 21 Mart

  Sunucumuzun test süreci 2 farklı aşamada gerçekleşecek ve her 2 aşamada da oyunculara hediyelerimiz olacaktır.

  1.Aşama: (3 Gün) Max. Level’a en hızlı ulaşan ilk 3 oyuncu Gold Autoloot Premium hizmeti ile ödüllendirilecektir.

  2.Aşama: (3 Gün) Başlangıç level’ı 72 olacak ve herkes oyuna karakterleri pk’ya hazır biçimde (unique takıları, silahları, zırhları üzerlerinde, master ve lvl 70 görevleri yapılmış başlayacak. Her iki ırktan en çok NP toplayan 3’er oyuncu Gold Autoloot Premium ile ödüllendirilecektir. Eğer en çok NP toplayan oyuncular arasında daha önceden ödül kazanan varsa, bu kişiler yine aynı ödül yerine, KC ile ödüllendirilecektir.


  Sizleri de Discord Kanalımızda görmek isteriz.
 13. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Sizlere 2. Pendantlarımızı tanıtmak isteriz. Mystical Jewel ismini verdiğimiz bu takıları karakterinizin pet slotunda kullanabilecek, oynamakta olduğunuz sınıfa ve oyun stilinize en uygun kolyeyi seçebileceksiniz. İstediğiniz 1 kolyeyi 5000 NP + 5000 CZ puanı karşılığında alabileceksiniz.

  1) Mystical Jewel (Defense)
  [​IMG]

  2) Mystical Jewel (Offense)
  [​IMG]

  3) Mystical Jewel (Survivability)
  [​IMG]  Bu takıları +1 yapma oranı %50 olarak belirlenmiştir. (Sunucunun ilk aşamalarında +1 kapalı olacaktır)


  +1 Takıların Verdiği Tüm Güçlendirmeler:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Betamız bu Cumartesi günü saat 19.00'da başlıyor!
 14. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Collection Race (Belirli sayıda bazı yaratıkları veya karşı ırktan oyuncuyu katletme) ve PVP katletme (CZ'de bireysel/grup olarak katlettiğiniz her 200 leş için 1 ödül) ödül havuzları hakkında siz değerli oyuncularımızı bilgilendirmek isteriz.

  PVP ödül havuzu
  [​IMG]


  Collection Race (CR) ödül havuzu
  [​IMG]  İnternet sitemiz üzerinden hesap bilgileriniz ile giriş yaparak kullanabileceğiniz hesap ayarlarınızdan bazılarını sizlerle paylaşmak isteriz:


  -Clan Nation Transfer Özelleği (Artık clanınızı bozmadan, pelerinizi kaybetmeden, tek tıkla bütün clanınızı karşı ırka taşıyabileceksiniz.)
  -Item Seal (Üzerinizde bulunan eşyaları kilitleyebileceksiniz.)
  - Clan Leader Change (Clan liderini internet sitemiz üzerinden değiştirebileceksiniz)
  - Vote System (Sitemiz üzerinden oy kullanarak farklı ödüller kazanabileceksiniz. Unutmayın her 12 saatte bir en fazla 5 Oy Puan)
 15. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  Gold Treasure Chest’lerin Gold Chitin düşürme oranları oldukça yüksektir ve bu sandıkları Colony Zone haritasında yer alan Spirit of 0000000, Spirit of F9Devil, Spirit of Pyro ve Spirit of PriestDro’dan, Isiloon’dan, PVP+CR etkinlik ödüllerinden elde edebilirsiniz.

  Death Chitinleri ise death match crosstan düşürebilirsiniz. Death Chitinleri elde edebileceğiniz tek kaynak bunlardır ve sunucumuzun anti-def eşyalarla dolup taşmasını istemediğimiz için düşme oranları oldukça düşüktür.

  Death ve Gold Chitinler +1 olarak düşmektedir ve upgrade edilebilirdirler.

  Priest sınıfına ait bazı +1 ve +6 chitin örneklerini aşağıdaki resimlerde inceleyebilirsiniz:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Dilerseniz normal chitinlerinizi Red Cospre Chitin’e çevirebilir ve parça başına +5 defans kazanabilirsiniz.

  Tek ihtiyacınız olan “Armor Cospre Scroll”. %100 başarı oranı vardır.

  [​IMG]

  [​IMG]


  Aynı uygulamayı normal Chitin Shell’lere de uygulayabilir ve parça başına fazladan 5 defans puanı kazanabilirsiniz.
  “Armor Cospre Scroll” kullanarak %100 başarı oranı ile upgrade yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]
 16. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  BETA bugün 19.00da açılıyor!
 17. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  BETA Bugün BAŞLIYOR!

  http://gen.sendtric.com/countdown/hdnlrxjpxk/IMG]
  [/COLOR]
  [COLOR=#000000]
  Kayıtlar başlamıştır, Oyun dosyasını internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.  Devam etmekte olan KC ödüllü etkinliklerimiz:


  [/COLOR]
  [COLOR=#ff0000]1. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] [/COLOR][COLOR=#000000]Ödülleri kazanmak için TAKIMINI GETİR ETKİNLİĞİNE katılmayı unutmayın:

  [URL='http://forum.ko-myko.com/index.php?/topic/4-bring-your-clan-eventklanini-getir-ve-tanit-etkinliği/&tab=comments#comment-4'][IMG]http://shrani.si/f/3O/Xe/zBAthYH/mailadv1.png [/URL]
  2. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Yorum Yap Etkinliğine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

  YORUM YAP ETKİNLİĞİ


  3. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Facebook Beğen, Etiketle ve Paylaş Etkinliği:

  [​IMG]


  4. [BETA ETKİNLİĞİ] Beta Başlangıç Tarihi ve Saati : 14 MART 19.00 / Resmi Açılış: 21 MART 19.00


  Sunucumuzun test süreci 2 farklı aşamada gerçekleşecek ve her 2 aşamada da oyunculara hediyelerimiz olacaktır.

  1.Aşama: (3 Gün) Max. Level’a en hızlı ulaşan ilk 3 oyuncu Gold Autoloot Premium hizmeti ile ödüllendirilecektir.

  2.Aşama: (3 Gün) Başlangıç level’ı 72 olacak ve herkes oyuna karakterleri pk’ya hazır biçimde (unique takıları, silahları, zırhları üzerlerinde, master ve lvl 70 görevleri yapılmış başlayacak. Her iki ırktan en çok NP toplayan 3’er oyuncu Gold Autoloot Premium ile ödüllendirilecektir. Eğer en çok NP toplayan oyuncular arasında daha önceden ödül kazanan varsa, bu kişiler yine aynı ödül yerine, KC ile ödüllendirilecektir.

  Sizleri de discord kanalımızda görmek isteriz.

  Son düzenleme: 24 Aralık 2020
 18. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  BETA sürümünde sunucumuzu test etmeye yardımcı olan herkese teşekkürler. 1. Aşamanın kazananları belli oldu. Bizlere iletmiş olduğunuz sorunlar üzerinde titizlikle çalışarak bunları gün içerisinde tamamiyle düzeltmiş olacağız.

  1. Aşama olan FARM BETA bu akşam saat 19'da sona erecek. (Oyuncular etkinliği beklediğimizden daha kısa sürede tamamladılar, bu yüzden sizleri daha fazla xp kasarak sıkmak istemiyoruz.)

  2. Aşama olan PK BETA bu akşam saat 10'da başlayacak.

  PK BETA aşaması Perşembe gününe kadar sürecek.

  Beklenmedik bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizlere bildirin.

  KO-MyKO Ekibi
 19. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  BETA’mizin 1. Asamasinda bizlerle beraber olan tüm herkese tesekkurler. Bazi yaratiklarin olmasi gerekenden daha fazla XP verdigini gördük ve bu sorunu o anda cözdük. Sunucumuzun guvenligini arttirmak icin aldigimiz ek onlemlerden bir tanesinin PUS uzerinde sorunlara yol actigi tarafimiza bildirildi bu sorunu buyuk olcude cozduk gibi duruyor yine de daha fazla test etmemiz gerekecek. Cok fazla sayida oyuncu XP kasmanin zoelugundan sikayetciydi, sizleri dinleyerek 54-72 lvl arasinda her seviyeyi atlamak icin gerekli olan XP puanini %15 azalttik.

  Beta XP Asamasi odul kazananlar listesi:

  Rogue: Miracle, ATTLLA, Zealot
  Mage: Wendy, Raphael, Grace
  Warrior: Mois, Nevertown, Mr0bject
  Priest: LastGuardian, Gino, IamBadboy

  Bu aksam saat 10’da 2. Asama olan PK BETA basliyor.

  Testlerin devam edecegi bu bolumde. +8 zirh/silah upgradei ile taki upgradei kapali olacak ama yine de degerli oyuncularimiz farki yaratiklari keserek hem droplari gorebilir hem de+7 ye upgrade deneyebilirler.

  Karakter olusturdugunuzda uzerinde PK icin gerekli olan tum esyalar olacaktir. Betanin 1. Asamasinda hesap olusturduysaniz yeni hesap olusturmaniza gerek yoktur. Hesaplari degil sadece karakterleri silecegiz. Sunucumuzu ilk kez deneyimleyecek oyuncularin hesap olusturmalari gerekmektedir.

  Ayrica oyuna ilk girdiginizde;
  Level 72 scrollu ile
  Master Quest ve 70 skilli voucherlarini moradonda yer alan npcde kullanarak aninda level atlayabilir ve master gorevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Relog yaptiginizda karakterinizin master ve 70 skilli acilacaktir.

  Her irktan ucer oyuncu odullendirilecektir.
 20. komykonetwork

  komykonetwork Member Özel Üye

  [​IMG]
  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme: 24 Aralık 2020